Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dobra, bierzemy na siebie pomoc w tarapatach (których i tak nie bedzie ) ;) Bierz pierścionek i nie zastanawiaj się! Nawt jeśli będziecie chcieli takie naromalne wesele to teraz terminy sal są dluuuuugie :) nawet dwa lata trzeba czekać :) Folik, ja nie wiem czy dobrze zrozumiałam, to nie ty bierzesz ten ketonal i zaldiar? Bo jesli to Twój M to mozecie się starać spokojnie juz teraz ;) nie trzeba czekać ;) ale jeśli to Ty go bierzesz to odczekaj kilka dni po odstawieniu. Aaaaa i do tego dziadostwa trzeba łykac coś na ochrone np. ranigast. Zboczenie zawodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, nie mam pojęcia jaka jest odpowiedź na Twoje pytanie... Nie mam szczerze mówiąc pojęcia, jak ten lek i czy wogóle wpływa na starania, jeśli chodzi o żołnierzyki faceta. Być może nie ma to większego znaczenia. A jeśli by miał, to chyba powinno o tym coś byc w ulotce... No nie wiem, naprawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biore leku tylko moj M.... i chodzi o zolnierzy.... a bynamniej skodze znowu ja... najwiekszy dla mnie przciwbólowy to nurofen forte... ale Animonda dodam jeszcze ze on to łyka tak od ponad miesiaca.... a osóne bierze... tylko wczoraj rano wział i do teraz nic... ale w organizmie sa jednak te pozostalosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, żołnierze są ok! Taką armii to nawt ketonal nie osłabi! ;) Ewentualnie może tylko pogorszyć sie libido :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 ...........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22....1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ..... Animonda..............7.......10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................7........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny na oko wpisalam termin miesiaczki bo skoku temp jeszcze nie mialam i niewiem kiedy dostane @.Milego dnia.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki.ja tylko na momencik.jade zmalym na zakupy.musze mu kupic bucki na wiosne i pewnie jak zwykle naciagnie mnie na jakas zabawke.u mnie 29dc, temperatura znowu troche wzrosla 37.2, no ale zobaczymy.co ma byc to bedzie.pewnie i tak jutro spadnie i przyjdzie ta paskudna @.u nas sliczna pogoda.cieplo, swieci slonko.mozna chodzic na samym sweterku.REA pacnij mnie w leb i przypomnij, zebym wyslala ci fotki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ty nam tu oczu nie mydl, bzykać się tobie chce i masz rację!!! bierz tego chorego w obroty i siup pod kołdrę, dosyć tych ulg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - pacam cię w łeb:)))))) chciaż do mojego porodu w wodzie to jeszcze trochę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz babolki pod moim wykresem w stopce w cyklu sa zdjecia z poprzedniego cykklu - owulacyjne a nizej cyklu tego co trwa prosze ol opinie te które moga cos powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babole a mnie przez ten tramal wczoraj się zrobiło źle. spałam cały dzień z kilkoma przerwami, miałam jakieś halucynacje, wstałam o 22:00 na chwilę i poszłam znowu spać, wstałam dzisiaj 0 8:00. nie będę brać tego tramalu, bo z tym moim antybiotykiem to niezła bomba musiała się zrobić i nici chyba z osłonowych, bo mam jakiś beżowy, grudkowaty śluz, chyba po lekach więc nie jest wesoło... a głowa jak bolała, tak boli.. juz dawno nie byłam taka chora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - 14-15 były pozytywne w poprzednim cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA teaz tak mysle ale z przewaga na 14 raczej bo wtedy najicemnijesza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu cały czas negatywne, ale pod kresce testowej widać, że coś się dzieje i idzie do góry. ogólnie w tamtym cyklu uznałaby za pozytywne tylko 14 i 15 (14 krecha jest grubsza i ciemniejsza), a tym to będzie za 2-3 dni, więc może i cykl się wydłuży trochę a może spróbujesz dla odmiany moich testów? firma AI DE DIAGNISTIC CO, chińskie, ze znaczkiem CE, zaaprobowane przez FDA, firma dystrybucyjna ze szczecina, kiedyś podawałam namiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykl