Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

M_M---ja też uważam,ze rewelacyjny dlatego zrealizowałam:)Zresztą to nie muszą być od razu Hawaje, miejsc jest cała masa, a organizacją wszystkiego zajmuje się biuro podróży więc nowożeńcy nie martwią się zupełnie niczym:)No jeśli chodzi o Hawaje to poza wizą oczywiście bo to USA więc o wize trzeba postarać się samemu:) M_M----miłego weekendu i dbaj o siebie ,pogoda nieciekawa a to niby wiosna kurcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam no pomysł jest bombowy, ale myślałam, że tylko na żarty:))))), cha, cha, a jakcyś gości byli, czy tylko wy dwoje? a co ze świadkami? muszą być? wyspiarze??? superancki, byleby nie tłumaczyć tego, to ten mój myslałby, że już po wszystkim...;))) BABOLE ja coś nic nie zdrowieję, otworzyłam Stolicznają, soczeka bananowy i porzeczkowy, machniom tradycyjnie po drineczku, co ? piątek w końcu, a ciasta nie odmówię, nie mam smaku, czuję tylko słodkie:))) komu, komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---my bylismy sami(ze względu na koszty),ale oczywiście można zabrać kogo się tylko chce! świadkami była Polka(nasza organizatorka ślubu tam na miejscu) i jej facet też Polak (nasz fotograf)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonka!Chyba za wcześnie się ucieszyłam?Byłam w łazience się załatwić i na papierze zauważyłam taką brązową niteczkę jakby krwiopodobne?Ale dosłownie mała nitka.Nie wiem co mam myśleć bo @ mam mieć dopiero wtorek-środa a zawsze miałam regularnie najkrócej 29 dni a przeważnie 30-31.Straciłam więc nadzieję i dobry humor z drinka nie skorzystam bo dziś poszczę sumiennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam - jedyne ale to obrażeni rodzice i teściowie? wiedzieli o eskapadzie, czy powiedzieliście im po fakcie? Klaudia - poczekaj jeszcze trochę, zobaczymy, czy coś się z tego rozwinie, czy może nie. chociaż brązowe raczej wskazuje na @. obserwuj to, kto to wie??? a boli cię coś? jak na @? nikulam - nalewam tobie drineczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że tempka cały czas 37.1 cycki bolą ale do wytrzymania i zawsze przed @ mnie wysyfiało a teraz nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie już ze dwa.trzy dni temu pobolewał i tak jakoś dziwnie bo zawsze bolał mnie w dzień @.I mam takie napady gorąca czasem.Jeśli @-szon z tego nie wyjdzie to myślisz REA że jutro jest sens testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam w akcji zaginęła Ferminka - minka odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak widziecie sesje zdjeciowa zrobilam testów owulacyjnych i teraz jedynie praca praca i jeszcze raz praca... a i dzis tez troszke poszcze same joogurty i jabłuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwcześniej w dzień @. teraz może wyjść, testy są czułe, ale co jak wyjdą dwie krechy i będą zmyte przez @? cierpliwości, jeszcze kilka dni, weekend zleci, i będziemy testować. najgorsze jest to, że podobno często dochodzi do zapłodnienia, ale są problemy z zagnieżdżaniem się zarodka, ja wolałabym o tym nie wiedzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----drineczka poproszę:)ale z sokiem bananowym?ciekawe nigdy nie piłam:) Rodzine mam wyrozumiałą:)Wszyscy wiedzieli, nikt się nie obraził,a przynajmniej nie dawał tego po sobie poznać:)Po powrocie zaprosilismy rodzine do knajpy na zwykły obiadek i nawet prezenty dostaliśmy takie,że prawie koszt eskapady się zwrócił:) Wiesz ja miałam w zeszłym roku 30 lat, mój juz mąż 33 więc jesteśmy na tyle dorośli,że raczej nikt nam zycia nie chce ustawiać i możemy realizować swoje marzenia:)to naprawde super taki ślub na plazy w takim miejscu a potem od razu podróż poslubna, takie dwa w jednym:)Zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja kto nie znosi wesel, slubów i całej szopki z tym związanej:)Może jestem dziwna,ale nigdy dosłownie nigdy nawet jako mała dziewczynka nie pragnełam wyjść za mąż. Z całego serca polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA----a może to krwawienie implantacyjne? Mam nadzieje,ze tak, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, pracusiu, zrobię tobie drineczka ze stolicznają, soczkiem bananowym i porzeczkowym, tak? Nikulam - dawj tego ciasta! no to ty