Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik32 No nie?pyszne,a powiedz mi jakbym czasem byla w ciazy to nie zaszkodzi taka kawa?niewiem narazie nic okaze sie jak polece do pl i pojde do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja zmykam sie ubierac do pracy bo musimy wczesniej wyjechac bo musze do pielegniarki skoczyc zapytac sie o te badania.Bede wieczorkiem.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola- ty se jajjec nie rób ze mnie i z kawy.... co ?? ja sie martiwłam ze M bierze silne leki i zero seksu a gin. mi oznajmila ze nie ma pwodou do zmartwien i mozemy sie bzyczyc a Ty mi o kawie swirujesz.... Moja kol. wlasnie jest mama 3 miesiecznej pannicy i do konca ciazy jedna kawe dziennie pila ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola- ty se jajjec nie rób ze mnie i z kawy.... co ?? ja sie martiwłam ze M bierze silne leki i zero seksu a gin. mi oznajmila ze nie ma pwodou do zmartwien i mozemy sie bzyczyc a Ty mi o kawie swirujesz.... Moja kol. wlasnie jest mama 3 miesiecznej pannicy i do konca ciazy jedna kawe dziennie pila ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babole wstajemy kochane ja wiem ze duzo pracy ale wstajemy budzimy sie.... juz poludnie nie ladnie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z prawie rana :P a u mnie mała wojna domowa he he z dawca :) A u mnie na wykresie idzie w góre, ale w ogóle to mam elektroniczny termometr i on normalnie po 10-20 sek już pika, ze odmiezył temperature, a pod pachą znacznie dłużej ... dziwne. Teoretycznie ogólnie to dziwne ze zaciazyc jest tak trudno, no bo testowalam, to bzzz bylo po 24 od naprawde pozytywnego testu... a mnie cycole nie bola i kawa smakuje wrrrr i jak tu planowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK_______ witam i od razu proszę o pomoc.... Byłam na monitoringu i tak.... 11dc - pęcherzyk miał 8,5 17dc - pęcherzyk miał prawie 14 a tempa: 11dc - 36.6 12dc - 36.5 13dc - 36.6 14dc - 36.6 15dc - 36.4 16dc - 36.5 17dc - 36,5 18dc - 36.5 19dc - 36.5 20dc - 36.7 21dc - 36.5 22dc - 36.5 23dc - 36.7 ale o 4.30 wstałam do ubikacji i co o tym myślisz??? wiesz co do śluzo to jakiś rewelacyjny nie był i to mnie martwi, było mokro ale... tylko 19 i 20 był rozciągliwy dziewczyny pomóżcie.... bo jak zwykle miałyście racje z tą temperaturą, mój nowy gin kazał mi mierzyć bezwzględnie,bo.... jak miałyscie oczywiście rację :) to bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK_______ witam i od razu proszę o pomoc.... Byłam na monitoringu i tak.... 11dc - pęcherzyk miał 8,5 17dc - pęcherzyk miał prawie 14 a tempa: 11dc - 36.6 12dc - 36.5 13dc - 36.6 14dc - 36.6 15dc - 36.4 16dc - 36.5 17dc - 36,5 18dc - 36.5 19dc - 36.5 20dc - 36.7 21dc - 36.5 22dc - 36.5 23dc - 36.7 ale o 4.30 wstałam do ubikacji i co o tym myślisz??? wiesz co do śluzo to jakiś rewelacyjny nie był i to mnie martwi, było mokro ale... tylko 19 i 20 był rozciągliwy dziewczyny pomóżcie.... bo jak zwykle miałyście racje z tą temperaturą, mój nowy gin kazał mi mierzyć bezwzględnie,bo.... jak miałyscie oczywiście rację :) to bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja--- ze mnie taki ekspert jak sie masz... moze jak bede miec 2 kreski ciązowe to moze Wam powiem co i jak sie ze mna działo ale na moj rozum to owulka mogła byc na 1, 2 dni przed skokiem czyli 18,19 dc u Ciebie ale jak pisze - ja dopiero raczkujaca... w tych moich wykresach i analizach - dopiero 3 cykl mam ale cos tam juz powoli zauwazam.... i jak widac owulka nie zawsze wystepuje w tym samym dniu cyklu... i u mnie widziesz w poprzednim miesiacu juz było po niej dawno a teraz byc moze jeszcze jej nie było... a