Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Chciejka Ty musisz najpierw sie zareczyc wyjsc za maz i zabierac do baby... bo Cię wszystko chyba stresuje... bo sie w srodku chyba denarwujesz... i nie masz czarno na białym i sie wszystko rozstraja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poddaję się nie wiem jak się przebrać w tą czerń ;( Chcejka26 trzymaj się! Dziewczyny powiedzcie mi czy z tym testem owulacyjnym mam się martwić od 2 cykli zawsze wychodzi ze nie ma owulacji ;( Kurczę martwię się. Idę do gina 17.02....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choc wiesz ja mam juz obraczke a o baby sie staramy i tez sa newry ale jak piszesz to z rodzinka tez przyszla za ciekawei nie masz.... a on cos tam zwelka i zwleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A co Wy robicie że cały dzionek ta na gadulcu możecie siedzieć? Ja też chcę!!!!!!!!!!!! Dobry wieczór wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poukladane jest jako tako,znaczy sie on z niczym nie zwleka..mowi o tym slubie,dzieciach..przecieaz wie ze oboje sie nie zabezpieczamy i co moze z tego byc(narazie nic nie ma)i moj M wcale nie ma nic przeciwko temu ze byla by dzidzia juz teraz... Bylam na mierzeniu cisnienia 150/85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słonka:) Ja dziś tak późno bo dziś pierwszy dzień w pracy po zwolnieniu a tam netu niet :( Patrycja i jak te plamienia z wczoraj? coś się wyjasniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola83-1
Witajcie dziewczyny wlasnie wrocilam z pracy troszke padniet ale na topik mam czas i wlasnie siedze przy komputerze i pije kawke i czytam>Widze ze nowa kolezanka sie dolaczyla do nas.Mi sie wlasnie wczoraj okres skonczyl i mam pytanko czy mozliwe jest ze dzis jest 1 dzien owulacji?bo strasznie mnie w pracy piersi i brzuch i kregoslup bolal,takze niewiem czy to jest mozliwe?A jeszcze jedno jak mam kolor loginu zmienic bo niewiem.czekam na odpoweidz.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacjcie kobietki! najpierw przypomnę sobie kto i gdzie się znajduje.. witam kolejne nowe staraczki:)_) widzę że nas coraz więcej, no i dobrze! POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Mfigielek.............26.02.......27-29.......tak...... 24.......5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 nornica................9.02.........28.................. .....30.......9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 .....7 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lola jeśli chodzi o owulację, to raz miałam taką sytuację, że miałam b.dużo płodengo śłuzu i bóle brzucha 4 dc. no i jak się okazało potem mój cykl trwał tylko 18 dni, Wyszło na to że owulacja rzeczywiście była 4 dc! nie wiem jak to możliwe ,ale jak się zapytałam mojego gon, to odp że to możliwe i że są kobiety które zaszły w ciąże zaraz po @ a jeśli chodzi o zaczernienie to nie bardzo wiem, bo mi jakoś to samo się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, złociutka, wejdź w preferencje, tam Cię zrobią na czarno he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mfigielek:-) Hmm to mnie zaskoczylas,bedziemy z mezusiem dzis prubowac bo juz nie moze wytrzymac on jak i ja.takze zobaczymy moze sie uda,jak cos to napewno sie odezwe na topiku. nornica:-)dzieki zobaczymy weszlam na preferencje i zalogowalam sie i moze faktycznie sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nowa,więc z ziarenkiem lnu jeszcze się nie zakumplowałam, ale kimkolwiek jest - mam nadzieję, że zaciążyła i teraz szaleje z radości :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj u mnie 12 dc. w testy owu od wczoraj pokazują w drugą słabą kreskę, a tempka radykalnie spadła do 36,25, więc owu już tuż tuż..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenia mfigielek skoro owu juz tuz tuz.I czekamy na dobre wiesci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zaczęliśmy hehe, mam tylko nadzieję że owulka nie wypadnie mi właśnie w sobotę lub w niedziele bo niestety będę na zjeździe w Lublinie także moje wlantynki padły śmiercią naturalną:( ale do soboty jeszcze 3 wieczory, więc może się załapiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może dzięki mojemu śluzowi,bo zaczyna być rozciągliwy i przejrzysty żolnierzyki jeszcze chwilę przeżyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek:-) no to nie fajnie ze na walentynki nie bedziesz w domu z mezusiem.A my raczej bedziemy w domciu i mysle ze bedzie zajefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki zmykaj jak musisz ja tez narazie znikam bede pozniej moze.bp chce isc do wanny wylzec sie bo 3 dniach pracy bo tylko tyle mamy.kiepsko.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mfigielek:-) Mam pytanko.dzis jst 1 dzien po miesiczce i czy mozliwe ze moga sie zaczac dni plodne?okres dostalam w 22dniu cyklu i dostalam ja 5 lutego a skonczyla mi sie wczoraj.a dzis mnie bolal brzych i piersi czy mozliwe zeby sie powoli spalenialo nasze marzenie?czy moge mezusia dzis pomeczyc da to cos?odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×