Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ostatnio się zastanawiam nad jednym.. że ja tak idę na żywca, że jeszcze tak na 100% nie mam świadomości i przygotowania na B. że tak chcę, chcę, a jak zobaczę te dwie krechy, to się przerażę, wystraszę! to samo myślę o moim M. jemu się wydaję, że to taka sielanka będzie, oaza miłości i spokoju rodzinnego. nie ma świadomości (czuję to), że może będzie się czuł na drugim miejscu, odtrącony, ja będę warczeć, wymagać itd. i taka właśnie jestem. przyzwyczajona do wygody i niezależności, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce jak byłam w ciąży z coreczka to mialam wszystkie objawy jak na okres na poczatku--bolal mnie brzuch,cyce i apetytu tez nie mialam w pierwszym trymescie schudlam 2 kg.Wiec mysle ze raczej jestes w ciazy ;D tymbardziej ze nie masz@ juz tyle dni.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Foliku, w niedzielę myślałam o tobie, czy zrobiłaś testa czy nie... ty się nie boisz co będzie dalej? ja mam coś stracha, bo tak sobie wczoraj wyobraziłam, jak te dwie kreski jednak się pojawią.... to co dalej. w domu w kocyku? w pracy, to taki mnie czasami szlag trafia, że wolałabym nie pracować w tym czasie. co tu robić? może ja jeszcze nie gotowa, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_spokojnie jak zobaczysz dwie kreski to zapewniam Cię że wpadniesz w euforie.Być w ciązy to najcudowniejsze uczucie jakie znam.Nie da sie tego opisac.A Twoj M jak znam zycie i facetow,kiedy ty juz w ciazy bedziesz czula sie mama to on poczuje dopiero wtedy gdy malenstwo sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce - rób tegp testa, bo teraz będziemy się zastanawiać. rób i już! dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowa napewno jestes,jak zobaczysz taka mala kruszynke,WASZA to bedziesz w stanie wszystko zmienic.Tak mi sie wydaje.Ja czasmi mysle ze to tez nie odpowiedni czas,bo dopiero szykujemy mkieszkanie,ja otwieram interes moj M tez ma kilka planow,ale co tam.Kochamy sie i chcemy tego dziecka reszte sie jakos ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Klaudyno, biere cię na swego terapeutę od dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA nie.. poczekam do jutra,bo jakos tak czuje ze dostane @,ten brzuch tak dziwnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jak mówią, nigdy nie ma odpowiedniego czasu na to... no to dobrze, że nie tylko ja mam wątpliwości. mogłyby się brzuchatki wypowiedzieć, podtrzymałyby na duchu... a one nie, kupują śliniaczki, smoczki, gdzie nam do takich spraw, ehh BRZUCHATKI, OVER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce nie trac wiary,mówie Ci jak bylam w ciazy to brzuch mnie bolal identycznie jak na okres,jeszcze głupia brałam gorące kapiele zeby przyspieszyc@ bo do glowy mi nie przyszlo ze moge byc w ciazy.Myslalam ze jak sie zajdzie w ciaze to sa mdlosci,zachcianki itp.a u mnie nic z tych rzeczy wszystkie objawy jak na @ i nawet testu nie zrobilam tylko polecialam od razu do gin bo mi sie okres spoznial.A pamietam jeszcze ze na poczatku ciazy wszystko mnie wkurzalo i mialam non stop dola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam,ale ja nerwa mam prawie zawsze hehe.Zastanawiaja mnie te piersi,bo nie bola ,ale kolezanki mowily ze one tez tak mialy,wcale je nie bolaly.Ale jak sie chce to wszystko mozna sobie wmowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia, gdyby nie ostania mega @, dałabym sobie odciąć rękę, że to już. mogłabym zabić, a mój chłop to takie baty dostaje cały czas... nie wiem co to jest! mfigielku, robiłam tylko wczoraj - były wielkie krechy, od razu. no i zrobiłam bzzz, a teraz mam obawy, nie nadążysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terapeuta mowisz?Wiesz ze czasami to mnie samej by sie jakis przydał...ale chetnie zawsze w miare swoich mozliwosci cos doradze i pomoge.Moja szwagierka,ktora urodzila w grudniu smieje sie ze moglabym byc polozna jak jej pomagalam przy malej i masowalam jej cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide cos zjesc,bo od 24 godz NIC juz glowa zaczyna mnie bolec i slabo mi jakos.do pozniej kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia - uuuu, mamy już przedszkolankę, położną, farmaceutkę, bomba:))))) chce - to ty kuchara jesteś też? czy manager?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 22dc , tempka 36,95 więc cay czas podwyższona. w zasadzie to dzisiaj jest najwyższa, różnica od tej najwniższej to 7 kresek. Dni mi się cholrenie dlużą...PIerwszy raz chyba tak z niecierpliwością czekam na ten @, czy przyjdzie czy nie. Ale ja mam jeszcze mnóstwo czasu, bo mam go dostać dopiero ok 5 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam wrazliwe piersi