moze wcale jej nie bedzie.... ale na moj gust u Ciebie owulka mogła byc 19 bo 20 dc miałas wyrazny skok o 2 kreski... wiec tyle z moich interpretacji... ale co do sluzu to ja tez wlasnie nie za bardzo wiem bo dzis np. sie pojawil plosny i to bardzo duzo ... sama nie wiem ale niektóre babki wcale sluzu nie moga zinterpretowac a w ciaze zachodza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKu______ my chyba faktycznie nie umiemy interpretować tego wszystkiego, bo po monitoringu lekarz powiedział mi , że według niego to będzie własnie 20 dc wtedy kiedy był skok, oj.... co my z tym wszystkim mamy :) a co śluzu to masz rację, moja koleżanka nigdy nie miała rozciągliwego i płodnego a pomimo to ma troje dzieci :0 a tak na marginesie pewnie do dzis nie wie , że są testy owulacyjne i zyje sobie i ma się dobrze :) a my może za bardzo uświadomione jesteśmy hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki_____ a tak w ogóle to mam pytanie i probśbę..... znacie może jakąs dobrą stronę na necie z biustonoszami? Potrzebuję dobrego dla mamy na duży biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja nie znam stronki,ale moja siostra ma strasznie duuzy biust i znalazla sklep gdzie maja jej rozmiar i sa tak szyte ze troszkeoptycznie jej te piersi pomniejszaja.Biustunosze sa firmy z Niemiec,jak chcesz to zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie REA ??????!!!!! FOLIK a ty znowu pracujesz :p zrob sobie przerwe i poklikaj z nami...siedzisz do 17 wyrobisz sie ze wszystkim... Ja zaraz dzwonie do urzedu(dzis juz 5 raz),maja powiedziec jaka decyzje podjeli,moze dostane dofinansowanie,a jak nie to kurde bratowa w gazecie to opisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka______ jak byś mogła to zapytaj, byłabym Ci wdzięczna, mama kupuje z triumpha ale są dość drogie i tak się zastanawiam , że może coś na necie byłoby taniej. A skoro jesteśmy na lini :) to napsiz słońce jak tam Twój M , trochę poczytałam i ciut się orientuję ale pisz Kochana co u Was dobrego? no i jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od prawie 2 tyg jestem u eMa :) jest dobrze..dzis bylo malutkie spiecie,ale przeprosil...nawet nie chce mnie do domu puscic... Siostra jeszcze w szkole jest,ale zadzwonie do niej pozniej i dam Ci znac,ona za swoj dawala ok 60-80 zl,nie pamietam dokladnie,ale jest z nich zadowolona... Staranka? hmmm w dni plodne cos tam bylo,ale nie intensywnie...bo wiesz to chyba nie jest dobry czas dla nas na dzidzie,chociaz nie powiem,mam nadzieje,ze sie udalo :) bo ja w tym miesiacu bylam na clo,mialo i to ulatwic zajscie...wiec jak jestem to suuuper...ale juz zaczelismy sie zabezpieczac,jak sytuacja sie ustabilizuje,wiesz praca,mieszkanie itp to pewnie smo przyjdzie ze bedzie bzzzz bez gumek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna oni to maja czas,ja tu czekam wydzwaniam od rana,a oni komisja jeszcze nie skonczya,prosze zadzw za godz i tak kurde od 8 dzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Ognik czekam na wieści i mam nadzieję że będzie wszystko ok ;) No wiem że dałam plamę z tym testem za wcześnie go zrobiłam chociaż pisało na nim jak wół ZROBIĆ PIERWSZEGO DNIA @ to ja zrobiłam 4 dni przed.Ale powiem Wam że mam teraz święty spokój testu nie ma-zużyty i już mnie nic nie korci...Czekam do środy.Rano temp.37,0 a przed chwilą mierzyłam 37,5.