Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

o... widze ze kazdy czyta a nikt nie chcial pisac.... Dorotka - chyba Cię nie pociesze tym ze ja testy tez mialam z II kreska blada po jakims czasie... ponoc zachodza tam jakies dziwne reakcje a jak w ciaze zaszlam zobaczylam od razu grubasna i to w poludnie, nie z ranca, i to po wypiciu herbaty czy kawy o ile pamietam wiec ciazowe kreski sa jednak inne ale chcialabym bardzo by u Ciebie ta bladzioszka okazala sie groszkiem ktory zamieszka u Ciebie.... tez wpatrywalam sie 100-tki razy pod swiatlo i myslalam ze moze jednak - qrde.... znam ten bol jak to sie mowi i troche wspolczuje ale cierpliwosci - kiedys sie udac musiiiii trzymam kciuki.... a chodzisz do jakiegos lekarza konkretnego - rozumiem - bo juz nie pamietam ze meza "towar" juz przebadany - bo to wazne baardzo.... spac mi sie chce ale i gg tez czytac itp... mloda spi w lozeczku obok tylko pochrapuje - az milo popazec jak sie czasami usmiecha przez sen.... musze poczytac co dawac jej pic bo ona popija od tyg herbatke koperkowa bo cycek do tej pory jej wystarczal, nie chciala nic smoczkiem od butelki sie bawila..... a teraz troszke popija ale soczkow tych bobosrutow jej dawac nie chce... to ide poczytac i paaaaa bo pewnie spicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :):) Korzystam z ostatnich chwil wolności....:( Folik - no ja wiem, że ten test to se mogę wsadzić już...wiesz gdzie...Ale pamiętam kilka lat temu moja siostra cioteczna tak miała, zrobiła testa - pokazała się jedna krecha. Wkurzyła się, że się znowu nie udało i wyszła na miasto, gdzieś tam jeszcze i jak wróciła późnym popołudniem to była druga, blada kreseczka - dziś siostrzenica ma 7lat :-P Więc różnie to bywa... M ma dobre żołnierzyki, ja mam oki hormony, ostatnio miałam potwierdzoną owulkę po clo - myślę, ze to kwestia czasu, hmmm mam nadzieję, ze to kwestia czasu.................:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko -pewnie ze roznie to bywa i zycze by test nie mylil sie i kreski wskazal ciazowe tylko te inne II negatywy odbieraja nadzieje ale jak piszesz kwestia czasu jak sie zrobisz GRUBA.... (z wiadomowego powodu) :) ja dzis w rozjazdach i mialam dzis nerwabo poszlam do tzn ZLODZIEJA (czyt Urząd Skarbowy) i powiedzialam ze chce zaswiadczenie o zarobkach i napisalam miejsce zamaldlowania i zamieszkania a ta pinda w okienku powiedziala ze winnam sie ubiegac o to tam gdzie mieszkam a nie gdzie mam meldunek i powiedziala ze mnie ukarze za to ze rozliczam sie nie w US gdzie powinnm bo zaledowana jestem jeszcze u mamy wiec powiedzialam ze juz nic nie chce zabralam kartke i ucieklam i pozniej napisalam II podanie - mama zaniosla i jakby nigdy nic przyjeli i podalam jeden adres i bede miec za 2 dni.... ale mam ci chcialam a nie wiedzialam ze musze zmienic to .... wrrrr sie zdenerowalam Ala spi jak zwykle zmeczona po podrozach moich w miescie, slonce dzis napitala-goraco.... to meczy sie bida jescze w samochodzie bez klimy (dziadka)..... uffff biedne bobo moje.... i ja drzemki ucinalam jak nie mialam kompa a teraz niestety raporty musze pisac.... Mam pytanie do mam karmiacych.... czy to ze ciagle mi sie jesc chce to normalne jeszcze - jak nie zjem na czas to drżę (trzesie mnie) i musze pochlonac cos szybko bo zle sie czuje - tak ona mnie moze jeszcze pozerac???? uffff sie opisalam ..... ide na zupe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!REA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co sie z Toba kobieto dzieje ze sie nie odzywasz na meila nie odpowiedasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma ktos jakies namiary na Rea? czekamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez o nia martwie na meile nie odpisuje niewiem co jest grane a niemamy nr telefonu do niej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludu.... do się tutaj dzieje... marnota... nic nie piszecie babki.... a gdzie raporty... A wiec ja napisze maly raporcik... niby nic wielkiego ale co u nas? Mala