Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a co,jak juz to na calego,chlop nie bedzie sie mogl doczekac az do pracy pojedzie:D:D:D no dobra zaczekam jeszcze,a ile??? byle nie dlugo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto a co Ci zależy? :) niby sensu nie ma, bo za wcześnie,ale przecież to niczemu ani nikomu nie szkodzi :) ja mam cykle 32 dniowe,dzisiaj mam 15 dzień cyklu przed więc możemy zacząć przytulanki :) owulacja wypada w piątek i wszystko na to wskazuje,że będzie na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam babeczki ze jak zawsze lubialam spac na brzuchu tak teraz niestety, tak mnie cycochy bola ze masakra i wcale nie moge sie ulozyc do snu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz nawet do kibelka isc nie mozna bo sie zaraz o ciebie pytaja:D:D:D jutro sobie nocnik przyniose,hihihih:):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosia zadnych mdlosci nie mam i mam nadzieje ze miec nie bede, a smaki hmmm posmakowal mi bardzo kefir i czekolada pod kazda postacia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate,to zadne objawy,ja czekolade pod kazda postacia wcinam od 24 lat a w ciazy nie jestem:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo przepraszam czy znowu tu sama jestem??? czy wszystkie do kibelka polecialy??? niedlugo skoncze prace(za jakies 3-4 minutki) wiec do zobaczenia wieczorkim(po wizycie w tym wstretnym GP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poki co to zadnych objawow innych nie mam, dziewczyny jakbyscie zaciazyly to nie opychajcie sie mandarynkami, pomaranczami i w zadnym przypadku kiwi, bo ta ostatnia ma duzo vit C a to wczesnoporonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zmienia postac rzeczy:D:D:D kiedy ja tak lubie sie opychac mandaryneczkami na swieta:D:D:D pomarancze mi nie wchodza,ale te slodkie mandaryneczki,ahhhh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrola firmowego komputera zakończona ;) mogę pisać ;) ja jakoś ostatnio przerzuciłam się na gruszki :) mój małżonek namiętnie jada mandarynki :) a za słodyczami generalnie nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) do 19 na pewno :) potem do domku i z psiakiem na spacer :) no i czekam na mężulka :) niech no tylko wróci z treningu do domu ;););) damy czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki zmykam powoli do domu :) odezwę się jutro około 15 :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×