Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia No ja sama niewiem czy bedzie miesiaczka czy nie czy byla owulka czy nie a mnie to juz wszystko wkurza.Zobaczymy czas pokaze,bedzie okres to bedzie nie to nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola czsami to jest nawet tak, ze okres dostaniesz pomimo,ze owulacji nie bylo.ja sama w ty cyklu nie wiem kiedy ona wystapila.dziwnie jakos bylo, dlatego w przyszlym miesiacu nic nie bede mierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA kochana a tobie zapomnialam zyczyc szybkiego powrotu do zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokaldnie tbeznadzieja i tyle,Ja sama niewiem co i jak,nie nadaje sie do takich obserwacji bo jestem za bardzo nerwowa a temp nie chce mi skoczyc wyzej niz 36,5 tyle najwiecej mialam.ale teraz jest 36,2 ccaly czas prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola sama nie wiem co ci powiedziec.ja juz tez trace cierpliwosc do tych calych obserwacji.tez sie chyba do tego nie nadaje.a juz nie wspomne o szyjce macicy.zmienia sie kilka razy dziennie i ktora jest wlasciwa to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko:) dziewczynki nie poddawajcie sie tak szybko, trochę cierpliwości mi też trochę zeszło zanim sie w końcu zoreintowałam co i jak. w sumie to dopiero po pół roku zrzumiałam swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa81 Dokladnie ja to szyjke to wogole niewiem jak rozpoznawac,masakra,nie znam sie na tym wogole, Mfigielek nie poddajemy sie ale ilez mozna hehe,wkurzam sie tym czy mam zly termometr,czy cos nietak jest ze mna czy do cholery co jest grane,niewiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---lola jeśli chodzi o twój wykres to sytuacja narazie stoi w miejscu, bo niestety owulki narazie nie było, bo niby wzrosła ci ta tempka 0,2, ale potem znowu spadła, więc nie mogło dojść do jajeczkowania. musisz cierpliwie czekać, a jeśłi się nic nie zmieni to niestety wyjdzie że to był cykl bezowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szyjce też wam nic nie powiem bo ja sama jej nie badałam, ale o reszcie coś wiem, także jakby co to pytajcie. w końcu 18 cykli obserwacji to jednak pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz sie tym przestalam przejmowac bo siwych wlosow na glowie to mam raz wiecej niz do tej pory,jak polece teraz na swieta 7 kwietnia to musze sobie pasemka zrobic i zafarbowac bo masakra jak wygladam nie moge sie normalnie uczesac a tu w Irl pasemka kosztuja 90e a w Polsce 120zl.hehe spoko no nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, mfigielek ma rację, raczej owu jeszcze nie było, ale ten śluz wygląda obiecująco, więc może rzeczywiście dopiero się wszystko zaczyna, ja też mam owu 20,21 dc, więc późno. u ciebie te cykle są krótsze, więc rozregulowanie, albo owu nie będzie. z tego co pamiętam masz termometr elektroniczny. wszystkie źródła podają, że zwykły rtęciowy jest lepszy, może go zmień, coś mi się w ogóle nie podoba ta twoja tempka - jest cały czas taka niska... może osłabienie organizmu? tak nie powinno być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - bardzo ładnie to wygląda, wszystko pasuje, senność, cha cha, wszystko jest na miejscu....:) pozostaje nam czekać teraz na wyniki waszej działalności:) dziękuję dziewczynki za życzenia, ale zdrowie mi nie dopisuje. co prawda trochę mnie boli mniej, ale na tramalu to nie pociecha, boję się, że sobie zjadę żołądek - mam kurczę z 10 opakowań leków, nie cierpię tabletek, ale bez tych przeciwbólowych nie mogę wytrzymać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, 18 cykli się staraliście? no to gratuluję wytrwałości w obserwacji! będziesz teraz naszą skarbnicą wiedzy i dowodem, że się nie