Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ale przyznasz Folik ze im blizej czegos tym czlowiek bardziej niecierpliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na święta i ja bym chciała oznajmić taką radosną nowinę :))) i do roboty mi się chodzić nie chce, od razu poszłabym siup na zwolnienie :) ale i tak wytrzymam tu do wiosny a potem na własne!!!!! ja nie mogę za długo w jednej firmie ciągnąć, to jakaś klątwa he he , 2 lata i dalej, potem mnie zaczyna wszystko drażnić i tak tu teraz jest wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda.... jak Ci powiem ile pracuje w jednej firmie to padniesz.... 12 lat... kate 79 pewnie ze przyznaje ze im blizej tym bardziej sie schuzuje.... ale to tez próba wlasnej cieprliwosci i wytrzymałosci... ale my kobiety i tak mamy duzo ciepliwosci powórnujac to z facetami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyna bonda pewnie jak cos nam pojdzie nie tak to w nastepnym cyklu juz bedziemy inaczej do tego podchodzic. ja tak mam-jak mi cos kurka nie wychodzi to sie potem zniechecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz pakuje sie i zaraz spadam.... jeszcze tylko 2 godzinki w korku i bede w domu.... ........ a wiec dziołchy zostawiam Was bo ja neta nie uzywam w domu.... mam zakaz... ale w sumie mam dosc w pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milej drogi do domku Folik:) dwie godziny-matko kochana, dobrze ze ja tu mam metro, bo tu sa dopiero korki, moj maz dojezdza autem do pracy to wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja lece papatki kochane.... do jutra... jesli bedzie na to czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetka1988
taaa dziz zaczynaja mi sie dni plodne a wiec znow staranka,moze tym razem sie uda... trzymajcie prosze kciuki,:) taka niespodzianka dla wszystkich na swieta by byla... co roku mysle w swieta ze tym razem nie ma z nami nikogo,to moze w nastepne bedzie maly lobuz :) pewnie znacie to uczucie...\ buzka dla was :))) jutro znow napewno sie odezwe...a dzis przytulanki z moim skarbem ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik no to fakt - padłam ! jak to możliwe ze w korkach 2 godziny spędzasz??? Mnie by szlag trafił, jadę godzinę i mnie trafia też zaraz zmykam, choć zakazu nie mam to fakt że mi się nie chce przy kompie siedzieć, a dziś tortille sobie zrobię, mniaaam ! już się cieszę, a z przytulanek nici, wczoraj było przytulanie, więc dziś wspólny śpioch przed tv hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miłego dnia, moze u którejś jakieś nowiny,, albo udane starania?:) jak nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj termina - ja juz na posterunku..... i znowu kawy nie ma musze isc do sklepiku .....ale co tam przelece sie... U mnie nic specjalnego mój M juz wycienczony co do przytulanek.... wiec dzis mu troche odpuszcze..... dzis mi marudzil ze przez przytulanski jest niewyspany...... dziewczyna bonda---- ja stoje w korku z pracy (warszawa) w strone Radzymina (jesli jestes z okolic warszawy wiesz o co chodzi) i rano tez to samo.... mam 30 km do pracy..... i bez korka jade 35 minut (a z koreczkiem kochanym 1,50 do 2 godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups miało byc fermina.... no bez kawy takie beda błędy.... A mozecie jak wstaniecie sposzki......... moze powiecie mi jaki preznet na Mikołaja mozna M kupic... nie mam pomysła.... Kate 79 ma przynajmniej dobrze bo w Mikołaja testuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) ależ wczoraj miałam jakiś atak wściekłości!!! czasem tak mnie wkurza robota i jeszcze taki jeden czolwiek z mojego pokoju że myślałam że padnę, jechałam samochodem i się wydzierałam :) Jakiś atak hormonów czy cuś ?:) W związku z tym padłam przed tv wczoraj i mimo że chłop chciał przytulankę to ja nie miałam siły, ale dzis do roboty :D Dziś pięknie słońce świeci i nie jest żle. Z tymi pomysłem na