wlasnie spi... ale ogolnie co u niej ... raczkuje i musze latac za nia wszedzie bo leci a jak czuje ze ja gonie to jeszcze szybciej to robi i piszczy i zarazem sie cieszy babol jeden... ogolnie po wyjazdach oki jest- mala nie choruje... a w pazdzierniku mamy roczek... ale chyba do tej chwili cos wydaje mi sie- ze nie ruszy na nogach bo ona tak niekoniecznie sie rwie choc przy meblach zaczyna stawac ale chyba teraz raczkowanie to dla niej frajda a wspinanie sie na mnie to juz nie powiem.... tak mi cycyki wygniecie by sie na mnie wspiac ze czasami mam dosc.... ale dajemy rade....:) nadal jest na cycolu 3 razy dziennie... rano, poludnie i wieczor... a tak je prawie wszystko, kaszki, zuki, deserki, kanapki... -niejadkiem to ona zapewne nie jest (to zarcie - to po mamusi).... i coz jeszcze? laziemy codziennie na spacerk, teraz zimnica to dla mojej malej lepiej zdecydowanie lepiej w dzien spi (potrafi 3h) i juz na 2 drzemke nie klade by o 21 poszla spac bo jak 2 drzemke zaliczy to juz o 23 zasypia a to zdecydowanie za pozno gdyz musimy miec troszke czasu dla siebie - prawda?! dzialania nadrugie bobo zaczete.... ale jakos niekoniecznie usilne oj takie jak bedzie - bo chyba jednak karmienie mi nie ulatwi tego ..... a jeszcze m-c dwa pokarmie.... U mnie natomiast odzywa sie cos w rodzaju - kobieto poszlabys do pracy- ale zarazem szkoda mi malej i ta chec posiadania drugiego mnie hamuje.... ale juz czlowiek poszedlby - do tzn LUDZI- czyli koniec leniuchowania, pieluchowania itp... to chyba tyle .... w skrocie..... REA jeszcze z miesiac temu zyla pisala do mnie a teraz chyba tez czyta ale moze nie ma checi pisac..... ale wiem ze cala i zdrowa zyje i funkcjonuje.... LOLA - a Ty jak tam ? Polska cos przygotowala dla Ciebie w postaci dobrych owulek itp? Dorotka -jak tam owulki? są pękają, zolnierze ganiaja ? jak tam ciezarowki - bardzo ciezko - chyba juz po upalach to oki ? bedziecie mialy fajny okres do rodzenia i wyjscia na dwor bo jakos na wiosne chyba? mi sie marzy zalapac lisopad, a nawet paxdziernik zeby z malym jeszcze dzieckiem po dworku polazic a nie kisic sie w domu.... i nadal marzy mi sie 2 cora.... ;) pozdrawiam i czekam na raporty od innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ja będę miała dwie córy:D W styczniu rodzę. Klaudia się cieszy z dzidzi, ale pewnie nie obędzie się bez zazdrości. Upałów nie miałam za bardzo u siebie, lato przeszło wręcz niezauważone. Ale jestem zmęczona, głodna, boli mnie krzyż lub plecy, rwa kulszowa, sypię się :D Córcia mnie kopie, rosnę, tyję! Też chcę wracać do społeczeństwa, ale na razie nici. Jak drugie odchowam, to pójdę. Czyli jeszcze ze 2 lata. Ja wiem, co Ty czujesz, bo w domu można zwariować, ale uznałam, że mi się w przyszłości opłaci. Więcej dzieci nie chcę. Rea, ściskam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :):):) Dziewczyny - jestem po wizycie u ginki, dostałam receptę na nowe leki. Ale kazała mi wykonać najpierw test zanim ją zrealizuję. Po ostatnich ekscesach jakie miałam z @, plamieniu, pęcherzyku 20mm w 20dc różnie może być. No i kupiłam testa i go zrobiłam............. SĄ II KRECHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYRAŹNE!!!!!!!!!!!! Normalnie jestem w szoku. Zrobiłam po godzinie drugiego i ta druga kreska jest dużo jaśniejsza.....Rano robię kolejny test. 3majcie kciuki :):):):):) Ręce mi się trzęsą jakbym piła z tydzień......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wielkie gratulacje!!! Zajrzałam tu całkiem przypadkowo...