Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

He he dobre.... Witajcie kobietki. Ale się dziś uśmiałam z kawałów. Dobre były. Życzę Wam miłego weekendu. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.jak i rowniez witam nowa staraczke.Milo ze jestes z Nami. A my wlasnie wrocilismy z zakupow i kupilma sobie nowy termometr bo tamten juz mi dzis cos dziwnie mierzyl i niechcal sie wlaczyc chyba bateria padla a tu w Irl wogole niema zegarmistrza bynajmniej nie widzialam,a jak teraz zmierzylam pod pacha to mialam juz 36,5 a wczesniej jak mierzylam tamtym straym to 333,9 34,1 dziwne takze moze wkoncu bedzie dobrze pokazywal jutro zdam relacje,a cos dziwinie sie dzis czuje nic mi nie smakuje na wymioty mnie bierze i sluz mam taki podobny do bialka jaja kurzego takze mozliwe ze owulka sie zbliza.Dzis napewno dopadne mezusia a tak wogole to dzien Kobiet sie zbliza hehe moze sie spelni nasze marzenie.A co tam u was? mfigielek----- jak sie czujesz??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola!No wszystko wskazuje na to że owu u Ciebie tuż tuż nie czekaj na dzien kobiet tylko już dziś ruszaj do ataku na mężusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405----- Milo ze sie odezwalas,no jasne ze juz dzisiaj zaczne moze sie uda,juz powoli zaczynam kojarzyc co i jak z moim ogranizmem i sluzem jednak to mierzenie tempki pomaga wiem ze dopiero drugi cykl to robie ale powoli sie ucze,fajnie ze mam Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka*
czesc dziewczyny!! Pomóżcie....Jestem tu nowa ale od jakiegos czasu sledze to co sie tu dzieje....Z mężem staramy sie juz albo dopiero 4 miesiące...moj cykl jak dotad byl bardzo reguralny-28 dni-a teraz spożnia sie juz tydzien...Niby mam wszystkie obiawy: bol piers, kłócie w jajniku wzdety brzuch...Juz sobie prawie wkreciłam ze jestem w ciązy choc 2 testy zrobione 3 dni temu były negatywne..Dzis odebrałam wynik bety HCG-niestety poniżej 1:(:(:( Od godziny nie mogę przestać płakać....Teraz sie martwie ze cos ze mną nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka---- Witaj milo ze sie dolaczylas,nie denerwuj sie tak ja co prawda jestem malo doswiadczona niz inne dziewczyny na forum ale niemasz sie co przejmowac moze ci sie rozlegulowal cykl albo ajkas choroba byla niewiem to mi przychodzi do glowy ale niech tez sie inne kobiety wypowiedza.No to jeszcze sie ktotko staracie my juz dosc dlugo ale nigdy nie przywiazywalam takiej wago co bedzie to bedzie a teraz zaczelam powaznie obserwowac siebie i mierzyc temp i moze sie cos uda.Glowa do gory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwlunie Lola83-1 masz taki sam sumwaczek jak ja ten sam staz.... hehehehe pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski co sie z Wami dzieje czemu sie nie odzywacie na forum???? Jak tam dzionek Wam minął i jakie humorki macie,bo ja sie nie za fajnie czuje brzuch mnie boli i jakas jestem taka niedorobiona krotko mowiac,niewiem czemu ale moze sie zbliza t owulka.popisze ktos ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jakos srednio.ciagle mi cos na jelitach jezdzi i zoladek do konca nie taki jak bycpowinien.powoli mam juz dosyc.w ogole ten 2009 rok jest dla mnie jakis pechowy, a tu dopiero poczatek.dzisiaj powinnam bzz, a najlepiej juz bym poszla spac.w dodatku nie wiem co sie dzieje, wszedzie wyskakuja mi pryszcze. mariolka nie zalamuj sie tak szybko.ja tez tak kiedys robilam,ale jak trafilam na forum to dziewczyny od razu postawily mnie na nogi.pisz tu tak czesto jak mozesz, a zobaczysz, ze oczekiwanie na 2 kreseczki bedzie ltwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:)ale dzis wesolo,kawaly super:)od razu lepiej na duszy!!!nowe dziewczyny:nie zalamywac sie nam tutaj!!!razem czas szybciej leci i brzuchatek tu coraz wiecej!ja mysle ze przez to pisanie tu fluidy ciazowe i na nas przejda:)ale oczywiscie o bzzzzzzzz nie zapominac:)haha ja dzis swojego nie mecze,wczoraj bylo