wolno poddawać. dzielna babka z ciebie, może zrobiłabyś nam króciutki wykładzik, jak z tym skokiem tempki jest dokładnie? a jak się czujesz? jakieś nowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestawiłam sobie dzień z nocą, cały dzień przespałam a teraz się przewracam z boku na bok...M już śpi a ja chodzę jak cień... spijcie dobrze dziewczynki, coby wam się fasolki wasze śniły:) aktualne i przyszłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki! Witam Was znowu pierwsza z rana :) Rea-biedaku, wiem jak to jest jak człowiek chory, po południu zasypia a w nocy nie może spać... Mam nadzieję,że dzisiaj jest już lepiej! Ja wczoraj padłam zaraz po 21. i do rana spałam jak zabita-poza tym,że mi się różne głupoty śniły ;) No i tym,że mój M tradycyjnie się rozpychał i wsadził mi łokieć w oko :D Pytałam się go kiedys jak to będzie, jak będę mieć ogrooomny brzuch-czy też się tak będzie rozpychał? i wiecie co mi odpowiedział? Że będzie spał na podłodze ha ha :D Trzymam go za slowo No wstawać babole! Rea niech sobie jeszcze pośpi, Nocny zniej Marek ale Wy zdrowe POBUDKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj M_M ;) Jestem druga.Jak myślicie kiedy mogę zrobić testa do @ mam jeszcze 6 dni i chyba tyle trzeba czekać?Kupiłam już sobie Quick Vue wczoraj po całym dniu na wieczór bolał mnie brzuch jak na @ a ja mam zawsze regularnie i boli mnie w ten dzień co @ przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja też mam trzyletnią córeczkę w sierpniu ma urodzinki ;) Boże jak ja sobie przypomnę ten dzień porodu....miałam wywoływany po terminie-balonik i te sprawy no szok!Jak sobie pomyślę o drugim porodzie to skóra mi cierpnie!A Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Klaudia, możesz zrobić dzień czy dwa przed planowaną @ i wtedy może już wyjść ale ja bym zaczekała do terminu @ bo wiesz jak jest, czasami możesz mieć dwie kreski i potem dostać @-taka jest natura, niestety. A po co się wtedy smucić? Trzeba sie uzbroić w cierpliwość. Wiem,że łatwo mówić, ja robiłam w dzień spodziewane @ a i tak potem latałam sprawdzać czy czasem @ nie przyszła :) Do tej pory tak czasami mam... Znajdź sobie jakieś zajęcie, nie myśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki M_M raz zrobiłam właśnie dzień przed @ i były 2 kreski druga taka bladziutka i na drugi dzień @ przyszła.Więc posłucham Twojej rady i wstrzymam się do wtorku.A Ty jak się czujesz?A tak do wszystkich dziewczyn starających się i planujących ciążę.Jeśli macie nadżerkę nawet malutką to wyleczcie wcześniej bo ja miałam malenka i nie wyleczyłam przed pierwszą ciążą i potem leżałam 2 razy w szpitalu w 5 i 8 miesiącu ciąży bo miałam infekcje dróg moczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Klaudia, ja sie nawet dobrze czuję, ale od trzech dni mam taki jakby jadłowstręt-wszystko w lodówce mi śmierdzi i nie mam na nic szczególnego ochoty-zwłaszcza rano... Teraz przegryzam krakersy i piję czarną herbatkę bo mnie tak lekko mdli. Ale pocieszam się,że nie bardzo i nie wymiotuję:) Wczoraj tak mi smakował ten rosół-aż się mama dziwiła, bo nigdy szczególnie za nim nie przepadałam :D Ale jeszcze się nic nie przyznałam! No i od czasu do czasu czuję podbrzusze-ale to nawet nie ból tylko takie napięcie i lekkie kłucia raz z jednej i drugiej strony... Oby dalej tak było bezproblemowo ;) A ciekawe co tak u Bombelka, Animondy i Ognika? Jak samopoczucie, dolegliwości? Mfigielek też coś mało pisze na ten temat :) Chciałabym żebyście się, babole jedne trochę z nami podzieliły wrażeniami! Tylko ja tu jestem od konsultacji brzuchatkowych?