Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dzieki.... kate... Ty jestes wlasnie taka.... o wlasnie taka ze sama sobie wmawiasz ze o Tobie nie pamietamy.... nawet dzis ktos Ciebie wspominał..... ze brzuchatki cicho siedza i smoczki ogladaj.... pisz.... pisz koniecznie jak sie rozwija bejbik jak sie czujesz i o zyciu o zyciu... pisz... kochana..... jak tylko trafisz do nowego mieszkanka.... czekam na wiesci... i powodzenia w przeprowadzce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kate pisz jak sie dzidzia rozwija,jak sie czujesz no wiesz zebysmy wiedzialy jak to jest..powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak! a tu znoiwu jak mnie nie ma, to jak nie pija to parówki jedzą..beze mnie:) byłam u gina, zapytałam, czy mam sięjuz martwić czy jeszcze nie, pożaliałam się ze ja taka juz niemłoda itp:) Powiedziła, ze 6, 7 cykli to jeszcze nie powód do zmartwień, że natura madra i żeby dać jej czas. Sprawdził usg cykl i tak jak według moich obliczen i odzcuć potwierdził owulke, to znaczy tuż przed pęknieciem chyba. Kazał dzis , jutro i pojutrze bzzz:) jajeczko jakie duże, 2 cm, hihi Generalnie jak jeszcze kilka cykli nic to zlecił jakieś podstawowe badania hormonów i czegoś tam jeszcze, ale kazał wyjśc od badania M. To podstawa, najpierw sprawdzic pana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea ..w łazience powiadasz... hmm:) usciski dla brzuchatki:) zagładaj do nas, bo ktoś musi te fluidy wysyłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Długo mnie nie było :) Nie miałam dostępu do netu przez kilka dni. Przyznaje się, że nie czytałam wszystkiego co mnie ominęło :( Mfigielku ja czuję się dobrze ale brzuch mnie pobolewał jak na @ więc wiem czy cos wyszło. Co prawda mam wstręt do wszelkiego jedzenia ale na razie bez mdłości i śpie jeszcze więcej niż zwykle. Nosiłam się z zamiarem pójścia na bete ale się powstrzymałam. Mfigielku a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----bombelek a u mnie narazie nic. tempka nadal podwyższona 36,9 ale mówią że też może byc po tej mojej luteinie. Żadnych objawów jakiś wyróżniających się. glowa mnie tylko boli od 3 dni, ale to chyba od tej pogody. Poza tym w miarę. Czekam do czwartku żeby skończyc branie luteiny, a potem wyczekiwanie czy przyjdzie @, a jak nie przyjdzie to robię testa tak około 6-7 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zobaczyć co tam nowego w naszych tabelkach, co się pozmieniało:) POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405..........23.02......30...........?.........2 6......2 Celcia84..............25.01........?...........?........ .24.....12 Dosiaaa...............27.01........?...........?........ .28......2 Dziewczyna Bonda...06.02.......?............?........33......3 Ziarenko lnu..........08.02......29-35......nie........25......6 reha...................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30...........11.02........25-26......TAK......30 ......7 effa9..................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33.......tak......33 ......8 Ognik80..............21.02........28-30......tak...... 28.......2 Meg75.................24.02........29.........tak..... 34.........2 kacha86..............21.02.........28-29.....tak.......2 2........5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA @ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................23.01.........?..........?....... . .32......4 M_M....................30.01........?..........nie...... ...24....1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... 25.....2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.....4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .....3 chce 26..............22.01.........28-31......?.........26....... 3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------fermina to do dzieła i nie wasz mi się zmarnować tak dobrego jajeczka,no no no!:))) 4 razy po 2 razy hi hi hi:0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
czesc wam :) dlugo mnie nie bylo tutaj ale bylam w szpitalu :( zaczelam plamic i wzieli mnie do szpitala, mam zagrozona ciaze :( nawet nie wiecie jak mi ciezko jest :( w koncu sie udalo a tu taka wiadomosc ze moge stracic malenstwo :( mam duzo odpoczywac nie stresowac sie i nie denerwowac i moze bedzie dobrze. Mialam usg w szpitalu robione i zarodek w 5 tygodniu mial 3,5 mm :) jedyne dobre wiesci z tego pobytu to jest to ze jak narazie dobrze sie rozwija i zarodek jest w macicy a nie w jajowodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------moncia no to odpoczywaj i nie dawaj się! nie po to tyle się starałaś i oczekiwałaś żeby maleństwo stracić. Na pweno wczystko będzie ok:) 3maj się cieplutko i dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam właśnie na tabelkę i pomyślałam, że coś nasza nowa brzuchatka się nie odzywa i w tej chwili napisałaś mooncia. :) Odpoczywaj kochana i nie martw się, wszystko na pewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
mam taka nadzieje :) staram sie nie denerwowac ale mi to nie wychodzi... musze brac tabletki na podtrzymanie duphaston i mozliwe ze to mi pomoze donosic do konca ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Celcia84................25.01........?...........?........ .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?........ .28......2 Dziewczyna Bonda...06.02........?............?........33.......3 Ziarenko lnu...........08.02......29-35......nie........25......6 reha....................08.02......32-38.......nie....... 30......3 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30................ .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?....... . .32......4 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?........... 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ....... Zrobiłam małe porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wyraźniej widać za kogo trzymać kciuki. :) Chce26, Folik32 trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od pewnego czasu czytam wasze komentarze i sama z partnerem staram sie o dzidzie ale ostatnio jestem lekko zmieszana @miałam ostatni 24,12 przy cyklu 29/30 stosuek miałam w dni płodne 6 a potem 11.12 objawy zgaga ból z lewej str podbrzusza i ból piersi robiłam test płytkowy wyszedł negatywny w 34dc zrobiłam bete wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku ja też mam powyżśzoną temperaturę. Ale czuję sie jakbym miała niedługo dostać @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie Fermina drzesz sie ze umarłego obudzisz..... aaaaaaaa (ziewanie) czego tam chcesz tak z rana... ja dopiero dotarłam do pracy i myslałam ze I bede a ta Wali juz pobudka !!!! co do pracy sie wybierasz? to walcz o to co tam 2 cm jest.... i nie wypuszczaj zaciskaj nózki jak ja to robie.... na razie sie udaje... ale pewnie @ mnie w balona robbi... zobaczymy..... czesc nowa staraczko...... witamy...... mooncia. te leki na podtrzymanie ma bardzo duzo osób na pewno Ci pomoga..... a skoro dzidzia ma sie dobrze to najwazniejsze.... to poczatki..... badz silna i zycze wszystkiego dobrego.... Rea_ wstawaj bo pewnie sie lenisz bo pewnie bzzzz było.... a mi sie tylko to sni..... juz tak mi sie chce bzzzz a tu ... niet.... zakaz.... M bierze takie dawki leków ze lepiej jednak zyc marzeniami..... I znowu lece na kawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik80 wysprzatałas tabele.... fiu fiu.... ciekawe czy spadne czy polece do góry.... ???? hmmmmm chce26 i co dolegliwosci masz jakies.... oj czuje ze brzuchatka zostaniesz..... przesuwał Ci sie kiedykolwiek tak @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina a Ty co obudziałas i poszłas spac.... no ladnie.... niech mi sie jeszcze raz to powtórzy... !!!! babolu..... hmmm a moze bzzz sie poszłas o tu popieram teraz to na całego non stop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×