Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

czekam na tą swoją koleżankę, co ją chcę oddać komuś w dobre ręce, bo fajna baba jest, a sama.. nikulam, nie masz brata, kolegi jakiegoś, sąsiada?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Folik testuje w kibelku, potem opisuje datą i siup do torebki, do kolekcji.... jak tam wyszło, dodatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie REA nie dodatni ujemny i juz schowany do kolekcji... jest ujemny ale ciemna kreska sie robi ale nie taka sama i nie ciemniejsza... juz jest w koleckji marcowej... czyli jakby tu powiedziec REA no daj tej ruskiej wódy... pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA--- no niestety to juz chyba znak naszych czasów, pełno samotnych super babek a faceci albo zajęci, albo nieciekawi albo geje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku uważaj na te drinki , ruska wódka z sokiem bananowym ścina z nóg a w Warszawie po zamknięciu tej trasy WZ taaaakie korki,że mozna przysnąć po tych drineczkach i domek przegapić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA fotki wyslane a wiec milego ogladania. KLAUDIA a ty sie tak szybko nie poddawaj.ja mam identyczna sytuacje.poczatki byly ciezkie, ale odkad jestem na tym forum zrozumialam, ze nie ma sie co zalamywac tylko probowac az w koncu sie uda.no bo uda sie na pewn, a kiedy?w odpowiednim czasie.musiy byc tylko cierpliwe.wiem, ze to ielatwe, ale sprobuj.pozniej rozczarowanie tak nie boli.a ta brazowa niteczka tez niczego nie oznacza.nadal mozesz byc w ciazy czego z calego serca ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was koleżanki. Trochę mnie tu nie było bo pewne kłopoty ciut mi się zwaliły na głowę. Dlatego jeśli macie jeszcze dla mnie tez drinka to poproszę - może być bardzo mocny. Po wizycie u endokrynologa miałam robioną wczoraj biopsję tarczycy bo wykrył na usg jakiś guzek. Wynik za 2 tyg. Aż mnie ścięło z nóg jak mi to powiedział. Pierwszy raz mnie takie coś spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz czekam na wyniki a myśli mam bardzo ........ skołowane. Dlatego muszę dziś coś chlapnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i aktualizuję tabelkę bo jestem chyba po owu choc jajniki mnie kłują czasem a brzuch jak na @ choć ta ma przyjść dopiero hoho. Ale skocze na dół bo stamtąd już szybciej na sam dołek.... ;) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 ...........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 ewika74...............01.04......27..........tak.......34 .........5 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22....1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ..... Animonda..............7.......10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................7........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to mogę Wam zaserwować pierogi ruskie hehe wprawdzie ze sklepu ale mniam mniam prawie jak domowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika - spokojnie czekaj na wyniki, wiem, że nerwy są, ale ja już przerabiałam guzki u siebie, nowotwór u mojej mamy, to może być dwieści opcji a ta najgorsza na samym końcu. są gruczolaki, włókniaki, całe mnóstwo rzeczy, spokojnie... histopatologia trwa, ale daje pewne wyniki, spokojnie leję tobie drinka, mocnego, na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,wlasnie jestem na topiku,i nudzi mi sie a niewiem czy wy jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nowa za wsparcie ;) kochana jesteś.Jak na razie @ nie mam.Brzuszek trochę pobolewa i krzyżno nic muszę czekać z testem aż do wtorku...a Ty Nowa kiedy testujesz?Bo my tak jakoś razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 ...........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22....1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ..... Animonda..............7.......10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................7........