Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Feminko---- Tak to jest Test z metoklopramidem (MTC) stosowany jest w diagnostyce hiperprolaktynemii (podwyższonego poziomu prolaktyny). Ważne jest czy ten pierwszy wynik na czczo jest dobry a skacze dopiero po tym teście czy od razu pierwszy jest za wysoki. Mój skacze własnie po tej tabletce, mam hiperprolaktynemie czynnościową. Miałam jeszcze dla pewności tomografie głowy by wykluczyć gruczolaka i ta inna postać wysokiej prolaktyny czyli organiczną. Czyli mówisz,że tez pozwolił się starać, no nic pozostaje więc zaufać lekarzowi i zignorowac ulotkę:)Wiosna dziś przyszła więc może i groszki zechcą przyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! moje obserwacje:piersi powiekszone,ale nie bola tylko brodawki sa takie hmmm pelne i chyba mam schizy ale wydaje mi sie ze obwodka jest ciemniejsza(moze sobie wmawiam ,moze zawsze takie mialam)..glowa boli(ale to przez wczorajsze 2 drinki)i kreci mi sie od wczoraj jak bym na fali byla :)brzuch nie boli,czasami jajniki sie odzywaja,bardziej czuje bol daleko gdzies w podbrzuszu...wedlug obliczen gina @ powinna przyjsc ok 28.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA---napisz proszę Kate smsa.że wszystkie się tu o nią bardzo martwimy,że przytulamy ją mocno i wysyłamy same ciepłe fluidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam---- Dobrze zaraz napisze jej smsa,i moze sie odezwie co i jak wiem ze najgorsze to jest to czekanie,a mowi ze skurcze strasznie bola,i szkoda mi jej ze sie tak meczy.Jak bede miala jakies nowe wiesci to napisze.Buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA---- Dziękuję,ze jej to napiszesz , mysle,że wszystkie tutaj Kobietki chciałyby ją jąkoś wesprzeć,ale nie bardzo mamy pomysł jak:(Nawet nie umiem sobie wyobrazić jak ciężko jej musi być:(Ty to wiesz, pewnie dlatego Ciebie wybrała i zaufała. Całuję Was obie i uciekam śniadanko mężowi zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam---- Wlasnie napsialam jej smsa i przekazalm o to co prosilas.No Mi sie tez bardzo dobrze rozmawialo z kate i mozliwe ze tez przez taka samo sytulacje zesmy sobie zaufaly.dzieki za caluski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam smsa od niej teraz,i bardzo Wam dziekuje za wszytsko. A ona od wczoraj pisze ze ma skurcze,krwawila (niewiem czemu) cala noc,bo ja nie krwawilam to nie wiem dlaczego ona,ale jeszcze nie urodzila,jest strasznie slaba maz ja nawet musi do ubikacji zaprowadzac,koszmmar biedna:(i jest bardzo slaba,chwilami nawet odlatuje,kurde zeby ino wszystko sie dobrze skonczyla,bo ja sie troche tych lekarzy za granica obawiam,ale moze w Londynie sa dobrzy specjalisci.dali jej znowu zastrzyk przeciwbolowy,oby jak najszybciej miala to za soba.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja mieszkalam 4 lata w Londynie i powiem Ci ,ze nie wspominam mile lekarzy :( mam nadzieje,ze ona bedzie miala wiecej szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka No ja tez mam taka nadzieje ze bedzie miala wiecej szczescia.Oby bylo wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate biedactwo mogę sobie jedynie wyobrazić co czujesz....czemu to musi być takie straszne dziewczyny powiem Wam że każda z nas czeka na 2 kreski i tylko tym się martwimy a jak już zobaczymy te upragnione 2 kreseczki to dopiero przychodzi radość ale i lęk o dziecko,o siebie.Ja jak szłam w ciąży na usg to już w nocy nie mogłam spać z nerwów boże jak sobie przypomnę jak mi powiedziała że jest dzieciątko za małe i coś może mieć nie tak a ja od razu się poryczałam błagałam Boga żeby dał jej zdrowie i tak się stało urodziłam zdrową córeczkę no może to nie był jakiś olbrzym ale w normie średniaczek.Także babole uszy do góry bo przyjdzie chwila kiedy każda z nas będzie miała swoja pełnię szczęścia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w tej chwili brak @ a ine objawy się aż tak nie liczą @-szon jest najważniejszym objawem tzn.jego brak;) Człowiek jak chce to sobie wszystko wmówi....ale faktem jest że tempka dziś rano u mnie 37.5,cycki bolą,krzyż kuje i brzuch trochę.Tak bym chciała już testa zrobić ale po co mi to i tak może jeszcze nie wyjść nie? lepiej zaczekam do wtorku tylko że mnie to strasznie stresuje ta niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide troszke posprzatac..ale mam dzis lenia..spac mi sie chce i taka jakas do niczego jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA 37.5 to obiecujaca tempka nie nakrecajac sie.u mnie na poziomie 37.1-37.2,bol brzucha jak na @ od 2 dni,taki bol plecow ze juz nie wyrabiam.na pewno @-szon juz nadchodzi.ja testu nie robie, bo i tak wiem ze nic z tego. KATE nie wiem co powiedziec.tak bardzo ci wspolczuje.nawet nie probuje sobie wyobrazic co przechodzisz.prosze cie nie poddawaj sie i badz silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa81 Wiesz ja pisze wszystko co mi kate przekazala i prosila zeby Wam przekazac.I teraz juz sie nie odzywa to pwnie juz sie cos dzieje.Jak bede cos wiedziala to dam znac.