Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no serio, sama patrzylam w ten test jak wrona w kosc i nie wierzylam, potem jeszcze raz czy nie zniknela czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate chyba zartujesz..... na serio kate 79 to ze mozesz miec II krechy sadzilam ale tak wczesnie wyszły to az niewiarygodne..... qrczaki ale sie ciesze ze topic nowy i juz II krechy zaraz bedziesz nowa tabele rysowac.... ale jajaj no widzisz nie na darmo ten brzuchol Cie bolał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Folik skoro nasze losy sa takie podobne...to wiesz co dalej bedzie u ciebie??????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo test wykrywa ciaze juz po 6 dni od zaplodnienia, no i jesli jest juz wyprodukowany hormon ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie korci zeby zadzwonic do mojego meza, ale niiiiiiiiie poczekam do tego mikolaja, kupie male buciczki i wraz z tesciorem wsadze do torebki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dawaj recepte na Ii kreski codzinne bzykanko ? luz.... wyjazd za granice..... czy co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najac Cie to do meza jak nie zadzownisz to i tak dasz mu jakos znac bo cos czuje ze Ty niecierpek jestes///// w kazdym razie GRATULUJE>... i nie uciekaj czasem od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, jest tyle opinii-boli nie boli, kluje cos tam, ale u mnie wiesz jak bylo, oprocz brzucha pamietasz jak pisalam o sutkach??? na drugi dzien suty przestaly bolec i zaczely bolec cycochy ale tak naokolo ale nic mi nie napuchly ani nic takiego, boze dziewczyny ja juz tyle objawow czytalam na necie ze glowa puchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz brzuch mnie tak troszke zaboli ale czasem i przestaje, a cycochy bola tak naokolo jak pisalam, apetyt w normie i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bzzzzzzz bylo codziennie, nie sugerowalam sie tym ze co drugi czy co trzeci, jak teraz by nic nie wyszlo to moze od nastepnego cyklu zaczelabym co innego, ale widocznie moj M mial codziennie silne kijanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze tak jest i tylko test i beta cos moze powiedziec bo tak to roznie bywa kazdy przechodzi inaczej.... wiem musze czekac na swoja kolejke a tam jeszcze przede mna dziewczyna bonda i animonda jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie od którego dc zaczeliscie ja od 6dc niby ale ...... co drugi dzien a od 10dc codziennie.... a kiedy przewidujesz ze miałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakos zaczelam od 7 dnia i na poczatku codziennie az doplodnych, no moze byla tam gdzies dzien przerwy, bo odpoczynek wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze Twoje II kreski mnie troche nakrecaja... musze zejsc na ziemie ze to Ty szczesliwa a ja jeszcze daleko daleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem kiedy mam owulacje i dlatego bylo codziennie, przypuszczalnie moze byla w 13 dniu cyklu, ale podobno bierze sie jeszcze jeden dzien przed i jeden po przypuszczanej owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ładnie, bo ja kurcze co dwa dni, a nawet 3 dni od czasów dni płodnych, ale następny cykl będe w takim razie też codziennie! ale się cieeeeszę, bardzo Ci gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate w kazdym razie bardzo sie ciesze i zazdroszcze ale tak poztywnie wyslij mi troche zarazek..... ciazowych.... ja tez chce na to zachorowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanki byly jeszcze po plodnych, bo podobno to nie plodne wyznaczaja zajscie-tylko wieksze prawdopodobienstwo zajscia, wiec rownie dobrze mozna w nieplodnych zajsc(tak jak moja mama nie wiem czy czytalas, pisalam o tym wczesniej) a z owulka nigdy nie utrafisz bo to a to stres, pododa, jakies przeziebienie...i d**a wszystko sie przesuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda z po co zakładasz nastepny cykl nastepny bedzie zakaz bo bedziesz moze przed badaniem USG bo zaciazysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też mi też!!! ja się tez nieźle nakręciłam! właśnie wyszyłam nawet poodtykać sutków, ale nie bolą ;-) buuuuu Folik następnym razem my !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nastepnym ja chce teraz ja juz 3 cykl staran..... ja chce byc zaraz po Tobie....i Animondzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam, ze nawet wczoraj czytalam inne wypowiedzi, dziewczyny nawet nie mialam pojecia, ze kobity tyle pigulek biora, wiesiolek, len gotuja, capivit a+e, matko kochana ile tego i to zeby zajsc, ale tak wiesiolek powoduje ze sie ma dluzsze i bardziej obfite miesiaczki, po lnie sie strasznie przybiera na wadze a capivit??? nie mam bladego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×