bzzzzzzz,dzis dla niego odpoczynek(czyt.odpoczynek dla zolnierzykow)a jutro powtorka z rozrywki,jutro 17 dc wiec chyba ostatnia szansa na dzidzie przy moich 27-29 cyklach?hmmmmmmmmm zobaczymy co ma byc to bedzie:)pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam.w koncu pierwszej udalo mi sie was przywitac.ale wczoraj sie dzialo.swieczki, seksowna bielizna, namietna gra wstepna i dlugie bzzzz, a wiec zolnierzyki juz w czolgu:)dzisiaj przerwa a jutro znowu do dziela.w sumie w tym cyklu jakos wszystko mi sie przesunelo.mam dni plodne, ale tego sluzu to jakos nie za wiele i normalnie dzisiaj powinna wystapic owulacja.temperatura 36.7.hmm sama juz nie wiem.to pewnie od tego wirusa wszystko sie pomieszalo.no nic, pozostalo mi robic regularnie bzzzz co 2 dni i moze sie uda trafic.milego dnia kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza!!!!!!!!!!!!!! Wstawac kobitki do plotkowania:D Niewiem czmu ale temperatura mi zmalala dzis bo tak to mialam tak: 7dc-36,4 8dc-36,3 9dc36,4 10dc-36,1(dzisiaj) i temp zawsze mierzona o 5,20 moze to ma jakies znaczenie??a jak dzis zmierzylam pozniej jak wstalam o 8:30 to bylo 36,4 niewiem nierozumie tego doradzi mi ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dziękuję bardzo za gratulacje, jeszcze tydzień i prawko będę miała w ręku. :) Czyli za tydzień w piątek stawiam wam szampana. Zdawałam z przygodami, bo w po w czasie egzaminu zepsuł się sprzęt nagrywający, musiałam wrócić do WORDU, potem okazało się że jednak wszystko się nagrało i jeszcze raz wyjechałam na miasto. No ale się udało. Witamy nowe staraczki. Razem jest raźniej, więc zostańcie z nami. Postaram się wysyłać jak najwięcej ciążowych fluidów i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, pisałaś że kupiłaś nowy termometr, może to ma wpływ. Prawidłowo powinno się jeden cykl mierzyć cały czas tym samym termometrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ognik80 to bardzo sie ciesze ze juz za tydzien bedziesz miala prawko w reku,fajnie miec wlasne prawko wszedzie mozesz sobie jechac sama wiem cos o tym bo ja w wieku 18 lat mialam juz prawko bo zaczelam zdawac jak skonczylam 17 lat. A moze masz racje ze to tym termometrem jest roznica myslalam ze moze przez to za za wczas mierze bo o 5,20 ale tak sie jakos budze a potem ide do ubikacji i juz by nie bylo to samo.A tez pije w nocy dzis np pilam po 2godz i moze to tez ma wplyw,a na necie pisalo za na czczo sie powiino mierzyc temp a moja wina ze mi sie w nocy chce pic.:D A to jak myslisz kiedy moze byc owulka bo strasznie mnie boal wczoraj brzuch i piersi to moze sie zbliza i jak bedzie to bedzie oznaczalo ze mi podskoczyla temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze cos kiepsko sie rozwija to Nasze forum,malo dziewczyn sie wypowiada czyzby juz odeszly jak zaszly w ciaze? Dziewczyny wracajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wiem,że niektóre dopiero po weekendzie w poniedziałek będą, podobnie jak ja dzisiaj, ale jestem,żeby Wam powiedzieć,że dzisiaj rano robiłam testa i WYSZŁY MI DWIE KRECHY!!! :D :D :D :D :D Jeszcze nie mogę w to uwierzyć, chyba muszę kupić drugi test, bo nie wierzę! Byłam pewna,że nic nie wyjdzie,zwłaszcza,że mi się śniło,że mam okres i poszłam to do łazienki sprawdzić, a tu taka NIESPODZIANKA! :D Miałaś Mfigielku rację, i Twoja diagnoza REA też się sprawdziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zmykam, pojawię się, jak zwykle w poniedziałek rano. Przesyłam Wam ciążowe fluidki i opowiem wszystko dokładnie w poniedziałek:) I obiecuję,że Was nie opuszczę! Pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie ;) Jak tam nastroje?U mnie super mężuś mi zrobił niespodzianke tzn.bukiet kwiatów tak przed dniem kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M GRATULACJE!!!!🌼🌼 Musisz koniecznie wszystko opisać!Mnie moja pierwsza ciąża również zaskoczyła teraz też tak chceeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×