Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

REA powinny dotrzeć ale wcale nie zaszkodzi jak i dzisiaj będzie powtórka ;) jeśli oczywiście eMa do dyspozycji masz?Gdzieś wyczytałam ze szanse na dzidzi rosna jeśli tak:kochamy się w owu wieczorem,nastepnego dnia rano i jeszcze raz wieczorem-i to rosną z 16%na 92%!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę? ale numer, no, no, to jak dzisiaj będzie wieczorem, to już mogę do najniższej tabeli?:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą, jak mamy poniżej 16% (bo nie wiemy kiedy owu) to aż dziw, że babki w ciążę zachodzą, jak kate to jak ruletka przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się tu z Wami gada ale ja muszę spadać bo mają rodzice mnie odwiedzić właśnie dzwonili ;) BUZIOLE PA PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moich testach z tego co pamiętam piszą, że ogólnie przy zdrowej parze i owulacji szanse są 40% nie rozumiem tego, ale co tam, nikt nie mówił, że będzie łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instrukcja dla zaplanowania płci żeńskiej była następująca: jednorazowe zbliżenie miało nastąpić na dwa dni przed szczytem. W praktyce był to dzień, w którym kobieta zaczęła odczuwać śliskość znaje, że pewna trudność przewidzenia dnia szczytu mogła mieć wpływ na nieco mniejszą skuteczność planowania płci żeńskiej. W celu poczęcia chłopca małżonkowie odstąpili od zbliżeń cielesnych aż do następnego dnia rano po szczycie objawu śluzu. Jeśli do poczęcia nie doszło (wynik pozytywny miał miejsce w czterech przypadkach) zalecono im zbliżenie następnego dnia po szczycie wieczorem, powtórzone kolejnego dnia rano. To ostatnie zalecenie zaowocowało w największą liczbę poczęć. Jeśli jednak i wówczas nie było efektu podczas czterech cykli, zalecono w kolejnych cyklach dodatkowe zbliżenie w drugim dniu po szczycie. Średnia skuteczność zastosowanej metody wyniosła powyżej 95 %. Spośród 99 małżeństw 18 zaplanowało poczęcie dziewczynki. Cel osiągnięto 16 par, co stanowi 88,9% wyników pozytywnych. Płeć męską zaplanowało 81 par, z których 78 urodziło dziecko płci zgodnej z życzeniem, czyli 96,3 %. REA wejdz na stronę:planowanie płci-Pro-life-adonai.pl tam jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec plan jest taki... namowilam tatae zeby mnie zawiozl,bo dojazd od siebie mam kijowy,tata z siostra jada do niego do przcy(sam dla siebie pracuje) mnie po drodze zostawiaja u niego w domku...on napewno zapyta gdzie ja jestem..oni maja powiedziec ze nie chcialam jechac :) dadza papierek do podpisania(potrzebny mi on wie o co chodzi)..pogadaja i jada spowrotem :) a ja czekam na eMa :) oczywiscie tak jak wspaniala REA napisala w pelnej gotowosci..chanelle juz czekaja :) podoba sie wam moj plan ? :) ja jak narazie jestem z siebie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka trzymam kciuki, zeby bylo dobrze :) przygladam sie tablece i widze ze @@@y na poczatku marca, mam nadzieje że będzie wysyp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, dzięki za poradę - ale chyba wezmę co mi się trafi:)))) Chciejko - pamiętaj o cyckach. do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko trzymam kciuki by wszystko ułozyło się po Twojej myśli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK----ja testowałam i nawet BETE robiłam, nie jestem w ciąży :(Martwi mnie tylko gdzie ten mój @! miał być 21.02 a do dziś tylko takie plamienia brązowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny,ale mam stresa :) chyba zaraz wyruszamy(mamy ok 80km)...pytanko pytac go co i jak,gdzie teraz z tym wszystkim idziemy,czy nie wypowiadac sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytam o tym białku i sie stresuje :/ ale wyczytałam takie coś: " Białko w warunkach fizjologicznych pojawia się w moczu jedynie w niewielkich ilościach, które nie są wykrywane typowymi badaniami diagnostycznymi lub znajdują się na granicy czułości stosowanych testów. U zdrowych osób wydalanie białka z moczem nie powinno przekraczać 150 mg/dobę. Jedynie u kobiet w okresie ciąży wartość ta może wzrastać do 300 mg/dobę. " hmmm ja mam 32 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam .... bedzie jak sa plamienia bedzie...tylko olej teraz to ja jak zrobilam bete w 1 cyklu jak sie spoznil @ to olałam i zaraz plamieni ai zaraz @ przyszedł.... juz teraz mysl tylko o czyms innym i zero przejmowania bo tak psycha nam czasami krzyzuje plany.... ze łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK---o pomyliłam się w dacie,@ miał być 19.02 a nie 21.02 straciłam już rachubę w tych obliczeniach, dziś