Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a mnie śpik bierze, ale jak zasnę to się wieczorem obudzę po tych lekach.... słaba jestem jak roślina chciejko - a to gniazdko wasze wynajęte, czy u eMa? bo tak mi świta, że u niego, ale nie pamiętam... i jak to będzie, bo on mieszka 80 km od ciebie, tak? przeprowadzasz się? a jak bizesik, gdzie on będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, super. ale co się stało, ze takie przełamanie było? żal jej ciebie było, jak te hece się działy, czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie u M robimy znaczy sie gore przerabiamy na mieszkanie,nie ma duzo pracy,trzeba tylko kuchnie wstawic i dokupic kilka mebli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzatalam ostanio cala gore lacznie z oknami i jej na dole pomoglam,wiecej rozm powiedzialam o problemach z M....ale M ma racje nie za blisko z ta jedza...jeszcze gorsza jest jego siostra,ktora jeszcze nie wie ze musi sie wyprowadzic bo w jej pokoju bedzie moja kuchnia !!!! :) a interes to mala gastronomia,tyle tylko,ze w moich stronach ale tu problemu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to - będziesz mieszkać w innym mieście u eMa i dojeżdżać do firmy codziennie do swojej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozkrece to troche sama,mam juz pracownice(kandydatke)i moja mama nie pracuje wiec sie tym zajmie odpowiednio,a ja tam bede kilka razy w tyg wpadala...zobaczymy..moze rodzice to przejma,a ja zajme sie firma eMa...czas pokarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz zaczynaja piersi pobolewac i jajniki...cos szybko w tym miesiacu... Siostrunia wrocila wrrr mijamy sie ona nawet czesc sama nie powie,a ja guwniarze nie bede sie klaniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to inna sprawa, bardzo dobry plan, tylko wiesz, na początku trzeba dopilnować interesu, a pracownicy z nimi też róźnie... ale ogólnie idzie jak z płatka tobie teraz, i o to chodziło. dobrze będzie jak szybko zamieszkacie razem, wiele się zmieni, dopiero wtedy tak naprawdę ludzie się poznają, zbliżają.... cieszę się bardzo, podwójnie, bo myślałam, że nic z tego nie będzie.... jego zachowanie było dziwne. ale widzisz wytrzymałaś próbę i doszedł do ciebie teraz tylko ta kuchnia i wio, trzymam kciuki za was a na tą siostrunię, też coś wymyślimy, kilkanaście czarownic na jedną wredną siostrę.... nie ma gówniara szans;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona straszna jest z cala reszta daje rade.. zazdrosna jest o mojego M kazdy to mowi...M ma jej powiedziec za jakies 2-3 tyg...niech spada lalunia,uwaza sie za najmadrzejsza,jak ona jest w domu to ja siedze w pokoju bo nie chce na nia patrzec..jakos tak nieswojo sie czuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech M juz wraca z pracy...:( nie lubie jak ona tu jest... jeszcze przyjdzie mi obiad z nia jesc wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tylko na chwilke, uaktualniam tabelkę, wreszcie dostałam @, trochę dziwna -inna niż zwykle,ale JEST!Rzeczywiście ta luteina działa! POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......30..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........9.........10.10.2009..........25... .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............5.........10.11.2009..........25. ... .. ........ Animonda..............5........10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................5........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss...jeszcze raz bo Dziewczyna Bonda coś mi się rozjechała:)przepraszam! POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......30..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........9.........10.10.2009..........25... .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............5.........10.11.2009..........25. ... .. ........ Animonda..............5........10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................5........