też w naszym klubie niechcących wyjśc za mąż. ja wam powiem, że ja się nawet z wesel wykręcam, bo tak nie lubię... nie wiem dlaczego to jakie plany na weekend? ja niestety zostaję w domu, bo jeszcze mi daleko do formy, ale może jakiś filmik, albo sapcer, to szczyt moich możliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Nikulam?Ale tak jak REA pisze że najczęściej nie ma problemów z samym zapłodnieniem tylko z zagnieżdżeniem.Boże jak ja bym wiedziała że to tyle może potrwac to bym gwałciła chłopa już w tamtym roku ;) i po co nam było wcześniej uważać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocne zrobiłam... tak mi się nalało... klaudynko - ja za implantacyjnym nie jestem, bo wszędzie podają czerwone, różowe, lub beżowe kolory, a my tu mamy brąz, ale wiesz jak to jest, dla ciebie brąz, dla kogoś róż.... trzymamy kciuki, a ty się bacznie obserwuj:) Foliku, czekam z tym drinkiem, warstwy mi się rozkleją... taki fachowy jest, ale uwaga z ruskiej wódki, żebyś potem wstała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---ja też się z wesel wykręcam, nie lubie strasznie, a już zwłaszcza tych całych oczepin po północy!Dlatego z własnego też się wymixowałam na hawajska plażę co i Tobie polecam!:) Dziasto bardzo proszę, nakąłdam od razu dwa rodzaje, choć z galaretką chyba lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może to dlatego że wczoraj było bzzz?I teraz latam co trochę siku i sprawdzam czy nic nie ma....No i miałam się nie nakręcać nie?a jestem normalnie nakręcona jak bąk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, ja też tak myślę, matko kiedyś to mi sen z powiek spędzało, a czy nie było kropelki do środka, a czy na ręczniku nie zostało, a teraz człowiek się zastanawia nad tym po co.... nic by się nie stało.. ja nawet jak się z eMem poznaliśmy, to kiedyś mieliśmy wpadkę, na samym początku i skończyło się na postinorze.. wiecie facet znany od kilku miesięcy, bałam się strasznie.... potem firma, potem zawsze coś i tak kilka latek prysnęło.. też załuję, on mi ostatnio też powiedział, że żałuje, że mi pozwolił... a było w samo sedno trafienie....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---dla mnie takiego słabego bo z tym dostinexem niby wcale nie mozna pić,ale jakos np. z winkiem czy piwkiem daje rade:) KLAUDIA----ja też żałuję,że w zeszłym roku lub i ze 3 temu nie molestowałam o groszka bo to chyba nie takie proste jak mi się wydawało...Trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pycha to ciasto! Klaudia - ja radzę na te troski małego bzyta zrobić, nie Nikulam, pomoże od razu...:) a jutro z rana znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie nam się Folik zapodział? do domu czmychnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po angielsku?!!!!! patrzcie jaki uciekinier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózki, ja też się żegam na razie, bo koleżanka ma z odsieczą przyjśc i mnie pocieszyć w chorobie, potem będziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA bzzzyku mówisz?No mój M już w południe na mnie tak patrzył znacząco...;)ale wypadł mu wyjazd.Teraz to się boję a jak jednak się udało?To wolę tam nic nie podrażniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czmychnał nie .... REA jest i podczytuje jak mam chwilke przeciez testa musze zrobic o 16 w pracy jeszcze za 10 minut... zaraz jak test wyjdzie ujemny to drina nie biore dobra rea -ale dzieki ze mi zdrobials ja ostatnio fermine podjadałam niech ona za mnie sobie chlapnie... :0 zaraz ide jak test ujemny to pije jednym łykiem... a jak nie to moze dzis sobie bara bara riki tiki... kurka wodna chyba mnie cos dzis rwie w jajnikach i jakos mnie dzis mdli - ale nie na ciaze bo niby z czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, jak z czego - organizm seksu potrzebuje!!! a jak ty na samym jabłuszku? masz tu drina nastroimy cię odpowiednio i idziesz laska do domu, puszczasz natsrojową muzyczkę, rozbierasz się z tych biurowych fatałaszków, znajdujesz narząd i dalej mi nie wypada pisać, bo się twoj Ż obrazi, że takie bezecństwa pod jej dachem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---no pieknie, polałaś, upiłaś i uciekasz:).....miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×