śledzę czasami co tu się dzieje na kafe i zobaczyłam nasz stary topik, patrzę, a tu takie dobre wiadomości :D Jeszcze raz gratuluję MAMUSIU ;) Spokojnych 9.miesięcy i zdrowego dzidziusia :) A skoro tu już jestem i zabieram głos, to jeszcze krótko napiszę co u mnie... Szczerze mówiąc, ostatnio nie mam czasu i chęci na siedzenie na necie i nigdzie się już nie udzielam. Czasami sobie tylko trochę poczytam :) Przemek rośnie zdrowo, w listopadzie skończy 2 latka. I jak na dwulatka przystało, jest z niego prawdziwy żywioł ;) Ale zaczyna tez ładnie mówic (podoba mi się zwłaszcza, jak podchodzi, przytula się i mówi "kochasz"), sam ładnie zje i jest już bardzo kumaty. Póki co do nocnikowania jeszcze daleko, ale jakieś sukcesy są. Smoczek tez jest ale tylko do zasypiania. Poza tym w maju, jak wszystko dobrze pójdzie, przybędzie mu brat albo siostra (czuję że brat!) Jestem w 8tc :D Na razie wszystko jest ok i mam nadzieję że tak zostanie :) Pozdrawiam wszystkie mamusie, zwłaszcza te które też niedługo będą podwójne! :D i przyszłe (Dorotka, Rea(?)) Buziaki dla Was, ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity :) Folik pieeeekne raporty nam piszesz hehe,az milo jak jest co poczytac. Dorotko jeszcze raz GRATULACJE 🌼 MM fajnie,ze zajrzalas ;) I rowniez Gratulacje :) Sebastian tez jest kawal diabla..Nie usiedzi 5min na tylku.Nawet jak je obiad to musi co chwile wstawac na krzesle i probowac wlazic na stol..Czasem sie zastanawiam skad on ma tyle energii. Od kilku dni chodzi do przedszkola.Nie na dlugo ,bo tylko 2 godz po 3razy w tyg. Wazne,ze ma kontakt z dziecmi i z angielskim. Wraca stamtad wykonczony hehe Z reguly pada w samochodzie,a jedziemy jakies 5min.. U mnie leci 15 tydzien..Jeszcze troszke i bedziemy w polowie drogi. Ciekawa jestem co tam nosze :P Trzymajcie sie zdrowo babuszki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M GRATULUJE ale szybko Ci sie udalo i zycze spokoju i wytrwalosci:) A mam do ciebie pytanko mozesz mi napisac do jakiego gina chodzisz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki:) Wow ,dawno mnie tu nie było dzis zaglądam i co widzę........ DOROTKA GRATULUJE CI Z CAŁEGO SERCA !!!!!!!!!!!!!!! no nareszcie Kochana się doczekałaś:) :) SUPER!!!!!! M_M RÓWNIEZ GRATULUJE!!!! No proszę jak nam się sypie z tymi dzieciaczkami ,myślę że niedługo tez do WAs dołącze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Łał..... co sie tu dzieje M_M gratulacje- zdrowiutko niech nam sie ciaza rozwija ale wiedze szybciutko zmajstrowaliscie bobasa.... ale co tu jeszcze sie wydarzylo ???? hoho... Dorotka - az Cie jakby tu napisac sciskam mcno... nie wiesz nawet jak sie ciesze ze masz II krechy - w koncu sie te komoreczki spotkaly...... jak masz 2 testy pewne to co tam testowac jest na bank bobas..... GRATULACJE laska...... no pisz nam teraz jak sie rzyga, jak tyjesz (bedziesz sie cieszyc ze jestes gruba hehehe) jak to w pociagu ludzie ustepuja Ci miejsca ( a jak nie beda chcieli ustepowac to pokaz znaczek ktory jest przyklejony nad siedzeniem i powiedz ze nalezy Ci sie to miejsce jak psu buda..... ) no i wiele innych ciekawostek.... a teraz zapewne wejdziesz w etap papieu toaletowego (mialam tak z kolezanka) czyli przez jakis czas bedziesz laac do kibelka z BIALYM PAP. Toaletowym (nie rozowym!) i bedzie sprawdzanie czy aby nie dostane czasem plamien...... pozniej bedzie etap zobaczenia serducha i wszystkich kosci itp i czy zdrowe i takie rozne mdlosci zlosci pod euforie z byle czego.... i nastapi okres normalnosci i marzen jak to bedzie wygladal pokoj malucha i sprawdzanie na necie u WUJKA GOOOGLE co i jak rosnie w brzuchu i jakie normy mamy na bdaniach..... a na koniec wszystko jedno byleby zdrowo sie narodzilo i na 2 tyg przed porodem - byelby juz nastapil porod i byleby nie bolalo- a zapewniam Cię ze naturals zajebiscie boli i nikt mnie nie oszuka juz ze nie boli........ ot caly skrot przebiegu ciazy DOROTKa a prawdy w tym duzo.... no a teraz co u nas..... mala juz se robi dorosla babsko dzis upadla na szuflade ktora sie kurna wysunela i ma kreche na czole ale zyje (Nie dopilnowanalam), wstawac chce ale jeszcze miekka w nogach ale juz niedlugo- jeszcze roku nie ma..... robie jej jedna drzeme bo mi spac chodzila jak miala 2 o 23 wiec bez przesady.... je jak wariatka - z tym zadnego problemu nie mam .... kanapki rano mi pozera i ciagle AMMMMM...... no ale i wydala zarabiscie hehehe a wiec chyba wsjo w normie.,... teraz wiadomo spi...... miala katar i raz mi tu w nocy marudzila ale juz