to nie watpie ze sie wydłuzy to na pewno.... ale normalny cykl to 30 dni... a ostatni byl o wiele krótszy ale jednak wszystkoz opinii kolezanek orientujacych sie jak najbardziej prawidłowy tzw. dwufazowy i z prawidłowa faza lutelana... wiec zobaczymy co teraz... aj ta owulka jak sie ukrywa skubana... i wez tu czlowieku w celuj i dziwic sie ze tak sie astaramy i nic... dupa zimna kiedy ma przyjsc samo nadejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tamtym cyklu owu mogłaś mieć 16 lub 17, ok 24 do 36 godzin. (czasami liczy się dwa dni) po pozytywnym teście, trzeb liczyć, że 15 też był pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, a czy masz objawy fizyczne? ja wiem kiedy jest owu, bo bolą mnie cycki, są jak dwie kule ognia i krzyż, masz takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno na moich testach piszą, że można je odczytywać do ok. 5 min po wyjęciu z pojemnika z moczem, nie wiem, czy teraz te wyniki są miarodajne, czy nie. ja swoje wszystkie wyrzucam... kolekcjonerko:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - ja wiem ze moze sie cos zmieniac... i ja tez kazdego dnia jak zrobie to oczytuje po 5 min wynik... i nic sie nie zmienia.... wlasnie tak wychodzi zapisuje i wrzucałam sobie do pojemnika i jak zernełam na nie to nic sie nie zmienia takie istostnego... ze inaczej tak jak wyszły takie sa..... wiec ..... mozesz mi wysłac zrobie Ci takie dzielo.... ja tez kiedy zaczne wyrzucac ale na razie sie ucze... a objawów raczej nie zauwazam - moze kłuje mnie tzn tak tepo cignie w pachwinach.... i jakos sysfoli troche dostaje... wiecej niz w innych dniach.... tak mi sie wydaje i na 2 dni mam to białko kurze.... a teraz jeszcze go nie zauwazyłam teraz sluz wodnicsty ale jakby wszystko sie zgadadza... ale czy dobrze to odczutuje to kto wie.... za tepa jestem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - Vital market - tam są te moje testy 20 pln + jeden ciązowy masz tam dobre zaplecze analizujących, o temperaturach się nie wypowiadam, bo sama nie mierzę. dla mnie test jest super miarodajny, bo pokrywa się z moimi odczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest jedno zagadką do niedawna, chyba jeszcze przed decyzją, że chcę mieć dziecko, miałam tak dużo śluzu, że nosiłam wkładki, jak tylko zaczęłam się obserwować, nie mam czego oglądać. nic prawie, sucho, nie wiem o co tu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzis widze pracowity dzien i nawet bez picia.... ja dzis nie pije a moze bedzie bzyk a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliczku bzykuj sie bzykuj, a co tam! a moze te wszystkie leki wzmocnily plemniczki i maja teraz podwojna moc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa81 ej no a jak w odwrotna strone bedzie.... raczej leki działaja odwrotnie.... ale zobaczymy musze złapac mojego gina ale ma tel. wyłaczonyw wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tegco wiem to przy zaplodnieniu nie ma wielkiego znaczenia, ale gina mozesz sie spytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i częstuję ciasteczkami z budyniem lub z galaretką, do tego kawka oczywiście!Oh jak cudownie,że mamy już weekend a ja już skończyłam pracę:) REA------oczywiście,że taki ślub ma skutki prawne. Po powrocie do Polski dajesz akt ślubu do tłumacza przysięgłego, potem składasz wniosek w Urzedzie Stanu Cywilnego o wpis do polskich ksiąg i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----dodam jeszcze tylko,że dla polskiego prawa małżeństwem jesteście normalnie od dnia brania slubu na Hawajach, a ten wniosek składany po powrocie o wpis jest tylko formalnością by zaistnieć w polskich księgach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję,że pomysł z Hawajami jest rewelacyjny-ciepło, pięknie... A do tego omijają cię wszystkie formalności związane ze ślubem i weselem i dogadzanie gościom-uff! Dobra, babole, muszę lecieć już za chwilkę, nie było mnie trochę, bo szef zapowiedział się na wizytację i musiałam porządek zrobić :) Trzymajcie się, wypoczywajcie przez weekend (zdrowiejcie-Rea) i róbcie kolejne fasolki :D Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×