Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość ja tez mam wrazliwe piersi
nie jestem z tego topiku, ale moge porozmawiac jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, przy tak długich cyklach nie ma możliwości określenia momentu owu, chyba, że odczuwasz ją fizycznie i wiesz, ze to jest to, albo robisz testy owulacyjne. zrób test w pierwszy dzień spodziewanej @ jedna uwaga: większość przyszłych mam na tym forum, miały objawy bólu sutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam wrazliwe piersi
REA, co ja bym bez was zrobila. normalnie juz wariuje, mam sesje i nie moge myslec o nauce. u mnie jest tak, ze piersi sie zaokraglily, sutki raz bola okropnie, szczypia, teraz sa tylko tkliwe - jak u Was. czuje lekko jajniki, a 2 tyg temu czujam podbrzusze mocno i bylam dumna, ze mam "solida" owulacje:D o ja glupia studentka. nie okresle tez dnia przewidywanej miesiaczki, bo moje miesiaczki dzialaja nieprzewidywalnie... nawet nie wiem kiedy zrobic test przy moim pcos, nie wiem kiedy tej miesiaczki sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam wrazliwe piersi
20 dzien cyklu. idealny czas na spozniona owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wrazliwe piersi-a może ten sluz nie byl plodny tylko po prostu po orgazmie też jest taki sluz przezroczysty i ciągnisty.Naprawde strasznie trudno stwierdzic.A skąd jestes jesli można wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam wrazliwe piersi
z gdanska, do tego studiuje i nie mam ustabilizowanej sytuacji materialnej - jestem glupia, wiem. przynajmniej kocham mojego pratnera ze wzajemnoscia, jest bardzo odpowiedzialny, jedno dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odszukałam jesteś w 20 dc, więc poczekaj 10 dni i zrób test w 30 dniu, jeżeli będzie negatywny, to potem jeszcze za 3-4 dni. jeżeli te bóle sutków się u ciebie zdarzają, to może się wywiniesz:))) jeżeli to jest nowość i bardzo dotkliwie to czujesz, to chyba strzeliłaś w ten dzień, na który my wszystkie tu polujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą sytuacją materialną to jest tak, że ja mam 30 i też narzekam, też mam kilka niedokończonych spraw. facet się liczy i to, że cię kocha:) przynajmniej, ominie cię taka przyjemność jak plotki na naszym forum:)) głowa do góry, 3 rok to już końcówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bardzo szkoda ze nie z Lublina bo dałabym Ci namiary na super lekarza po twoich torbielach nie byloby sladu i to bez leków i zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam wrazliwe piersi
nie chce sobie wrozyc na sile, ale z sutkami nie mam wzykle problemow. nie pamietam kiedy ostatnio mialam tkliwe piersi, a przyjamniej tak dlugo i mocno, z rownoczesnym ich zaokragleniem sie..mialam tylko podczas dojrzewania jako nastolatka, gdy rosl mi biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wróżymy:))) zrób test 06.02 i daj nam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam wrazliwe piersi
dziewczyny, naprawde bardzo wam dziekuje, ze tak cieplo sie mna zainteresowalyscie. ja jestem zdezorientowana, mam sesje, tu jeszcze jakies podejrzenia ciazy czy nie wiadomo czego. aha, a jesli te bole piersi trwaja od ponad tygodnia, a stosunek mial miejsce 2 dni temu, to albo moglam zaciazyc jeszcze wczesniej, albo bol sutkow nie ma zwiazku z podejrzeniem ciazy? Klaudio, a czym ten lekarz leczy pcos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam wrazliwe piersi
REA, na pewno napisze po zrobieniu testu:) to az i tylko 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa?co niektórzy a raczej wiekszosc sie z tego smieje bo to bioenergoterapeuta ale ja na 100%wiem że pomaga.Moja tesciowa miala polipa i byla na usg i kazali jej usunac jak najszybciej i była u dwoch gin i kazdy to samo ze ten polip jest duzy no i poszła do tego mojego cudotworcy byla na dwoch wizytach i za jakies dwa miesiace poszla znowu do gin po skierowanie do szpitala na usuniecie bo tez w niego nie wierzyła a tu niespodzianka z polipa zostalo 0,5 cm czyli prawie nic a nie brala zadnych lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam wrazliwe piersi