Mikołajki to też sama nie wiem, bo na gwiazdkę już tak, może rzućmy jakieś pomysły? Na razie mi nic nie przychodzi do głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba swojemu zamówie u Mikołaja cosik do spania.... cos moze w Atlanticu - nie mowiac o tych spodenkach z trabami - bo to mi sie wcale nie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm wstwac i rzucac pomysła.... bo czas sie zbliza - na swita to juz tez mam prezent dla M.... ale na Mikolajki zawsze mam problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przenosze tabelke bo musiałam szukac gdzie ostatnia wersja.... NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11--------------- ---?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, zgubiłaś mnie w tabelce :( Chyba nie chcesz mnie wyrzucić z topiku??? A tak wogóle, to witam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda przepraszam wziełam przedostatnia a nie ostatnia..... juz jestes..... NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11--------------- ---?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda................24.........12.12.............15. 12...........4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyna bonda---- moj M etui nie potrzebuje - denerwuje sie wrecz jak ma cos na telefonie..... wiec odpada... cos do samochodu - ja nie wiem co on tam w samochodzie ma a co chce jakos jak mam wlasny samochód to nie bardzo mnie jego intersuje..... a płyty o nie.... i tak za duzo siedzi i oglada.... o nie wykluczone.... o z tego troche by sie ucieszł..... ale ja nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja:), ale dzis nie na dlugo bo potem odwiedza mnie kolezanka i nie wypada siedziec przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prezentami da chlopow to tak zawsze, moj np, pottfela nie nosi, tylko kase w kieszeniach, zegarka nie-bo ma w komorce, koszul-ma mnostwo, skarpetek i majtek drugie tyle....tak wiec same widzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie albo sie staraja.... albo szukaja prezentów..... dla chłopów ja np. na alllegro ii cos obmyslam ale ja to lubie jakies smieszne kupowac a nie takie...... normalne tzw dziwactwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!! :D Dawno mnie nie było, ale zaraz nadrobię straty i poczytam co u Was :) Może jakieś zmiany nastały większe :D a ja nic nie wiem. Ja na razie czekam na koniec @ i jak się rzucę na Mojego to tak łatwo się ode mnie nie uwolni :D Widzę, ze rozmawiacie o prezentach :) taki fajny czas przed nami...świąteczny. Już nawet kolędy poszczają w radiu :) Ja nie wiem co swojemu kupię, bo ma raczej wszystko co mogłoby mu się przydać :( Nie tylko Wy macie z tym problem, facetowi to zazwyczaj ciężko coś fajnego kupić żeby go zadowolić ;) Chyba, że wcześniej da do zrozumienia co mu jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara24---- witam - ze trudno co wiemy jakies propozycje poprosze..... bo na allegro tez nie ma nic konkretnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tamtym roku kupilam na allegro kubek znikajacy.... mało ciekawe ale fajne do tej pory ma i bardzo lubi w nim pic.... ja natomiast nie bardzo bo on jest czarny dopoki sie nie naleje goracego picia... ale fajowe goscie jak przychodza to mowia ze fajowy pomysł ... to bylo na mikolajki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja przerwe na chwile ten prezentowy temat:) nie wytrzymalam i kupilam dzis test, tu w UK sa takie dwarodzaje testow, wykrywaja 6 lub 4 dni przed@,- ale i tak pisza ze w dniu spodziewanej jest 99% pewnosci. nie wiem moze w PL tez takie macie, no w kazdym razie kupilam ten co robi sie na 6 dni przed, mowie trudno, no i wyszly II, co prawda jedna slabsza ale nie jakis bladzioch.to ja juz mam prezent jakby co :D :D :D :D :D :D :D, ale jeszcze zrobie w mikolaja chociaz nie wiem czy jest sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×