Witam, prosze, czy moglybyscie doradzic mi cos? wklejam w rozne miejsca moj post, ale niekt mi nie odpisal od kilku dnia, a ja naprawde sie denerwuje. bardzo prosze o jakies rady. mam cykle o dlugosci ok 30-40 dni, bo mam PCOS i mialam bardzo wysoko prolaktyne. spadla mi ostatnio znacznie po braniu Dostinexu. Pare dni po miesiaczce mialam caly dzien uczucie "cmienia" w podbrzuszu jak przy owulacji, od ok tygodnia bola mnie piersi jakby rosly znowu. Dzis mam 20. d cyklu,a 18. dnia cyklu kochalam sie i pekla nam prezerwatywa (sperma raczej nie zostala w pochwie, ale plemniki mogly). Zaraz po tym wyplynal ze mnie sluz lepki, taka maz przezroczysta, kleista, podobna do sluzu płodnego, ale z domieszka bialej substancji (cos jak sperma). nie pytam czy jestem w ciazy , ale chce sie skonsultowac. rozumiem, ze moja owulacja mogla na pocztaku cyklu nie wystapic, lub moze mam dwie, w wyniku zachwian hormonalnych? moze wtedy owulacji nie bylo, a wystopi teraz, bo mam wydluzone cykle? prosze o jakies sugestie, poprawienie mnie jesli gdzies sie myle lub czegos nie dopatrzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sa watpliwosci na poczatku czy to juz teraz czy moze lepiaj poczekac z dzidzi a jak sie juz zaciazy to wszystko sie uklada samo i czlowiek jest pewien ze to byl najwlasciwszy moment!(nie no ja chyba naprawde mam cos z psychologa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez wrazliwe piersi(fajny nick...)cóż Ci mogę odp cyba tylko tyle ze albo masz objawy poprostu na okres albo kielkuje Ci w brzuszku mala fasolka co wydaje mi sie bardzo mozliwe.Najlepiej uzbroic sie w cierpliwosc i zrobic pozniej test bo nic innego nie wymyslisz.Ale nie przejmuj sie,bo wiekszosc z nas na tym forum chce i próbuje zajsc w ciaze i niiiic.A w twojej sytuacji przy tak nieregularnych cyklach naprawde trodno stwierdzic owulke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam wrazliwe piersi
bardzo dziekuje za odpowiedz!:) nick jest poprostu fragmentem wypowiedzi wyrwanym z kontekstu:) ja bylam swiecie przekonana ze mialam owulacje w kilka dni po okresie, wczesnie, ale wiadomo - dostinex, problemy z prolaktyna, tak rozumowalam ale dzisiaj mam wrazenie, ze czuje jajniki, slabo, ale czuje. nie wiem juz kiedy moglam miec owulacje, ale jesli mam ja teraz, to wpadne. studuje na 3. roku, wiec niezle... lekko urosly mi piersi, sutki sa wrazliwe, raz bola mocno, raz tylko sa tkliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam wrażliwe piersi przy takich długich cyklach mogłaś właśnie wtedy mieć owulację (od.ok 18 dc nawet do 25), podejrzewam, że śluź był twój lub partnera, więc prawdopodobieństwo ciąży jest duże. pytanie tylko, czy wtedy też miałaś jakieś dolegliwości owulacyjne? ja mam też bardzo długie cykle i ciągle jakieś lekkie bóle, ukłucia, to są tzw. bóle okołoowulacyjne. a jeżeli przyjmowałać także leki, to tym bardziej są wytłumaczalne. też czekałabym spokojnie na @, bez tego cokolwiek powiedzieć pewnego nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam wrazliwe piersi
REA, 18. dc nie mialam zadnych objawow owulacji, nie biore zadnych lekow. poprostu u mnie jest tak, ze przy moim pcos mam ok 12 torbieli na jajnikach, owulacje sa u mnie mila niespodzianka, a ze w tym cyklu jestem po dostinexie na zmniejszenie prolaktyny - owulacja jest bardzo prawdopodobna. czyli jesli wystapila juz ok 2 tyg temu, moze mam teraz szanse wywinac sie macierzynstwu? wtedy naprawde bylam swiecie przekonana, ze to byla owulacja. teraz juz nie wiem po tym jak zobaczylam ten sluz po stosunku, taki lepki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera muszę 2 godz czekać w szkole na wywiadówkę, bo nie oplaca mi się wracać do domu, bo mam kawalek:(( Jest ktoś tu do pogadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×