Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no to ja juz jestem :) i nie pobieglam po test:p, tylko sprawy pozalatwiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate79 nie kłam na pewno testy zakupilas... a teraz siedzisz patrzysz sie na nie i zrobic nie zrobic.... kłebia sie mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro odwiedza mnie kolezanka....z dzidziusiem, ach ale ja znowu wysciskam(dzidzie oczywiscie ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis poczxytałam troche o pco i troche sie zdołowałam.... ale jak weszlam na nasz Topik to troche łapie do tego dystansu... A dzis mnie dobija pogoda taka senna a ja w pracy kawy nie mam..... juz... bo nie zamówiłam i starczylo jedynie na poranną.... wrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie, wiem ze to dobre kusicielstwo i dlatego kupie kiedy indziej jutro na przyklad ha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79.... wyczytaam ze bede miec pewnie problemy niektore babko normalnie zachodza przy tym ale niektóre musza miec wspomagacze i nie tylko i jakies zabiegi a aj nie chce hormonów..... juz sie nałykałam i jedno naprawiam a drugie psuje..... nie chce faszerowania sie tabsami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mikolajki... no raczej, tylko moj maz ma zawsze weekendy wolne a to akurat sobota i bedzie siedzial pod lazienka.... ico ? i co? a ja bym wolala zrobic w dniu kiedy rano on pierwszy wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak @ nie dostaniesz w mikolajki i przez weekend to zapomnij o testowaniu i tesciora zrób w poniedzialek a juz wyjdzie pewny.... bo tak moze nie wyjsc albo jakis bladzioch i bedziesz sie strescowac i warczec na M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Foliku, niektore!!!!! to ty bedziesz nalezec do tej drugiej grupy niektorych.TAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ie mam zamiaru robic wczesniej jak po terminie @ jak wspominałam jeszcze nie zdazyałam nigdy zakupic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwa kobita z ciebie:), ja moze jeszcze postaram sie cosik jeszcze przed@, to dni nieplodne u mnie, ale wiesz co gadalam kiedys z moja mama i moi rodzice nie zabezpieczali sie nigdy tylko mama obliczala sobie dni, no i JA jestem wlasnie zmajstrowana przed okresem :), to moze to rodzinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne jest to ciągłe myslenie o dziecku i pytania, czemu nie ja. A kiedyś to się czlowiek bała i niemal wierzyl w niepokalane poczęcie:)Ze to tak juz hop siup . A teraz to liczenie, czekanie. J teraz to czekam na środek cyklu, więc pewnie po nastepnym weekendzie. Mam krótkie bardzo cykle, nie wiem, czy to nie zle, kiedyś czytałam, ze aby się jajeczko zagnieżdziło porzadnie, ta druga faza cyklu nie może być krótka. Nie pamietam teraz jak ato granica byla, ale coś 10 , 12 dni, a u mnie to mozliwe przy cyklach nawet 25 dniowych.Dzis szaro i brzydko, dzień w sam raz na przytulanki:) Ale t u Was, u mnie dziś nie, no chyba,, że zwykle tuli tuli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_bona
Folik to może na Mikołajki łopatę trzeba sobie fundnąć? I do zakopywania dołków się przyda i dla bejbi w piaskownicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam nadzieje ze wam jej nie pozycze, bo nie bedzie dolow, dopiero pozniej moge jak cos sie bedzie u was wykluwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha.... no moze pojde po rozum do glowy i łopate sobie sprawie.... ale juz lepiej bo robote mi nadali.... i o premii sie gada.... juz lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie to dziewczyny uciekły juz z pracy ja jeszcze mam 1 h i dopiero do dokmu.... i znowu korki.... wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu wytrzymac te 5 dni, to gorsze niz oczekiwanie na wyniki egzaminu, ech zycie im blizej tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate79---- Ty 5 dni czekania to pikus - ja drugie tyle i jeszcze stranka..... A wlasnie dzownil moj M ze bedzie pozniej.... wrrrr nie lubie jak pozno przychodzi ..... ale cóz przed swietami moze i dobrze ze ma nadgodziny.... moze jakis wiekszy preznet dla mnie u Mikołaja zamówi.... A ja gdzybym miała II kreski 13 to 10 dni musiałabym wytrzymac zeby powiedziec o tym mojemu M w swieta.... hmmm marzenie.... ale ponoc marzenia sie spełniaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to dziwne - ja to normalnie czekam ze mnie zacznie bolec podbrzusze a ono nie chce.... dziwne to zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×