Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

----lola jak już zaczęłaś brać tą luteinę to już tempka nie jest wiarygodna, jedynie zostaje ci obserwacja śluzu, bo miby ona nie zmienia jegho postaci, więc jak piszesz że twój śłuz staje się już mniej płodny i zanika to znaczy że juz bzz na niewiele sie zda, bo owulka minęla, no chyba że dla przyjemności, ale ja narazie mam dość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm rozumie.Ale niemam jszcze takiego sluzu podobnego do bialka kurzego takze moze jeszcze nie minela:-)oby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam i chętnie bym z tobą pogadała, ale używamy go razem z mężem i nie mam już takiej prywatności, bo czesto się zdarza że przypadkiem czyta moje wiadomości, a wolałabym żeby akurat tymi rzeczami się nie interesował, więc lepiej pozostańmi na tym forum, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---lola jęlsi chodzi o śłuz kurzego białka, to tym się aż tak nie sugeruje. bo nie każda kobieta ma tego rodzaju śluz przy owulce. niektóre w tych dniach mają tylko odczucie wilgotności lub że mokra, jednak są to najczęciej te osoby, które zazwyczaj mają 'sucho' przez większość cyklu. ja np mam przez cały cykl śluz, tylko w dniach niepłodnych gęsty, lepki białawo-żółty, no ale już w płodnych jest zdecydowana różńica i ten śluz vczęsto jest jak kurze białko przy owulacji. ale mówię, że nie jest tak u wszystkich. także tym się nie sugeruje, bo możłiwe że ten śluz który wcześniej opisywałaś mógłbyć właśnie śluzem typowo płodnym u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze konczyć, bo zaraz mam korki. wpadnę jeszcze wieczorkiem.jak coś to pytaj, potem odpowiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dzieki.Milego popoludnia.Pozdrawiam. No to bedziemy czekac namiesiaczke czy przyjdzie czy nie.Hmma powiedz mi jakbym byla w ciazy i ta jak teraz zazywal Luteine to czy miesiaczka napewno nie przyjdzie,i czy nie zaszkodzi dziecku jakby bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam 2 paczki wypilam kawe,a humor taki sam..nic mi sie ostatnio nie udaje,malo dowartosciowana sie czuje..chce uciec...ktora chce mnie na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dopiero z pracy przyszłam Mojego M nie ma więc pozostaje mi komputerek i pączek z herbatką:)U mnie nic nowego, dziś 33dc i dzis powinnam dostać @, coś jej jednak nie widać Brzuszek pobolewa a ochotą na słodkości ogromna, więc pewnie w nocy mnie odwiedzi:(rch... Gdzie jest Pati? Testowałas już Kochana? Meg---czekamy na wyniki jutrzejszego testu:) Chciejka co się stało?Czemu humorek zły?Może to tylko szalejące hormony? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam kochana,raczej nie..troszke zycie sie komplikuje ostatnio,plany moge sobie do kieszeni schowac..M jakos malo wyrozumialy jest,nie pociesza tylko krytykuje ,ja trzymam go na dystans i ogolnie wszystko do dupy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz w domku, a gdzie Pati i Meg? moze któras juz nie wytrzymała i test zrobiła?:) Folik, wczesnie masz tą owulacje, przy cyklach Twoich dosc długich wydwać by się mogło, że ona później może być. Widzisz jak to trafić trudno, najlepiej się dostosować do Twojego tekstu: " bzykajcie się ..." Wiesz, starać się nie musisz, jak taką podjeliście dezycję z M, ze najpierw musi przestać brac leki, ale... czasami z takich niestaranek, a zwyklego bzzz to niespodzianka wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo i nikulam jeszcze może na luty się załapie:) i żeby Cie tam nic w nocy nie odwiedziło! ani jutro, ani przez najblizsze 9 miesięcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.No wlasnie gdzie sie Pati podziewa?juz pewnie ciez cieszy i o Nas nie zapomniala:-( Ale moze wroci z dobrymi wiadomosciami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no moze troszke,bo niewiem co mam robic, niechce mi sie juz siedziec w tej Irlandii i wolalabym zjechac do Polski ale wiesz kiepsko z praca i sama niewiem co robic,ale chyba nadal zostaniemy tu,ale moze bedziem sie zaniedlugo przeprowadzac do mniejszego mieszkania