Śluzu raczej brak,cycki bolą,krzyż rwie,brzuch pobolewa i tak się męczę już 1,5tyg.REA odezwij sie do nas!!!!!!Mam nadzieję że choroba Cię aż tak nie rozłożyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze przez 2 dni biore duphaston i po tym licze 2 dni powinna przyjsc @ .To jak sie czuje o nie bede pisala,bo sie sama nakrecam i wmawiam sobie objawy,co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Chciejka my już co mogłyśmy to zrobiłyśmy teraz wszystko zależy od Boga.Nam pozostaje cierpliwie czekać w końcu za którymś razem musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate piszę do Ciebie i myśle o Tobie trzymaj się i nie załamuj się najważniejsze że możesz mieć dzieci!Wiem że to jest dla Ciebie wielka tragedia ale życie toczy się dalej...już tak to jest nietety i nie ma na to rady.Pozdrawiam Cię cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M kupil lody,zrobil kawke mmmm siedzielismy spokojnie w kuchni z babcia,weszla \'szwagierka\' i musialam wyjsc,mam uczulenie na nia..No po prostu nie moge byc z nia w jednym pomieszczeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny! Folik ja tam uwazam ze Ty nie powinnas sie przejmowac męza tabletkami, słuchaj Animondy, ona pani z apteki:)Jak meza zonierzyki słabe to nie doleca a jak silne mimo tabletek to szkoda czasu:) szkoda cyklu i jajeczka:) Ja dzis kupilam dwie maluskie tableteczki Distinex, male to, niemal jak folik a ja mam podzielic na 4 części i jeśc jedna co tydzien! jak ja to zrobie, to nie wiem, meza poproszę, niech sie zajmie tym podziałem. Te dwie tableteczki wszedzie kosztuja ponad 100 zl, znalazlam za 80 i jestem szczesliwa:) ech Któraś z Was pytala wczesniej jak wygl;adaja badania u panów..u mnie kosztowało to 60 zł, jak badanie robi się rano, to wynik jestw ieczorem, to ogólne badanie nasienia. A jak jest \" w pokoiku\" to nie wiem dokaldnie, mąż nie chciała mówic..nie dziwię się i nie ciągnęłam go za język:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ..ja Cię rozumiem, że test tak szybko zrobiłaś , ja z zeszłym miesiącu tez nie wytzrymałam, teraz, niby wiem, ze nic z tego, ajednak będąc dziś w aptece akurat była promocja na testy:) nawet się zastanawiałam, czy nie kupić więcej, niz jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie zaraz strzeli!!!! ale jestem zla...dzwonilam do urzedu i powiedzieli,ze musze uzupelnic papiery!!!! to sie w glowie nie miesci.M przyjmuje to ze spokojem,nie martw sie wyciagniesz ta kase,ale nie mysli o tym,ze ja place czynsz za lokal juz od pazdziernika!!! siostrunia przymila sie do niego,czy w czyms ci pomoc(ma pewien problem )gowniara zasrana i juz spiecie na zawolanie.Wyszlam z pokoju ,zeby nie kontynuowac tematu.Jaki ten moj M czasami naiwny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Rea? hop hop zyjesz? jak się czujesz? Bo się zaczniemy martwic, że ten ruski wirus wygrał a nie Ty! Ptraycja..ja jak wspominałam nie pomogę w sprawie wykresow, bo sie na tym nie znam..jeszcze..:) bo my tu wszystko etapami przerabiamy, ja na razie testy robię . A w tym miesiacu w 12dc lekarz powiedział, ze woulka juz była..A ja sobie dopowiadam, ze moze nie było, ze te jejeczko za małe było, test był pozytywny ale niewyraźny. Ale od dziś lykac bede to coś na zbicie prolatyny, maz łyka tabletki, choc nie musi, to witaminki je..dobrze na niego działają:P Wiosna, bociany lataja, moze nam dzidziusie przyniosą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny:) Fermino, ja brałam Dostinex tak jak piszesz i poćwiartowałam go skalpelem, a okruszki z mniejszej ćwiartki zlizałam z deski do krojenia:D Mnie Dostinex bardzo pomógł, a wzięłam tylko jedna tabletkę. REO, jak się czujesz? Która z Was mogłaby rozjaśnić mi parę spraw w temacie wykresów temperatur? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad ja wezmę skalpel??????:) ja się poważnie zasatanawiam, jak ja to podzielę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×