jest oki..... pogoda dopisuje wiec lazimy po dworze ciagle.... i tak leci.... II_gie chcemy robic ale nam sie nie chce ------- robic.... hehehe ale napisalam ale zmusimy sie,,,,, bo samo nie przyjdzie...... i ot takie szare zycie..... :) no to wszystko na dzis... pozdrawiam wszystkie babki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, no właśnie, do roboty, gołąbeczki. Nie ma na co czekać:D Robienie dzieci nie jest takie przykre, czekamy na efekty! Dorotka nam dzielnie zaszła, jeszcze brakuje Loli w gronie, Folik mógłby się przemóc w lenistwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-D Ja na razie nie dziękuję. Po prostu nie wierzę w te II krechy, jak na razie...Dzisiaj byłam na becie, wynik ma być jutro ok. 11tej i w zależności od poziomu mogę go jutro powtórzyć....ale pewnie nie będzie sensu... M_M - super wiadomości, GRATULACJE Kochana 🌼 Przemek cieszy się, że będzie miał rodzeństwo? Ania - to super, ze Sebuś ma kontakt z rówieśnikami. Na pewno wyjdzie mu to na dobre...No to faktycznie szybko go dopada zmęczenie.... Nikamo - a jak Michał, rozrabia Wam bardzo. Powiedz coś więcej, staracie się czy może coś już podejrzewasz u siebie? Folik - nie tak mocno, to boli. To są na razie TYLKO II krechy. Jeszcze nic nie znaczą :( na te wszystkie "objawy" to trochę za wcześnie, nie? Wariatka z Ciebie, wiesz?? :-P Pogadamy za jakiś czas.... No właśnie, jak staranka u Was, co pan kic kic (czyt. Zając) mówi???? Buźka dla Was..... Mogłybyście tak czasami skrobnąć co u Was..... Fermina, Pati - Was to już tu wieki nie było :( Miłego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka daj znaka jak beta:) Pamietam jak do mnie nie docierało jak zobaczyłam kreseczki na teście:) :) :) echh super uczucie.... My dopiero zaczynamy staranka własnie dzis dostalam @ więc za dwa tygodnie do dziela ;) :) Własnie dziewczyny wiem że zagladacie ,skrobnijcie dwa słowka co u Was?? Rea ,Kate ,Fermina ,Pati!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Odebrałam wynik bety mam 289,8 mlU/ml przy normie 101 - 4870 wskazującej 4-5 tydz. Normalnie nie bardzo chce mi się w to wierzyć. Czy to może być prawda................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORCIA TAK TO JEST PRAWDA JESTES W CIAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaczki i trzymaj sie Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia :) :) :) :) Superowo,teraz dbaj o Siebie,bez nerwów niech fasoleczka sobie spokojnie rośnie w brzuszku:) :) Bardzo bardzo się cieszę że się w końcu doczekałaś:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lasencje... Dorotka zarąbiście ze jestes w ciazy na 1000000% uwierz teraz to bedzie czas sie dluzyl ale pozniej zapitalal za to po narodzinach.... A zdradz co tam w planach mialas (Wiem wiem byleby zdrowe i obojetnie co ....) ale jakies marzenia mialas i wyobrazeniaco do sukieneczek lub spodenek i jakie imiona wybierasz bo to juz tez pewnie obcykalas w kalendarzu.... ja zawsze marzylam o amelce pozniej cala ciaze opisany brzuch mam w mai a pod koniec narodzila sie nam ALicja.... (i jestem bardzo zadowlona) a teraz mi sie marzy Eliza lub antonina aczkowiek jest wiele innych prostych ładnych imion ale zawsze cos musimy zapisac w tym urzedzie.... Spacer... KLaudia mowisz.... nie powiem ze brzydkie imie ale mam w rodzinie juz 2 wiec to chyba mi nie wyjdzie..... Ale ALicja to ładniusio nazwalas.... powiem Ci ze jak mowie tak do niech gdzies na podworku miedzy mamami lub w kosciele ..... to kazdy mi mowi ze ladnie nazwalam - tak dorosle i ze do niej pasuje.... Ja ALA raczej do niej nie wolam nawet mi nie reaguje na to..... wiesz ala bucik Ci sie rozpierd..... ale ja juz mialam odpowiedz - powoli powoli i Tobie sie rozpierd..... zatem Alicja calą gębą .... teraz spi.... wczoraj jej umylam przerwszy raz ząbki ma 6 na dole i prawie 5 na gorze.... niefajnie reagowala ale niech wie z czym to sie je.... dobra zabieram sie za cos w rodzaju obiad.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×