Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

i wlasnie zajadam pysznego rogalika i o tego kawusia pyszna oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dwa stresy, jutrzejsza wizyta i drugi stres przeprowadzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana tyle mam tych klamorow ze masakra, no ale jest plus nowego mieszkanka-bo o jeden pokoj wiecej i z ogrodem!!!! bedzie gdzie wyjsc latem z dzieckiem i na kawke oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moze wkoncu poprawie jutro albo tam kiedy tabelke, bo mi juz brzuch wylazi a wtabeli mam wciaz 5 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolegliwosci nadal zadnych, smakow i dziwnych apetytow tez nie- a pryszcze nadal imprezuja na ryjku i plecach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdzie wszystkie, opychacie sie dalejtym ciastem???:) chciejka juz zjadla widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
mam pytanie. czytalam, ze test ciazowy mozna zrobic nawet pare dni po potencjalnej implantacji, co o tym sadzicie? mam dzis 22. dzien cyklu i plamie, mam podwyzszona temperature ok 37 stopni, boli mnie brzuch jak przy okresie, a to plamienie jest takie skape...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ale masz fajnie, ja to się lubie przeprowadzac z jednej strony bo kazda zmiana jest na lepsze :) Alez ja Ci ogrodu zazdroszcze, bo ja nawet balkonu nie mam :( Za to pokoj dla bejbika sie znajdzie, ale ja ci tego brzucha no zazdroszcze nieco :P My pracujemy nad naszymi brzuchami ciastem co to Rea przyniosła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pisalam wczoraj.... wiesz pisalas ze bralas jakies tablety, to moze jakis wplyw maja ze masz krwawienie-bo to jakas zmiana la organizmu.a przy twoich 30 sto dniowych cyklach moglo sie cos pozmieniac, a czy masz przez @ takie jak teraz objawy(oprocz krwawienia oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a test najlepiej w niu spodziewanej @. ale i tak uciekaj do lekarza!!! chocby prywatnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
Kate, mam wrazenie, ze dzieje sie cos nowego, nie mam na to dowodow, ale tak czuje. bralam dostinex na zbicie prolaktyny, bo byla bardzo zawyzona. mam pcos, czyli czesto nie mialam owulacji. teraz pewnie jajeczko sie uwolnilo, nam prezerwatywa pekla i bęc. tak to sobie tlumacze. zwykle boli mnie tak brzuch przed okresem,a el 1. raz w zyciu plamie w takich dniach cyklu. u mnie norma jest spozniajacy sie wiecznie okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyna bonda a ja nie cierpie przeprowadzek bo przywiazuje sie do miejsc!!! no ale jak trza to trza!!! jak sie urzadze to zapraszam wszystkie wirtualne ciotki na wirtualna parapetowke!!!! ::D:D:D:D wino tez zapodam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
niestety nie znam dnia spodziewanej miesiaczki, przy pcos miesiaczka przychodzi kiedy chce. REA sugeruje test za tydzien. ja jestem jednak taka niecierpliwa, denerwuje sie ciagle, wiem, ze to niemadre, ale sytuacja mnie bardzo zaskoczyla. moze test zrobic np w 28. dniu cyklu? przepraszam, ze marudze, ale boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testa zawsze mozesz zrobic, ale moze byc tak ze przed spodziewana @ tego hormonu ciazowego moz byc za malo zeby test pokazal, tez dlatego podobno robic w dniu spodziewanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczoraj
kate, zadzwonie, by sie zarejestrowac jak najszybciej. myslisz, ze lekarz bedzie mogl ocenic ciaze tak wczesnie? testu jeszcze nie zrobilam. i jak sie rejestruje to musze powiedziec, czy chodzi o ciaze czy nie, bo wtedy kieruja do odpowiedniego lekarza, wiec musialabym wiedziec jaka podac przyczyne wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest mozliwe
kate79 czy w czasie ciazy zawsze kobiety maja duzo sluzu,czy nie ma reguly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test wykrywa juz 6 cio dniowa ciaze, a lekarz moze zobaczyc czy jest zarodek, ale lekarz tez moze ci powiedziec czkaj do okresu:( a co do sluzu, to tak to normalne u wiekszosci babek, ja tez mam-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, masz zmartwienie przenieść się do większego mieszkania i to jeszcze z ogródkiem?!! o raju, co za baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłaj lepiej ciążowe fluidy, bo częstotliwość fasolowania nam spada. tak się bzzz... a tu nic, chociaż Folik kolana zaciska aż miło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie bzzzzz ja w tym miesiacu RAZ a potem chlop sie pochorowal a potem ja, wiec wy chociaz sobie pobzykałyscie :P a mi tam chyba pajeczyna sie pojawi lada moment :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chłopa kłamcę, też LEDWO SIĘ ZMUSZAM:)))))) lecę babki, jedna fasola w styczniu być musi, nie wiem która, ale proszę o sztukę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ja wlasnie koncze @ i zabieram sie do roboty testuje bzzz testuje bzzzz itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ty Folkiu! o Ty krowo:) że co, ze Ferminie nie dawać?! ze pewnie nie będzie wiedziała, że jadłyście?:P! no tak jak myslalam! ok ide czytac dalej bo jeszcze kilka stron! ale musiałam napisać ! Zobaczycie, kiedys siądę tu przed Wami z winem i sama wypiję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Jestem tu jak zwykle wieczorkiem i nikogo nie ma. U mnie raczej bez zmian. @ ma być dopiero za jakieś 9 dni. Czas powoli leci. Bardzo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że obydwie razem z niecierpliwością czekamy czy ten nieszczęsny @... POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dziewczyna Bonda...06.02........?............?........33.......3 Ziarenko lnu...........08.02......29-35......nie........25......6 reha....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak czekamy z nadzieją że nie przyjdzie ;) A mnie wcięło przedtem bo znajoma przyszła. Sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×