Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość madziara80
no to ja WAs przywitam w takim razie :) :) :) 👄 teraz czekam na zmore - przyjdzie czy nie ??? no ale ponad 2 lata zjawiała sie to dlaczego teraz miałoby byc inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara80
NICK...........WIEK...MIASTO........CIąZA......DZIECI... ......ILE CYKLI.... madziara80............28.....woj.dlnśl.......brak.......26.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara80
no wklieiłam to żebyście sie nioe załamywały staram sie dość długo także głowy i nogi do góry laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) mnie wraz z mezem wczoraj znajomi wyciagneli na impreze, o jeny, ja juz sie nie nadaje chyba na takie potancowki, muza jakas taka dziwna i ludzie, takie mlodziki same:P no ale pszlam i odbebnilam swoje. a jak tam u was weekendzik mija? madziara ja tez czekam na @, no zobaczymy co to bedzie, a ty musisz dopisac sie do naszej tabelki, to nie to ze ci rzadze, ale chyba tak bedzie lepiej:) no i zaczernij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinta a ty co nie dajesz znaku zycia, wczoraj obiecalas sie pojawic po wizycie u gina ......i??? odezwij sie co u ciebie. tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka1988
ja tez wczoraj poimprezowalam o ubrata, dzis lecze kaca... ale bylo super,chyba przelamalam lody z bratowa;] ... pozatym wrocilam z super humorem wlogowalam sie na NK i znow padlam... kolejna kolezanka chwali sie brzuszkiem ... a ja? tak czekam na mojego aniolka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! i ja jestem! kurde jakie zaległości, przez weeknd nie mogłam zajrzec do netu, do Was, ale jestem. Na razie czytam zległości, żeby być na czasie, co, u kogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinta, Ziarenku Lnu-zapraszamy do tabelki. Folik i Kate, ja też mam podobne doswiadczenia i drogi jak Wy, wiele lat z nie tym facetem. Mężatka jestem od kilku miesięcy. Ja teraz czekam na @, zawsze przychodzi wcześniej niż 28 dni, czasami nawet co 25 dni. Więc dziś, jutro @, rozczarowanie a potem próby, od tego miesiąca plus olej z wiesiołka. Ok, idę czytać Was dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka1988
pocieszajace jest to sa osobki ktore rozumieja co czuje majac podobne sytuacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka1988
o wlasnie,slyszalam cos o tym wiesiolku,powiedzcie prosze jak to dziala i jak to sie stosuje?? moze tez sobie wezme;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) no w weekend cos bardzo cicho , wszystkie odsypiaja andrzejki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE ja akurat w Andrzejki wyspałam się jak rzadko , ale niestety doczekalma się @, więc zbieram siły na pozytywne myslenie, na dobre nastawienie na kolejny cykl. Szkoda, że czas mierzymy cyklami..Od dziś wiesiołek, duzo się naczytałam i nie zaszkodzi myslę. Ale dziewczyny pisały ze biorą dwa razy po 1, 2 tabletki. A u mnie na opakowaniu napisane, że jedna dziennie i nie wiem, czy to mocniejsza dawka ? czy mimo tego mam brac dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat brania wiesiolka nie mam pojecia, ale z reguly wszystkie dziewczyny braly jedna rano i jedna wieczorem, ale to tylko wyczytane a nie sprawdzone, wiec ja nie bardzo moge doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11--------------- ---?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12-----------5 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 Wpisałam się do tabelki. Skończył mi się @ i znowu zaczynamy starania....Pozdrawiam Was wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam w tym miesiącu brać folik. Nic poza tym. Pozostaje mi tylko nadzieja że w tym miesiącu się uda i że będę miała niespodziankę w Wigilię....Tak bardzo bym chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Pani które wszystkie zapewne jeszcze spia - ja po Andrzejkach było super.... I mamy kochany poniedziałek.... korki itp... i zaczynamy ranek od ? kawy.... U mnie bez zadanych rewolucji i dolegliwosci zwiazanych ze staraniami..... wiec tylko starnia i czekanie na wynik..... Widze w tabelce prawie same 1-wszaki.... ja juz niesesty 3... ale jak to mowia do trzech razy sztuka..... dobra lece na kawe bo wszystkie spicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna moda witam... a jaktam starania.... bo prawie w tym samym czasie testujemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powolutku ale idą :) dziś robiłam test owulacyjny i o dziwo mam jeszcze możliwość :) nogi do góry podnoszę he he, mam nadzieję, że to coś da ;-) sam chłop się upomina, żeby do je do góry wiec się słucham :) ale się nie przejmuję, nie to trudno, nie chcę się tym stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja tylko zdażyłam się przedstawić na pierwszej staronie, a potem miałam wyjazd. Dzisiaj wracam i jeśli mogę chciałabym zostać tu u Was. Folik, my sie już znamy z podobnego topiku :) Czuję sie jak weteranka, bo to juz 4 cykl naszych starań. Chociaż w tym cyklu było byle jak. Wyjechałam na kilka dni w sam środek najlepszego czasu na staranka. Więc czekam na kolejny cykl, żeby jak najszybciej zacząć nowe starania. Zaraz się wpiszę do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11--------------- ---?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda................24.........12.12.............15.12...........4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Animonda... wiem wiem ze jestes z innego topiku.... innego ale mi znanego... fajnie tam jest ale dziewczyny znaja sie tak od samych "podstaw" jak my teraz czyli od startu i od pierwszych starań.... ale moze kiedys i tam wskoczymy pochwali sie jak przebiega ciaza a pozniej jak sie chowaja dzieci... to wskakuj do tabeli..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aminonda a swoja droga to ja juz troszke z innym nastawieniem podchodze do staran... juz jakos sie tak nie nakreacam niby sie obserwuje ale jakos bez entuzjazmu mysle gdzie i jak mnie zaboli czy zakłuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×