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Pamiętacie mnie jeszcze? Ale miałam czytania, tylko dlaczego nie wszystkie wiadomości są radosne? KATE nie będę nic pisać , bo to i tak nic nie da ale pamiętaj, że jesteś nam potrzebna i czekamy na Ciebie. A co u mnie .... wreszcie zaczęłam mierzyć temperaturę - po wizycie u gina. A tak od początku.... @ dostałam samoistnie po 45 dniach i tak jak NIKULAM, po raz pierwszy cieszyłam się, że nadszedł :) Dziś 20 d.c. Byłam na monitoringu i tak.... 11dc - pęcherzyk miał 8,5 17dc - pęcherzyk miał prawie 14 a tempa: 11dc - 36.6 12dc - 36.5 13dc - 36.6 14dc - 36.6 15dc - 36.4 16dc - 36.5 17dc - 36,5 18dc - 36.5 19dc - 36.5 20dc - 36.7 17dc endometrium było 5- warstwowe, podobno ładne :) martwi mnie tylko ten śluz - lekarz mówił, ze jest ładny ale mnie sie wydaje, że go za mało i nie taki .... rano wstaję i wcale nie ma konsystencji białka, potem dopiero robi się rozciągliwy. POMOCY!!!!! Może z tym sluzem cos nie tak i dlatego nie zachodzę w ciążę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza!Ale w sobotę to Was ciężko dobudzić kobity ;) U mnie @ nie ma aby wczoraj w południe ta brązowa nitka nigdy tak nie miałam?Pamiętam że jak byłam w pierwszej ciąży którą gin wyliczyła mi od 4 listopada to 25 grudnia miałam brązowe plamienie zachciało mi się imprezki w święta postałam przy garach pobiegałam wokół gości a jak dostałam plamienia to szybko grzecznie do łóżka...na szczęscie to nie było nic grożnego ;) to było 3 lata temu.No mam nadzieję dziewczyny że się mi udało w tym cyklu nie będę ukrywać.Ale jak @ nadejdzie to będzie dół dla mnie ale nic na to nie poradzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja jakbyśmy mogły Cię zapomnieć?Jeszcze niedawno z Lolą wspominałyśmy Cię czemu się nie odzywasz?A śluz i całą reszte ZOSTAW LEKARZOWI!on jest od tego i wie co mówi jak śluz masz ładny tzn.że ładny i za dużo nie myśl.Najważniejsze że jesteś pod fachową opieką to prędzej czy póżniej Ci się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ranny Ptaszku :) Klaudia mas rację, bo im więcej czytam co piszą dziewczyny tym mniej wiem. A nie było mnie , bo nie miałam netu. Od wczoraj to się zmieniło :) mój Pawełek kupił mi tak na wstęp przed środową imprezką :) - w czwartek będę już o rok starsza :( ale to nic! Skoro jestem takim okazem zdrowia to, co mi tam metryka. Klaudia pisz co u Ciebie, bo czytania miałam taaaaak dużo, że wreszcie czytałam co druga stronę hahaha. Wiem, że czekasz na @ i mam nadzieję , że nie dostaniesz z powodów oczywistych :) przecież niunia chce mieć rodzeństwo nawet jak jeszcze o tym nie wie , ze chce :) Masz córeczkę? nic nie pomyliłam? A M???? czeka pewnie z niecierpliwością na dwie piękne krechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M czeka cały czas się dopytuje jak się czuję,czy COŚ czuję?No chcemy mieć drugie dzieciątko bo ja bym chciała przed 30-stką się wyrobić ;) i córeczka strasznie lubi dzieci a tak musi się bawić sama.Ja mam tylko brata i to starszego 5 lat i w dziecinstwie razem się nie bawiliśmy dopiero teraz się dogadujemy bo oboje jesteśmy dorośli i mamy swoje rodziny.Będę testować po niedzieli i mam nadzieję że ten cholerny @-szon nie nadejdzie...Fajnie Pati że masz już stały dostęp do netu.W czwartek masz urodzinki?A co tam rok do przodu najważniejsze żeby wyglądać i czuć się cały czas na 20 latek ;) optymistka ze mnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny..wiem , wiem lanie mi się nalezy.. Ale ja ostatnio w dołku byłam i tylko Was podczytywałam, a jak się wczoraj rano zabrałam za napisanie, to jakis bład i poooszłooo.. gdzies ale nie na forum. Moze to i dobrze, bo pisałam jak się boję iść do lekarza, a byłam wczoraj z wynikami swoimi i męża. Jak pisałam po mojej interpretacji wyniki moje były oka, a meża... bee, od tygosnia faszeruje go witaminami jakimiś. Miła ponizej normy liczben plemników tych najbardziej rychliwych, juz sobie różne filmy wkręcałam. A pan doktor spojrzał i powiedziała, zeby dac męzowi spokój... ulżyło mi..powiedział, że owszem, ponizej normy tych ruchliwych ale ten procent odnosi się do liczby plemników ogólem,a tych jest duzo:) Ale ja..mam za wysoką prolaktynę, coś mi tłumaczył, że to od stresu moze byc. Ja się nie dziwie, bo jak robiłam wyniki to tylko myslama o wynikach męza, o tym, co to bedzie, jak to będzie. Ale kazała brac 1/4 tabletki dosinexu na tydzien i powtorzyc badania za około 6 tygodni. Robił usg w 12 dniu cyklu i stwierdził ze owulacja juz byla. Z testow tez mi wyniklo ze w 10 dc, ale wtecy kreska