Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

leżę, bo dzisiaj rzygałam, w głowie mi się kreciło i cały czas spać mi się chce, ja tego tramalu nie biorę, to nie wytrzymuję bólu i kółko się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, jak sie zachować w tej sytuacji teraz. on jest religijny, ja wcale, on chce ślub, ja nie i to kościelny, ludzie, jak ja nawet bierzmowania nie mam!!!! tak naprawdę to teraz nie trzeba ślubu, nazwiska nie zmienię, majątek można zapisać jako współwłasność, przy dziedziczeniu testament, a on chce i już! uparty jest jak nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA zachowuj sie i ten pierscionek wez skoro bez niego zyc nie mozesz... i nie wyobrazasz... wez... i nie gadaj (bez M-a nie mozesz zyc ma sie rozumiec nie bez pierscionka zeby nie bylo).... a czekaj czekaj to ty wcale slubu nie chcesz.. moja kyznka tez tak myslała... ale jak dziecko urodzila I-wsze to w porzadku był chrzest a drugiego ksiadz nie chcial ochrzcic i musieli wziac koscielny i teraz maja trzecie... kasiadz powiedzial ze I-wsze moze byc przypadek, ale drugiego nie chciał ochrzcic i razem ze slubem było.... a zyja jak pies z kotem... ma 3 synów co 3 lata nie pracuje i ma 150 zł jałmuzny na 3 dzieci na uwaga tydzien.... i tak musi zyc a ona reszte i tresuje dzieci tylko.... A ja mam problem bo mi temp. nie skacze w góre... nie mam sluzu plodnego i jeszcze do tego to zrobilam test ow. i dupa jasna krecha jak sie patrzy... i co cykl bez owulacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma 150 zł od mezausia który razem mieszka z nia i on tresuje dzieci.... nie wychowuje a tresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, wezmę i co dalej, jak zacznie się ustalanie daty, to co wtedy, wtedy odmowa spowoduje wojnę, kurna nie wiem. czy jest na sali babka, która ma taki problem, albo miała? jak to zrobić, odmówić, żeby chłop się nie wkurzył, ile sie da zwlekać??? a z tą twoją temperaturką - poczekaj jeszcze, wydaje mi się, że masz ruchome te owulacje. ja mam 19-20 dc, czasem 21, więc jeszcze poczekaj... a on może być bezowulacyjny także.... nikt nie powiedział, że owu będzie zawsze tak samo w każdym cyklu... u mnie są wahania o 3-4 dni nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle - ja to w ogole mysle ze mam owulacje oj 17dc a tylko ten ostatni taki inny bo raczej czuje cokowieik ok. 16, 17dc... zaraz jeszcze rzuce okiem na cykl stary czyli pazdziernikowy.... co tam bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz widze cykl trwał 29 dni.. sluz był w 14dc a skok temp. 17 dc wiec chyba musze miec nadzieje ze sie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, tylko przy tym twoim pcos mogą być testy owu mylące..mogą wychodzić pozytywnie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak REA ale one nie wychodza wcale pozytywnie... wlasnie to mnie martwi testowa kreska bladziocha ze wcale jej nie widac... wlasnie w tym rzecz ze winna byc juz a nie ma a jak pioszesz powinny byc pozytywne przy moim pco a dlaczego nie ma +.... ???? ale mam czas nie bede sie denerwowac... nie nie... a pamietam jak robilam kiedys testa pod koniec cyklu i wyszedl pozytywny i pisałam Wam ze chyba cos nie tak i co sie okazało ze 10 dni sie opoznil @ wiec nie opoznil sie tylko wtedy pewnie trzeba bylo sie bzyczyc... a ja juz myslałam ze dawno po owulce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obstawiałabym u ciebie 16-17 dc, ale to może według mnie być ruchome.. poprzednio miałaś 4 dni pozytywnych testów - tylko trzeba je dobrze odczytywać: czy kreska testowa była ciemniejsza od kontrolnej wtedy? ja uznaję za pozytywny jak testowa jest dużo ciemniejsza, wtedy wychodzą mi 2 dni pozytywnego z testową taką samą jak kontrolna, drugiego dnia jest ciemniejsza i na 3 dzień już jest negatywny a jak teraz te testy - pokazują jedną krechę? to oznaczałoby, że jeszcze kilka dni (ze 3-4) przed owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA pierscionek przyjmij i zrób ten krok dalej nie ma się czego bać :) mąż nie taki straszny jak go malują...;D a nie musicie od razu leciec do ołtarza dopiero jak będziesz naprawdę tego chcieć bo inaczej to nie ma sensu.I nie dziw się że M chce ślubu-to jednak piękna chwila w życiu a nazwiska zmieniać nie musisz.Bierzmowanie też nie problem ksiądz birzmuje po mszy.Dlaczego tego nie chcesz babolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego uważam, że masz ruchome te owulacje, może ze względu na pcos? nie wiem. pamiętaj, że ostatnio miałaś różne długości cykli, a to samo się tłumaczy. wydaje mi się też, że te testy nie reagują na pcos, nie u ciebie, awet jeżeli dobrze odczytujesz wynik, to 4 dni dwóch krech jest całkiem normalne. wydaje mi się, że będziesz miała owu ok. 19, bo jeżeli pojawiła się druga krecha, to zaczyna się pikowanie. o ile dobrze odczytujesz wyniki testów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia, ja nie wiem dlaczego, ale nigdny nie marzyłam, ba nie myślałam o slubie. nie mam takiej potrzeby, wręcz mnie to odstrasza. nie wiem jak będzie dziecko to może będę chciała, może za kilka lat, teraz sobie tego nie wyobrażam. nigdynie chciałam być żoną, wolę być partnerem, ślub wydaje mi się być takim przymusem, nie wiem tak czuję.... i to nie ma nic wspólnego z eMem, bo wiem, że już nikogo innego nie chcę nie wiem o co chodzi, ale ja nawet jak byłam małą dziewczynką mówiłam, że za mąż nie wyjdę:))))) a M już robi podchody, od dawna, ale teraz coraz częściej mu się to zdarza, a te wieści o pierścionku, to już mnie sparaliżowały... ewentualnie możemy się zaręczyć, może to go uspokoi trochę i zakomunikuje światu, że już jestem JEGO - bo to chyba o to chodzi, o komunikat - jestem czyjaś już nie ma szans....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro zrobie zdjecie i Wam wkleje i zobaczycie jakie te moje testy wychodza... ok... jak mi sie uda oczywiście... jak bede potrafiła to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku na zdjęciu może to nie wyjść, bo to różnica odcienia, ale spróbuj. najważniejsze dla ciebie, jak będzie ciemniejsze od kontrolnej, to jest znak, że idzie do góry i tyle, pozostałe dają znać, że coś się zaczyna dziać w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Folik - bzykaj się:)))) szkoda cyklu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra a teraz prosze mi powiedziec jak wkleic mam zdjecie do nas tu na forum bo tego akuracik nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasuwamy ostro:)))) ja mam ciągle straszne bóle głowy, ale mam przciwbólowe pod ręką. wpisz się w tabelę, jest gdzieś kilka stron wcześniej - skopiuj i wstaw siebie, tam na dole masz nasze wszystkie brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie znowu śpik bierze, kurczę, jestem jak warzywo... Folik, wysłałaś to zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer w chmurach-----Witaj! Doczytałam się,że bierzesz Dostinex!Ja też, bo mam tragiczną prolaktyne(na czczo mam dobrą,ale po teście powinna podskoczyć 2-5 razy a mi skacze 19!)Lekarz powidział,że podczas brania Dostinexu normalnie można starać się o dzidzie,ale w ulotce wyczytałam,że powinno się go odstawić na miesiąc przed planowaną ciążą....no i zgłupiałam:(Jak jest z Tobą a raczej z Twoim lekarzem? Też nie widzi przeciwskazań w staraniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 Lola83-1...............20.03......21-22 ....nie...... .25 ...........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to:)..22....1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........9.........10.10.2009..........25... .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............5.........10.11.2009..........25. ... .. ........ Animonda..............5........10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................5........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA-----ZDROWIA życzę!!!Z M-em masz widze podobny problem jak ja miałam:)On religijny- ja wcale (nawe chrztu nie miałam a co dopiero bierzmowania:) On chce ślubu, ja nie(bo niby co to zmieni po 7 latach razem) ? W końcu się jednak zgodziłam,ale na taki cywilny, do tego na Hawajach, tylko my dwoje, plaza i urzędnik :)POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nikulam:D Ja wzięłam jedną tabletkę dostinexu w grudniu. Miałam ją podzielić na ćwiartki spożywać po jednej w jednym tygodniu. W styczniu spadła mi juz prolaktyna, dostałam okres normalny, a potem nagle cykl skrócil mi sie do 22 dni i myślalam, że jestemw ciazy:P Tez czytalam, że dostinexu nie powinno sie brać podczas starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - jutro Ci podesle bo dzis nie mam aparatu...ale wiem ze mozna jakos wstawic tylko nie wiem jak... a teraz sie z Wami zegnam babolinki... bzykajcie sie dziewczyny bo nie nzacie dnia ani godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer w chmurach-----Ja brałam dostinex w zeszłym roku 1/2 tabletki raz w tygodniu przez 2 mc. Prolaktynka spadła do idealnych( w listopadzie sprawdzałam)Wszystko było super do lutego gdy nie dostałam @ tylko plamienia.Byłam u gina, dał luteine (własnie mam po niej wyjątkowo bolesną @ którą dostałam wczoraj)do tego badania prolaktyny no i szok bo większa niż ta z zeszłego roku przed braniem Dostinexu....więc teraz mam powtórkę z rozrywki, czyli 1/2 tabletki raz w tygodniu przez 2 mc.... Wiesz naczytałam się na forach o tym Dostinexie i generalnie wynika z tego,że można go brać w czasie starań o dzidzie. Ten lek to to samo co potocznie zwany(i znany) bromek tyle,że ma mniej skutków ubocznych i dlatego jest kilkanaście razy droższy od bromka. Na ulotce bromka jest też napisane,że nalezy odstawić przed planowaną ciążą, a od lat lekarze zapisują go własnie starającym się o dzidzie.Zakładam więc,że Dostinex też można brać(skonsultowałam to jeszcze z 2 następnymi lekarzami i biore od 2 tygodni)zobaczymy co z tego wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU----nie ważne który to dzień (jeśli akurat dokłanie ten najlepszy to tym lepiej)ważne by bzzz było możliwie regularnie więc wyjątkowo udanego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa sprawa, bo rzeczywiście również spotkałam się z dwiema wersjami. Obecnie nie znam swojego poziomu prolaktyny. Pisałam tu trochę w styczniu, kiedy byłam przekonana o swojej ciąży. Teraz postanowiłam się wziąć porządnie za siebie. Teraz mierze temp. i z moim obserwacji wnioskuję, że w tym miesiącu przyszła łaskawa owulacja, a jest u mnie rzadkim gościem. Właściwie, to dopiero dzisiaj skoczyła mi temp., a musi się przecież utrzymać na wysokim poziomie przez co najmniej kilka dni, więc trzymam za siebie kciuki. Po raz kolejny puknęłam się w czoło. Kto uprawia seks bez zabezpieczenia w pierwszym cyklu monitorowanym metodą objawowo-termiczną, skoro nie zna dobrze metody, nawet dobrze nie doczyta? Tragedia, dopiero po stosunku doczytałam, że owulacja nie jest zawsze sygnalizowana skokiem temp., ale czasem i spadkiem, a dopiero potem skokiem na wyższą. Ja byłam przekonana, że gdy na wykresie zobaczę wysokie temp., to dopiero zacznę "uważać". To moje uważanie polega na tym, że nie obrażę się jak zajdę w ciążę na tej "niezawodnej" metodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer w chmurach Nie przejmuj się, ja mam prawie 31 lat i też dopiero zaczynam zgłębiać tematykę temp, sluzu i obserwacji swojego cyklu....Życze Ci z całego serca byś jak najszybciej już nie musiała się tego uczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×