ciekawe jak to dziala, jakies masaze energetyzujace, czy cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie po prostu to dziala przez dotyk.Robili mu nawet badania czy to nie jakis oszust.Szklanka wody po jego dotyku zmienila swoje wlasciwosci wiec cos w sobie ma na pewno ale kazdy uwierzy dopiero jak mu faktycznie pomoze.Ja go znam juz dlugie lata,leczy tarczyce,raka prostaty i wogole nowotwory,wybudza ludzi ze spiaczki.Ja do niego jezdze z coreczka bo ma wade wzroku-astygmatyzm.Ja widzialam na wlasne oczy jak pomaga ludziom i bierze za to doslownie symbolicznie a przyjmuje u siebie w domu juz wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czuje brzuchola.... zwiastujacego @-szona wiec chyba nici z dzidzi.... lecz mocno zciskam kolanka mimo wszystko.... (jak Rea_ kazałas).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 tez bylam u takiego goscia 2 razy i tez mimo ze mu nic nie mowilam powiedzial mi o mojej chorej wattrobie itp... mimo ze nic nie wspominałam.... i badanie potwierdzilo ze nie jest ok... i wlasnie na to co on niby wskazał musiałam sie leczyc.... powiedział ze wartoba.... i jajniki... ze cos tam nie tak sie dzieje... i faktycznie watroba byla w fatalnym stanie a jajniki mam PCOS - niby przez jednego lekarza stwierdzone ale mam).... dlatego lece do gina w tym m-cu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem sceptyk, nawet lekarzom nie zawsze dowierzam, ale coś może w tym jest... F. trzymaj moje jajko, nie da mu do wisły zbiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciągaj mięśniami, do góry!!!:) nie ma wychodzenia? z kilka miesięcy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a temu mojemu to sie mowi co ci jest i on tam przyklada rece=ktore lecza,smieszne ale prawdziwe.Nie wiem jakim cudem on robi takie rzeczy ze poprostu wszystkie guzy,nowotwory i inne choroby wszystko sie po prostu cofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, to celujecie w chłopaka specjalnie, czy na żywioł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_ powiem Ci że ja też jestem sceptyk i sama sie smialam z niego jak moja mama mi o nim mowila a jak zobaczylam na wlasne oczy to dopiero uwierzylam.Na swoim przykladzie wiem ze nikogo nikt nie przekona na słowo ale naprawde czasem warto posłuchac innych zwłaszcza jesli powaznie chorujemy i jak nie ma już nadziei to próbuje sie wszystkiego.Cieszę się że jest taki czlowiek i ze w razie czego mam do niego dostep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w chłopaka celujemy ja mam już córcię więc się śmieje że teraz to męża problem bo ja już mam co chciałam :) ale tak na serio to chciałabym chłopczyka dlatego kupie te testy na plodnosc zeby miec pewność kiedy napastować chłopa...Żart oczywiscie moj jest taki chętny że aby sie dopytuje ktorego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok obiadek,zjadlam teraz mialam zamiar pospac,a tu niespodzianka mala :) bratanica przyjechala (3 latka) wiec ide sie z nia pobawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia - to chyba trudno tak trafić, ale życzę chłopaka, coby parka była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewoje :) chcialam was powiadomic, ze przez jakis czas nie bedzie mnie z wami, poniewaz zwiazane jest to ze zmiana mieszkania i przeprowadzka :) pisalam juz o tym wczesniej ze musimy poszukac czegos wiekszego- z wiadomych powodow:), ale pewnie nikt nie zwrocil na to zadnej uwagi. odezwe sie czasem jak gdzies zlapie internet, a z drugiej strony i tak nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci :o, no w sumie macie teraz swoje tematy o staraniu, a co ja jedna pozostala brzuchatka, nie ma w ktorym momencie sie odezwac :( :( no wiec zycze wam szybkiego zaciazenia i do uslyszenia. Folik zycze dwoch kreseczek na tescie i duzo zdrowka dla meza. wasza brzuchatka Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×