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e poddaje się, nie wiem czemu to się tak robi, zanim wyslę wszystko wygląda ładnie!:(Może Któraś z Was to poprawi, buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiedzie bylam,ksiezniczka nawet sie odzywala do mnie.... M wrocil...i zaprosil mnie na basen,powiedzialam,ze nie mam stroju,a on na to,ze mi kupi,bo nic na dzien kobiet nie dostalam...szok,nie poznaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Nowa mam pytanko chodzi mi o to czy mierzysz tempke o stałej porze codziennie?I gdzie?Bo ja to różnie ale zawsze w pochwie i po owu utrzymuje mi sie powyżej 37 a dziś nawet 37.4 no ale ja mierzę codziennie o innej godzinie ;) tak jakoś tylko w celach orientacyjno-badawczych.Śluzu białego trochę jest jak nigdy,cycki bola i kuje mnie w krzyżu,brzuch też mnie pokłuwa na prawde nisko na środku.Martwię się o Kate dziewczyny i co trochę o niej myśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia ja zawsze mierze o tej samej porze.od kilku dni jest podwyzszona 37.1 w pochwie.tez mam bole krzyza.normalnie teraz jak siadalam to mysllam ze padne z bolu i bola mnie boki.tak kluja, a sluu tez mam troche bialego.ale ja sie nie nakrecam bo czuje ze @ juz nadchodzi, a jak twoje przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa do poniedziałku jeszcze trochę czasu, to jakoś szybko się to zaczyna? trzymam kciuki, zeby @ nie nadeszła:)))) Chciejko - zaskakuje mnie tenn twój rycerz, naprawdę! podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Wlasnie wrocilam niedawno z pracy i teraz mam czas siasc z Wami na topiku,co tam u Was slchac bo u mnie nic ciekawego sluz plodny tak mi sie wydaje bo jest rozciagliwy i nieprzezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOla, a który to dc? rozciągniesz go w palcach na kilka dobry centymetrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiesz co masz dzisiaj robić wieczorem?:))) mocno eMa przyatakować! i z rana połasić się też ładnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moj 21 dzien zreszta na wykresie mam zaznaczone mozesz zobaczyc, a sluz rozciagne na kilka centymetrow w palcach.a cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA dziekuje.ten bol krzyza to na pewno nie pbjaw ciazy,za szybko na niego.podejrzewam ze to @ zbliza i daje mi sie odczuc.no nic, pozostaje mi kolejny cykl prob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa a ja muszę się przyznać że mam nadzieję i przeczucie że się udało...;)w tej chwili boli mnie brzuch identycznie jak na @ a mam jeszcze do okresu tydzień.Pamietam że jak byłam w pierwszej ciąży to tak samo mnie bolał brzuch jak na @ tylko że tak 2 dni dopiero przed a teraz mam jeszcze cały tydzien!(niepewności)A ile Twoje malenstwo ma latek?Lola a ty nie byłaś już po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa a na bóle krzyża gdybyś była w ciąży wcale nie za wcześnie.A tempka ći się nie obniża?Bo ponoć tuż przed okresem troszkę w dół idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 wydaje mi sie ze juz bylam ale moze mi sie wydawac,sluz bule mialam takie jak na owulke ale skoku niebylo ja niewiem czy ja mam dovbra ta temperature czy nie jakos jestem niedotleniona chyba i mozliwe ze przez to mam tez taka niska temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie było skoku to i owulacji nie było Lola.Wydaje mi się że to przed Tobą albo ci się coś rozregulowało bo @ już masz mić 20 marca.REA chorowitku,bidulko ty nasza zdrowiej szybko!Ale dobrze że Cię humorek nie opuszcza ;)Zagoń swojego eMa do kuchni niech Ci zrobi coś dobrego!A jeszcze lepiej to zaproś pod kołderkę i się wypoć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia poki co tempka caly czas 37.1, ale u mnie 1 dzien i wszystko sie moze zdarzyc.do tego mam dzisiaj straszne wzdecia.po prostu jakis koszmar.no i od 2dni normalnie zasypiam na siedzaco.nie wiem czy to przemeczenie?moj synek 12.04. konczy 3 latka, dlatego chcialabym, by jeszcze w tym roku dostal na swiea braciszka lub siostrzyczke.i tak juzza dlugo czekalam.a tobie klaudia zycze oczywiscie, by to byla fasoleczka.aha i tempke mierz o tej samej godzinie.tylko wtedy jest prawdziwa.bo ja rano zawsze mam 37.1 a po poludniu nawet 37.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×