Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ciag dalszy....... :classic_cool: nawias kwadratowy a w nim cool 🖐️ nawias kwadr w nim czesc 😴 nawias kwadr w nim spioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak laski nas jutro poczytaja to pomysla ze my sie tu nawalily czyms :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 serduszko-nawiaskwadr w nim love 😠 nawias kwadr w nm zly no to juz wszystko moja droga :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mozliwe a wlasnie niemasz ochoty na likierek:))))))))))))))) bo ja mam taki pyszny Baileys czy jakos tak sie to pisze:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem ci ze dzis przy tlustym czwartku nawet moj maz nalal mi kieliszeczek tego likierku :) uwielbiam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeny jak ja dawno alkoholu nie pilam :) chyba sie tym malym naparsteczkiem upije ha ha :D a co tam, dzis podwojna okazja :) 1.tlusty czwartek 2. 10 miesiecy po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio pyszny jest ja tez sama sobie pije bo mezus cos ma ze serduchem i woli nie ryzykowac cos mu cisnienie skacze.A wy gdzie jestescie w Angli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to Gratulacje to czyli mlode malzenstwo a my 2 lata minelo 10.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja stara d****** zdecydowalam sie pozno na malzenstwo, i na dziecko tez ale ...damy rade :) my mieszkamy w londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm no ja mam 2 braci ale oni mieszkaja w Luton to troche kawalek,a wlasnie sie wybieramy do nich w przyszly czawrtek 26 takze fajnie cos sie nam odmieni jakis wyjazd a nie tylko siedzenie w domu:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luton hmmmm daleko dosyc.... a od was to juz chyba calkiem sporo to czym jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samolotem lecimy bo akurat mamy fajne poloczenia z Knock takiej miejscowosci 10km od Nas gdzie mieszkamy i do luton mamy samolot.A bracia w Luton mieszkaja,a i tak jedziemy tez w odwiedziny bo jednemu bratu sie coreczka urodzila 16 grudnia a ja bede chrzesna i jedziemy do polski na chrzciny a kupilismy bardzo tanie bilety bo za 10e dla 2 osob w obie strony do Angli i spowrotem takze co nie warto jechac? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo no to spoko :) cena super ...tylko skorzystac a ty bedziesz matka chrzestna, no to ciotka szykuj kase :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ciocia , spadam z chlopem trza jeszcze pogadac troche :) i chrapuchrapu :) do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co juz padlas po jednym kieliszku?ja to sobie ze szklanki pije.hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm rozumie.Odezwij sie rano jak bedziesz miala czas.my jedziemy mieszkanko ogladac bo chcemy zmniejszyc na mniejsze.Milego wieczorku i moze jutro sie jakies klary odezwa.Bo dziw wieczor bida niema nikogo tylko ty mi pozostalas 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jak nikogo niema to ja znikam nie bede pila sama do siebie.Milej Nocki wszystkim i do jutra.Papatki Dawno sie tyle nie napisalam co dzisiaj.Dzieki kate79 :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie stało !!! A tak se krzycze wiesz wszystkie objawy zniknęły to mam nerw a wlaściwie to chce mi sie ryczeć !!! Mam jeszcze 3 dni do @ ale chyba nic z tego, oczywiscie 2 dni temu robilam test, wiem wiem ze za wcześnie ale nie moge wytrzymać a jedna kreseczka powoduje spadek humoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg trzeba sie spotkac i wypic cos mocnego..ja ostatnio nie wiem co sie dzije..wszystko mi sie wali.....moze nawet zwiazek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, szkoda.. ale to po prostu nie tym razem, no chyba, ze ten test za wczesnie.. a jesli nie, to uszy do góry:)ja tu Was coągnę za uszy, a chyba , jak z tabelki wynika, to staram się najdłuzej z Was! Chciejka i jak po spotkaniu z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chciejka wszystko sie spier ..... z pracy nie oddzwaniają ! Test negatyw! eM nerwowy bo dla niego najważniejsza w zyciu jest kasa ! Ogolnie wszystko do dupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×