Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no i Foliku posluchaj o co sie tu lekarz pyta jak wchodzisz???? co jest za problem? -jestem w ciazy -acha, to co chcesz z tym zrobic? urodzic czy........???!!!!!!!!!! -ja oczywiscie ze urodzic -jestes szczesliwa? chcialas tego dziecka se mysle no co to jest do ku***************nedzy no nie rozwalil mnie gosc, bo to bylo pytanie jakby chcesz kanapke z szynka czy z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dosiaaa:) to zaczernij swoj nick i hop do naszej tabelki a ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ze w PL jakby lekarz zadal takie pytanie to chyba kryminal a tu to jest legalne i na porzadku dziennym, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja w zeszlym roku sie nie co pochorowałam, nie wiedziałam co się dzieje a internista na to: no ale co ja mogę pani poradzić? mogę zwolnienie wypisac... suma sumarów wylądowałam w szpitalu to ta popie*****a baba nigdzie mnie nawet na badania skierowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 Angioletto--------------24-----------5.12--------------- -?---------------1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5 kiki13--------------- 32---------------10.12---------15.12---------- dosiaaa................28.............27.12..........?....................1 dopisałam sie do tabelki :) mam nadzieję,że najbardziej aktualnej :) mam 28 lat i chyba w końcu nadszedł moment na powiększenie rodziny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12--------------- -?---------------1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5 kiki13--------------- 32---------------10.12---------15.12---------- dosiaaa................28.............27.12..........?.. ..................1 Zaciazone kate79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,ale nie znam Alexxa,ziarenko lnu,Animonda,kiki?????? hmm,moze znowu cos przegapilam:) Kate,jejku mam nadzieje ze nie bede musiala nigdzie na zapleczu siusiac.co za ciapak jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie poprawilam tabelke w taki sposob, nie wiem co dalej dopisac w rubryce"zaciazone" Folik wymysl cos bo ty stworzylas nasza tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 GRATULUJĘ !!! cieszę się razem z Tobą!!! :):):) z tego co mi się wydaje to bardzo szybko się Wam udało prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto te staraczki pojawialy sie ale bardzo rzadko, nie wiem czemu teraz ich nie ma wcale?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,juz myslalam ze topiki pomylilam:D ahh,ja cos czuje ze tez niedlugo znajde sie tam na dole,pod tabelka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik !!!no jak tam internetowa ciocia mojej fasolinki, gdzie sie chowasz?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiedzialam mojemu,ze ma 2 szanse.jak ich nie wykorzysta to dopiero sie z nim policze:D:D:D pierwsza to pod choinke(pod choinka tez moze byc:D) a druga to na walentynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana tych cioc to masz tu wiecej,wiec prosze o niedyskryminowanie!!!!! fasolka mala poki co ale przeciez urosnie co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto zycze ci i wam wszystkim abyscie sie znalazly kolo mnie, bo samej zimno i smutno tam troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sorki... bo narazie Folik zadeklarowala sie do ciociowania na topiku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole angioletto moglabys sie mocno postarac, to bysmy se wspolna laweczke gdzies w parku znalazly :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,juz o mnie sie nie martw,dlugo czekac nie bedziesz:D dzis mojego po pracy dopadne i za tydzien juz na laweczce siedziec bedziemy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie,to myslicie ze jest jakis sens??? moje cykle 33-34 dni maja,a to dopiero moj 4 dzien cyklu,hmmmm wiec wynika z tego ze za bardzo nie ma sensu,ale..........................zawsze warto probowac,co nie???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo to mi sie podoba, pojdziemy poszukac i napiszemy na niej REZERWACJA na i za 9 miesiecy :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na indianina to nie warto, poczekaj az ci sie skonczy calkowicie, posluchaj mojej rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak:D:D:D:D:D:D najlepiej na finsbury park przy jakims stawie,zebysmy z tymi brzucholami daleko chodzic nie musialy zeby kaczki karmic:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wtedy bzzzzzzzzzzzzz na calego :D i raz dziennie tez wystarczy, bo znajac ciebie to bedziesz chciala zajechac tego swojego chlopa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×