bo mamy duzy dom 3 sypialnie 2 lazienki kuchnia salon,ale to troche za duze dla nas jak dla 2 osob a i z praca kiepsko takze jak bedziemy mieli sie przeprowadzac to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. To może i ja zdam relację z frontu. :) Dziś 28 dzień cyklu, brzuch ciągnie, już od tygodnia, ale dziś jakby mocniej, śluz jest, biały, i gęsty. Temp od 7 dni waha się w granicy 37,21 do 37,30 i na razie nie spadła. Pewnie jutro będzie niższa bo u mnie zawze tak 1-2 dni przed obniża sie a i brzuch coraz bardziej daje się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, a ja juz po pracy tzn po korkach. nawet jakoś szybko zleciały (dzisiaj dzieci szybko kumały hehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam twoja owulka?bo ja wkoncu niewiem czy przeszla juz czynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka---przykro mi:( z pewnością to jednak przejściowe!Zobaczysz za dzień dwa wyjdzie słoneczko i wszystko się między Wami ułoży!Wiesz to pewnie dlatego,ze mało się ostatnio widujecie, jak się częstotliwość poprawi to i humorek też!:) Feminko----dziękuję bardzo za dobre życzenia!Myślę jednak,że to nierealne:(Mam identyczne objawy jak zwykle chwile przed @...no nic jak już przyjdzie to w tym moim 4 cyklu zaczne działać z badaniami i monitoringiem,może to coś przyspieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik taka tempka to jakbys w ciąży była!trzymam kciuki:) Lola---i tak ja Cię podziwiam,że potrafisz tak na emigracji żyć, ja bym nie dała rady. Trzeba być twardym myśle by się na wyjazd zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem ci cos lepszego,ze ja sama wyjechalam do chlopaka z ktorym rozmawialam tylko przez tel i widzialam go na zdjeciach,a poznalismy sie 7 lat temu u kuzynki na weselu on byl ze swoja kobieta a ja bylam z moim chlopakime ale wszystko sie zmienilo jak zerwalam po 6 latach chodzenia z chlopakiem,i zdecydowalam sie wyjechac i uciec od problemow i klopotow,i wylecialam do Irandii sama samiuska 15 wrzesnia 2006 a juz 10 lutego 2007 mielsimy slub,spoko no nie?I tak siedzimy tu razem i ukladamy sobie zycie,ale juz mnie trafai wiem ze jakby bylo dziecko to chcialoby mi sie tu siedziec po lepsze pieniadze na dzieci sie dostaje i spokojnie mozna zyc niz w Polsce ale niewiem jak dlugo wytrzymie,maz cos przebakuje zebysmy do Australi wyjechali ale tam to masakra raczej bym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola83-1----jesteś niesamowicie odważna, ja to taka raczej bardziej tchórzliwa:)Super,że tak Ci się wszystko ładnie ułozyło!chyba w każdym kraju pieniądze dla dzieci są lepsze niż u nas:(Może rzeczywiście postaraj się jeszcze zacisnąć zęby i troszke tam posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---lola jeśli chodzi o luteine, to nawet jeśli byłabyś w ciązy to luteina nie spowoduje @, a wręcz przeciwnie - utrzyma ciąże. a moja owulka to myślę że juz była, bo: 1) skok tempki był i to bez luteiny 2) śluz owulacyjny był 3) i jesli jutro tempka nie spadnie, to już pewne 4) aa i bolące syfki mi się pojawiły na plecach i twarzy (zawsze je mam przy owulacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale powiem Ci ze nie bylam taka odwazna na wychowanie brata jak mama zmarla jak on mial 3 miesiace i na mojej glowie zostala opieka i nauka ale na poczatku to byla babcia jeszcze pomagala ale potem to sama.Czasem w zyciu trzeba sobie jakos radzic,i raczej jeszcze bedziemy tu siedziec ile sie bedzie dalo. mfigielek--------- To dzieki za rade jesli chodzi o Luteine,fajnie by bylo zrobic testa w dniu spodziewanej miesiaczki i zeby wyszedl pozytyw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaraz bede znikala bo mezus zaraz wruci bo byl na jazdach na prawo jazdy kat.C robi tu w Irl i obiadzik trzeba przygotowac tzn juz mam gotowy ale czeam na niego bo lepiej sie we 2 je obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, a ja mocno trzymam kciuki, żeby Cię jednak ta @ w nocy nie nawiedziła, w ogóle niech nie przychodzi. Za Pati i Meg też trzymam, uda się kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×