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola a Ty pewnie razem z Kate przechodzisz wszystko jeszcze raz?Biedactwo...dobrze że się z tego otrząsnęłaś chociaż pewnie nie do końca?O ile dobrze pamiętam to u ciebie było już kilkanaście tyg?To i ruchy pewnie już czułaś?To jest dopiero.Bo co innego jak samo poleci zaraz na początku a co innego jak wywołują poronienie...Strasznie Wam współczuję nie tylko Kate ale Tobie Lola także.Cieszę się że próbujesz zajść w ciążę ;) Powiem Wam tylko tyle że jeśli jest coś nie tak z ciążą to dlatego że płód jest słaby genetycznie i dzieciątko mogłoby być bardzo chore do końca życia albo nie zdolne do życia albo dalsza ciąża zagrażałaby życiu matki.Natura to ;po prostu reguluje sama i uwierzcie mi że to że ma ktoś poronienie czy 2 czy 3 to nie znaczy że nie urodzi nigdy zdrowego dziecka.Znam taki przypadek gdzie dziewczyna miała 3 poronienia po kolei a potem dwójkę zdrowych dzieci i to bez powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 Hmm no masz racje jeszcze raz to samo sobie przypominam ale duzo juz powiedzialam kate jak to bedzie wygladalo i moze tez innaczej przezywa bo wie co ja czeka.Ja bylam w 23 tyg.ciazy,no jasne ze ruchy czulam to dopiro bol myslalam ze sie zabije jak sie dowiedzialam.Ja normalnie urodzialm 460g i 25cm dziecko.Hmm no pewnie tak masz racje ze to cos genetycznie tez jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Powiem Ci ze juz nie jest tak zle jak bylo na rok temu bo wtedy to niechcialam wogole dziecka juz po tym co sie stalo,a teraz to chce ale nie moge i porabane to jest wszystko.Bedzie to bedzie nie to sie mowi trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola jeśli mogę Ci coś poradzić to nie spiesz się z dzieckiem,ustabilizuj swoje hormony żeby organizm nabrał odpowiedniego rytmu.Musisz sobie dać więcej czasu kochanie.Wierzę Ci że nie chciałaś po tamtym dziecka i w 100% Cię rozumiem trzeba do wszystkiego dojrzeć-Ty do tej myśli że chciałabyś spróbować i Twój organizm żeby Ci to umożliwić ;) A z tym że jest słaby genetycznie płód to mi powiedziała moja gina mówiła też że w Polsce jeśli wyjdzie na usg dziecko z jakąś tam wadą która spowoduje że umrze zaraz po porodzie to i tak nic nie zrobią a za granicą jeśli coś takiego wykryją oczywiście we wczesnej ciąży to dają kobiecie jakąś tabletkę na poronienie a ona nawet o tym może nie wiedzieć robią taką selekcję zeby się rodziło jak najmniej upośledzonych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia No napewno masz racje chcialabym przed 30 urodzic dziecko ale czy mi na to organizm pozwoli?musze zmienic gina bo tez jak do niego chodze 4 lata to zadnych badan mi nie kazal porobic a miesiaczka mi czesto szwankuje ze mam nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale muszę leciec biorę się za sprzątanie póki maleństwo mi usnęło mam 2 godz.wolnego ;) Dziewczyny ale biusty w górę nie poddajemy się i walczymy o to co dla nas najważniejsze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki to zmykaj.Papa mielgo sprzatania i moze wieczor jeszcze uda nam sie zgadac.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to zmień gina koniecznie i proponowałabym jakiegoś specjalistę z polecenia już "wypróbowanego"przez kogoś.Lekarze to też ludzie często się mylą a ten Twój jak 4 lata chodzisz do niego i masz @ nieregularne że Cię nie skierował na żadne badania?Nawet hormonów to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zmienie jak teraz polece do pl,a tez mnie to dziwi ale jak teraz bylam w styczniu i powiedzialam mu zeby mi dal skierowanie na badania to powedzial ze nieda sie bo ja musze przez 3 cykle robic te badania a jak siedze w irl to niemam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no mi z toba tez jak chcesz to napisz mi na emaila nr gg to pogadamy na gg,jak chcesz.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezus wlasnie teraz idzie rozpalic grila i bedziemy robic kielbaske i udka na grilu.mmm pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Lola ale jeszcze sobie nie zainstalowałam gg ;( Ale dzisiaj śliczna pogoda u nas aż od razu mam lepszy humor ;) A gdzie wszystkie babole wcięło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×