byla blada jakas, w 11 tez wcale nie ciemnijesza niz kontrolna, ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia_____ wiem cos na ten temat , bo ja jestem jedynaczką :( a.... tak ale w środę :) I powiem Ci Klaudus, że czuje się jakbym ciągle miała 20 lat. Teraz idę na zakupy :) potem się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to chciałam się przypomnieć i przeprosić, ale ja tu byłam z Wami, czytam i czytam, tylko nie chciałam Wam smęcić,to jakoś tak nie na miejscu, a jak przeczytałam o Kate to zupełnie wydało mi sie to jakies nie na miejscu.Uswiadomiłam sobie jaka to długa droga, starania.. a potem.. tez nerwy, czy wszystko bedzie dobrze...a pptem ten poród:) dla niektorych tajemnicaa jeszcze, jak to będzie.. a potem,a przedszkole, a czy go nie bija w szkole, a czy on nie biję, a zeby towarzystwo odpowiednie, a czemu chce być malarzem a nie inzynierem, a czemu ta synowa taka głupia..itp:) No nic, na razie to ten pierwszy etap, wracam do starań z Wami:) sama nie chcę, no, jeszcze męza przyjmę, ale on mało świadomy, nie wie, że Was mam, nie wie, że czasami poluję na niego, wtdey kiedy uważam ze to dobry czas, nie wie, ze pomagam sobie testami owu.. na razie nie wie. A wiecie ze ten dosinex to 8 sztuk kosztuje 320 zl!!! a 2 wcale nie proporcjoinalnie tylko coś koło 100!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FEMINKO______ no to super!!!! widzisz nie ma się co martwic, będzie dobrze. Zreszta i tak 90 % naszych zmartwień, kłopotów i scenariuszy się nigdy nie sprawdza. Proszę napisz jak z tym lekarzem od mężczyzn, napisz jak to wszystko wygląda, gdzie sie udaj, ile płaci i jak wyglądają badania. I najważniejsze..... jak się czujesz i co u Ciebie, a przy okazji spojrzyj , jak będziesz miała chwile na te moje wyniki, orientujesz sie jak ten pęcherzyk ma rosnąć? No i co z temperaturą? dzis miałam 36.6, to była juz owulacja czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 ...........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30...........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 ........9 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22....1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5.........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............8.........30.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ..... Animonda..............7.......10.11.2009..........25... ... ......... M_M....................7........14.11.2009..........24.. ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko-----Witaj! To jesteśmy razem na tym forum jak to się ładnie nazywa prolantynkami:) Tak ten Dostinex cholernie drogi, no ale cóż zrobić:(Ja biore 1/2 tabletki raz na tydzień. Wiesz z tą przeklętą prolaktyną to już możmey do końca zycia walczyć, wrrr. Ja miałam tragiczną, zbiłam dostinexem a tu prosze minęły 4 mc od ostatniej tabletki i wyniki jeszcze gorsze niż poprzednio i znowu przeprosiłam się z dostinexem...Czy Tobie gin. równiez powiedział,że można normalnie się starac podczas brania o gorszka? Mój twierdzi,że jak najbardziej TAK, a tu na ulotce wyczytałam coś odmiennego i zgłupiałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewiko---ściskam kciuk za wyniki!Zgadzam się z REA,że to może być cokolwiek i nie ma co sie narazie przejmowac, choć wiem,że pewnie się denerwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynyz rana:D Patrycja Jak dobrze ze wrocilas,a juz sie martwilam co sie stalo.Ty ty czemu sie nie odzywalas? Kate biedna jest nadal w szpitalu dzis mi napisala smsa i nadal jeszcze nie jest po wszystkim,jeszcze sie bidulka meczy.Strasznie mi jej szkoda bo ja identycznie to samo przezywalam.Ale moze mkiedys wroci na topik niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam..mi lekarz powoedział, ze to nie szkodzi staraniam i taka mala dawka nawt ciązy. Ja milam podwyzszona po badaniu z jaksa tabletka, to znaczy pobieraja krew, lykam tabletka i po godzine znowu i ten wynik drugi byl bardzo wysoki. Nie znam sie zbytnio na tym. Patrycja ja na tych pecherzykach tez nie bardzo, wiem, ze kiedys na usg w 11 dc mowila ze pecerzyk ma 19 mm i zaraz peknie, kzal sie starac ale bez rezultatu, teraz juz chyba nie bylo go, nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×