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) pogoda znowu do niczego.. wczoraj jak M obiecal kupil mi stroj kapielowy i klapki :) pojechalismy w 4(jego znajomi byli z nami)do aqua parku ,ale poszalelismy :) pozniej na jedzonko i lody :) super bylo....spalam jak zabita...zapytalam M kiedy mnie odwiezie do domu a on na to ze mnie nie odwiezie,ze po co chce jechac...mam tylko jechac po wiecej rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lchoniki moje.... a ja dzis juz najedzona i zabieram sie do pracy... Dziewczyna bonda dzis sie lux jechalo cos spod wileniaka ludzi wymiotło i wczoraj po pracy i dzis rano i dobrze niech jeszdza innymi mostami.... A co tak wszystkie zaspane REA REA wstawaj juz nie udawaj ze taka padnieta jestes.... REA Wczoraj pewnie film o 23 zminutami ogladałas... ja wlasnie tez bo drzemke popoludniowa sobie walnełam z M - i pozniej film ogladałam... ciekawy był moze któras ogladała na TVN... ale tutułu nie pamietam ale fajowy akcja toczyla sie jedynie w wodzie... ale opisywac nie bede ale byl ciekawy i na faktach a to najwazniejsze... to co babki kawa? jeszcze mam czas bo ja o 11 i chyba nie bede zmieniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka26 --- To super ze Ci slonce zaczelo w zwiazku wychodzic.... ale jak poczytałam gdzie Ty biedaku masz mieszkac to az mam chec Ci pokazac jak pukam w glowe... nie rob tego - tego bledu nie popoełniaj co ja... bo temat bedziemy mieli jedynie o jadach i zmijach a REA jedynie bedzie sie smiała z nas.... w tym samym domu.... wrrrr ja juz nawet wniosek do sadu składam zeby jak najszybciej zrobic porzadek zasiedzenia sprzedac i sio na oddzielne mieszkanko... ale ponoc do pol roku bede musiała poczekac... ale to juz cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ale dialogi w tym filmie to chyba kiepskawe były? :D Ale akcja na pewno interesująca ;) Chciejko-to super, widać chłopina sobie przemyslał to i owo-oby tak dalej-życzę happy endu :) Ja też mam ochotę iść na basen-mój M właśnie mnie w pracy odwiedził i mu mówiłam,że może jutro się przejedziemy na basenik-jemu też dobrze zrobi :D Zawsze lubiłam saunę, ale teraz sobie odpuszczę-popluskam sie tylko w czystej wodzie i rozruszam mięśnie, bo mi już tego zaczyna brakować. Oczywiście, wszystko w granicach rozsądku, a nie żeby zmęczyć się jak dziki osoł-spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babochonki, widzę, że większość jeszcze śpi - nieładnie! Ja się obudziłam z potwornym bólem głowy, ale już sobie zapodałam garść moich magicznych tableteczek i czekam na efekty... M_M - dobrze, że jakieś tam malutkie dolegliwości są, to nie zapomnisz o fasoli:))) takie lekkie mdłości i apetyt na rosół to nawet fajne, nie? masz rację, te brzuchatki to już uciekają - ja zrobię małe dochodzenie - teraz mam czas to się przejdę do innych topików i wytropię zdrajców na ciążowych tematach!!! strzeżcie się brzuchatki!!!!:)) Chciejko - coś się temu twojemu eMowi tak przestawiło, że gościa nie poznaję. Coś mu się w tobie chyba spodobało teraz - cokolwiej robisz, nie przestawaj, bo widocznie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy z tą pogodą?! u mnie bezchmurne niebo od wczoraj i pełne słońce, a ja w łóżku niestety, chociaż wolę tu niż w biurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co ze mna nie ma ani krechy ani sluzu plodenego ani skoku temp tez cos nie tak ze mna chyba :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Foliku, to coś ostatnio masz tajemnice jakieś. to teściowa marzy o kawalerce jakiejs, to podział działek..... nic nam nie powiedziałaś wcześniej, że była jakaś decydująca rozmowa, tylko muszę ciebie ciągnąć za język babolku! i nic nie rozumiem, jaki jest plan działania? zasiedzenie nieruchomości ok, kapuję, potem podział Ż, M i jego brat, a co dalej? sprzedajecie wszystko i kupujecie mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×