już 40dc. To mówisz,że @ przyjdzie, bardzo bym chciała!plamienia mam już 5 czy 6 dzień a jej nie widać:(Strasznie bym chciala już zacząć nowy cykl a tu lipa:( Gdzieś wyczytałam,że te plamienia mam potraktować jako @, hmm sama już nie wiem. Psycha to mi chyba nie siada:)Myśle,że to dlatego,że byłam przeziębiona i prawie 2 tyg. na zwolnieniu, pewnie to mi tak rozregulowało cykl.Dziękuję Ci za zainteresowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam interesuje sie wszystkimi tylko niektore to sa bardzo wredne babsztyle niektóre mi dokuczaja.... na niektóre się fosze... a niektóre bardzo lubie..... lubie te co sie czesto odzywaja i w piatek pija.... ze mna a ja tak na krzywy ryj wypije z nimi i nawet mnie nie operniczja.... hehehehehehe spoko nikulam po to tu jestesmy.... ja jak sie nie interesujecie to przecie sie fosze... mam ficha ale co zaraz mnie ustawiacie w pion i dupa z foch./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) jak wam mija dzionek???? jesli chcecie cos do waszych slodkich alkholi, to raczej ogorkow nie proponuje na zagryche ale przynioslam dla was delicje i ferrero :D:D:D:D:D:D prosze sie czestowac:) moze jakiegos owocka? dowyboru winogrono, banany i mandarynki :D czym chata bogata :D Chciejka powodzenia w twoim misternym planie :) M_M -historie twoich milosci sa po prostu jak z najlepszego serialu brazylijskiegi :) ale mialas kobito prezycia :D jak bymmiala wybierac sposrod naszych wszystkich opowiesci o chlopach ,twoja opowiesc znalazlabysie na pierwsym miejscu........ ..... a to z bylym ksiedzem no to juz mnie rozwalilo kompletnie :o niezle niezle zycie nam uklada scenariusze :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dotarlam,juz odpilam kawe z mamuska mojego M....i wiecie co?moj tata byl u niego ,a on nawet nie zapytal gdzie ja jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To juz koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka trzymam kciuki za dalszyprzebieg akcji szkoda ze on mieszka z ta mamuska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby jeszcze jego mamuska go nie uprzedzila ze jestes...... bo potem bedzie udawal w razie co milo zaskoczonego i caly plan wezmie w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka nie załamuj się wszystko się wyjaśni nie mów że to koniec trzeba być optymistką.Nie zakładaj niczego z góry ;) Czekam z niecierpliwością na wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mamuska sie nie wygada,specjalnie dzwonila do niego zapytac kiedy bedzie i nic nie mowila o mnie....ja teraz dzwonilam ale nie odbiera... :( mowie wam dziewczyny ze ciekawie napewno nie bedzie,,,,,tyle dobrego,ze na gg nic nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja po pracy, po obiadku, teraz na drineczka z Wami:) Klaudia ja bede plec planowac przy tzrecim dziecku huhuh ireaz obojetnie, ale Rea to na bank wczoraj chłopaka poczęla...a nie, dziewcze chyba, jak przed owu, ech widac moje braki w edukacji . Ale na kurs przedslubmy nie chodziłam:) Nikulam, rzeczywiscie dziwny ten Twoj cykl taki wydluzony. Rozumiem, ze teraz po testach to czekasz na @, bo to koljeny cykl, koljena szansa. Więc obys ta szanse miala jaknajszybciej. Chciejka po powrocie koniecznie nam tu wszystko opowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina caly czas bede komentowala :) chyba ze wroci i nie bede miala dostepu do neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka ja tez trzymam kciuki:) widzisz mnie:) i moje male tez dwie lapki zaciska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate dziekuje kochana... boje sie dziewczyny..strasznie.. objawy;piersi powiekszone i same sutki bola...mdli(nerwy)brzuch tylko czasami.. zadzwonil,ze skonczyl i jedzie do domu,wiec chyba nawet sie nie domysla,ze jestem bo o jego pracy rozm..chyba nagram jego mine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
ja dolaczam sie do wszystkich i zycze ci chciejka powodzenia.mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni i bedzie tak jakbys tego chciala.u mnieod poniedzialku zaczynaja sie dni plodne i maz ma wtedy wolne przez kilka dni, wiec ruszam na bzzz.mam nadzieje,ze tym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo zapytal dlaczego nie przyjechalam.....ale akcje mi robi uuuuuu ze nie przyjechalam hehehheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko mam nadzieje,że Twoje życzenia się spelnią!Tak bym chciała tą @ a może ja już ją mam(te plamienia?) Chciejka---z zapartym tchem śledze co u Ciebie i zaciskam kciuki by było tak jak chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×