Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

co to z tymi waszymi chłopami jest? może ich podkarmić lepiej? mój jest zdrowy, jak koń - tylko wredny:))) i kłamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja nie wiem co jest,ja mam(bede miala) wredna tesciowa ktora bedzie mieszkala pod nami juz teraz nie wiem jak to zniose.Bardzo czeka na wnuki,nie doczekanie jej ze bede schodzila do niej ,albo wpuszczala ja na gore wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ktoras z was jezdziła na snowboardzie? może znacie miejsca gdzie pojechać? przeszukuję net i nic nie mogę znależć :/ najfajniej by był taki wyjazd gdzie od razu jest instruktor gdzieś w pobliżu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy w czasie ciazy(poczatek) mozna stracic apetyt? ja wczoraj zjadlam sniadanie,pozniej zupka z paczki(na nic nie mialam ochoty) i od wtegy nic!! tylko plyny.Czy to tez objaw ciazy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę, że praca wre i wszystkie gdzieś sobie poszłyście. ide i ja:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) podobno traci się apetyt czasami, wraca w 3 mcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea zebys miala racje :) jutro juz chyba zrobie ten test,bo w glowe dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405..........23.02......30...........?.........2 6......2 Celcia84..............25.01........?...........?........ .24.....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33......3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25......6 reha...................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30...........11.02........25-26......TAK......30 ......7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 Ognik80..............21.02........28-30......tak...... 28.......2 Meg75.................24.02........29.........tak..... 34.........2 kacha86..............21.02.........28-29.....tak.......2 2........5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................23.01.........?..........?....... . .32......4 M_M....................30.01........?..........nie...... ...24....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... 25.....2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.....4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .....3 chce 26..............22.01.........28-31......?.........26.......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce.... w koncu sie wpisałas do tabeli... bo szuałam Cię juz kilka razy widze ze do 3 razy sztuka i masz zaje.... nadzieje... zycze tego... ja juz 4.... ale spoko co bedzie... ja juz nie mam przyslowia do tego wiec luz.... Mój M dzowni i mowi ze ma zapelenie oskrzeli.... szok... a w przysiedze małzenskiej nie bylo nic o chorowaniu (ja do niego) od On ze na dobre i na złe.... normalnie chyba sie maskował wczesniej bo tak nie chorował.... matko ale mi sie chłop trafił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce a cos pobolewa Cię czy raczej nie.... bo czasami nikt nic nie odczuwa.... ja np. nic wiec dlatego taki luz... bo tak bym pewnie juz w aptece była.... po tesciora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy odczuwam? hm brak apetytu,piersi nie bola(zawsze na @ bolaly i to jakies 10 dni przed)i brzuch pobolewa od czasu do czasu,czuje sie jak to powiedziec.. GRUBA,napeczniala w srodku.DZis siostra kupi mi test jutro zrobie jak nie dostane @.jakos tak nie mam przeczucia,przestaje wierzyc w cuda.Mam nadzieje,ze sie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na górze:( ty tego teściora zrób w końcu, po co to czekać i myśleć, doszukiwać się objawów? zrób i już. chce, a ty już chyba też możesz jeszcze raz spróbować, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłas na górze... i co jak było..... ochrzanik..... ja na górze tez jestem czasami ..... ale z M.... w łózku.... hihi... i ochrzanku nie dostaje.... ale wiesz ty Zosia samosia ponoc to co tam dla Ciebie góra..... nie ma znaczenia.... zacieta z Ciebie kobieta.... wiec rozumiem luzik.... pewnie za forum opierniczyli.... i po pracy zostajesz..... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym cosik zjadła.... ssie mnie od rana, a śniadanka niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Rea_ masz..... podaje Ci jedzonko.... ja mam 2 berlinki... łap... jedna Ci uzycze... za JAJO... chociazby.... moge sie podzielic ?.... o juz poszło.... jak smakuje.....a chcesz katechupu....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty kozo jedna:) ja tam na górze dobrze się czuję, hi hi:))))) nie, miałam durny projekt i mi go cofnęli - zarzucę chyba całkiem, tną koszty, mam przez to spętane ręce - nieważne zosia samosia właśnie, ale pracą przestałam się stresować już dawno. kiedyś byłam typem stachanowca... teraz zajmuję się WAMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musztardy, i czarnego chlebka z masełkiem, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA zrobie jutro :) dosyc czekania... bo to prawda ze czlowiek szuka i ma wszystkie objawy.Ja ten miesiac biore na luzie,bo bylo malo przytulania i jakos tak nie jestem bardzo podjarana,jak jestem to suuuper,ale jak nie to az tak bardzo nie bede rozpaczac...Musze zajac sie praca,papierami,organizacja itp no i wybieraniem kuchni :) do naszego gniazdka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre, zrobię jeszcze czarnej herbatki z cytrynką, nie jedz jeszcze! a co do roboty, gdybym była taka, jak kiedyś, i nie chciała B, to zmieniłabym tą pracę. nie powinno się pracować w jednej firmie długo. wpada się w rutynę. zawsze zmieniałam często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj..... ale nie ma juz musztady..... zzarli mi..... a druga sie popsuła.... ale jutro przyniose.... swieza.... tylko juz parówke wżłopisz.... dobra nie smec masz ketchup.... dobry..... a odgrzałas w mikrofali bo ja tak.... ałc gorace.... a Ty pewnie wpierniczyłas na zimno..... aj.... nie powiesz to tak jest.... a chleb poczekaj.... ale tylko jasny ciemny juz zjadłam moze byc..... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam ..... zimna parówka i juz jej mało ( hehe ale wiesz w sumie jest dwie)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce, właśnie gniazdko jest bardzo ważne. zresztą trzeba si ę czymś zająć, bo kiedy doszukujemy się tych OBJAWÓW, to przesuwamy sobie @. głowa dużo potrafi. a jak sobie przedłużymy cykl, to zmniejszamy ilośc jajek rocznie a po co tak? ja staram się skracać, bo mam długie strasznie. brałam ostatnio magnez i skróciłam z 38 do 32. w przeciągu roku, mogę więc jedno uzyskane tak JAJO oddać np. Folikowi, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ostatnio mam problemy z netem,a wiec gdybym sie nie odzywala to bedzie zlosliwosc rzeczy martwych a nie moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań, teraz Pani Rea udziela mądrych porad. tej tylko to jedzenie w głowie! nie na zimno, grzeję wodę w czajniku i zalewam berlinkę. dawaj ten ketchup, bo suche, a chleb masz mój. biały chleb? no co ty? a na testach ciążowych jest napisane, uwaga; Gratulujemy jesteś w ciąży. Powinnaś unikać alkoholu, nikotyny i kofeiny!!!! Kate, Angioletto - słyszycie? kawucha do zlewu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sponio.... mysle ze jak zobaczysz 2 krechy to napiszesz chocby z telefonu.... Rea_ zdradzilas mnie ja czekam z ta zimna parówa.... wiec jem.... mniam mniam pyszota..... a Tobie pewnie juz sie odbiło... ??? I zmykam bo teraz ja na dywanik.... wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj się Folik, bez nas daleko nie pojadą, wiedzą o tym, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ to Ty mnie namowilas na jedzienie babolu jeden.... prze Ciebie bede gruba oddawaj ketchup !!!! natychmiast bo jak pozyczylas to ja siedze czekam a ta sobie zalewa .... bzdziagwa jedna..... i wiecej Ci ketchupu nie dam bo wylałas pewnie tyle ze ja cały tydzien tyle nie zuzyje.... !!!!! Foch....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×