Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej dziewczyny, ja z topicku :nowy topik DLAnowych staraczek życzę powodzenia w starankach i pomyślnego rozwinięcia forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela,zieki:D:D:D Kate,bzlam na bounds green street.na wood greenie.powiedzieli mi ze dopiero w styczniu.powaznie,az mi gały wyszły.powiedzieli ze wczesniej nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cos mi sie strona nie chce wyswietlac, jakis blad wystepuje czy cos, no ale wracajac do GP to bardzo dziwne, a mowilas ze chcialas sie tylko zapisac to tego GP ze nie chcesz isc do lekarza, tylko zapisac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie,ja sie zapisalam juz,mi chodzi o lekarza!!! wizyte mam dopiero w styczniu.przepraszam moze zle cos napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff no to rozumiem teraz, tez mnie to dziwilo ze zapisy na styczen, a po co idziesz w styczniu do lekarza no i do ktorego Gp sie zapisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy pojde w styczniu,nie potrzebuje.ogolnie poszlam do GP zeby w koncu miec swojego lekarza tutaj,gdybym zaszla w ciaze.troche sie zdziwilam ze jesli bylaby taka potrzeba to dopiero na styczen. do polski jade w lutym lub marcu i wtedy niezaleznie od sytuacji pojde do ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny a my do PL dopiero w maju, bo jakies 4 miesiace temu bliski przyjaciel mojego meza zaprosil nas na wesele, on u nas tez byl, no alle zobaczymy-bo ja jak wszystko bedzie dobrze bede w 6 miesiacu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z włocławka,potem mieszkalismy z moim pod Bydgoszczą :) w koncu na wood greenie sie zapisalam do GP.do lekarza ogolnego narazie.zobaczymy czy inny bedzie mi potrzebny:D a Ty skad jestes w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kupilam:) w niedziele dokupie moze cos jeszcze,jakies witaminki inne czy cos:) a ty kochana jutro juz laweczke szukaj,bez obijania sie tu prosze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas juz wcinac folic, jedna tablete dziennie, lepiej o tej samej godzinie po posilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to ci wystarczy, serio.potem jak bedziesz juz w ciazy to kup sobie pregnancy care-to zestaw wit dla kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest!!! i popatrz,co te babole wyprawiaja,no nie wierze ze wszystkie nagle sie staraja teraz,o tej samej porze:D:D:D ani jednej oprocz nas nie ma przywolaj je troche do porzadku!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze kochana to wcinaj folic na zdrowie, ja ide chrapac powoli, aaaa zapomnialam wam powiedziec ze sennosc to moja dolegliwosc ciazowa, niektore babeczki tak maja, bo organizm jest bardziej przemeczony i niedotleniony czy cos tam, w kazdym razie jeszcze niedawno bylam pelna werwy i teraz juz skapcanialam:( :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12--------------- -?---------------1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5 kiki13--------------- 32---------------10.12---------15.12---------- dosiaaa................28.............27.12..........?.. ..................1 celcia84................24.............26.12.............?...............11 Zaciazone kate79 Heeeej!!! Nie wylaczyly sie tylko nie zawsze maja czas przy kompie siedziec :((( I wklejam AKTUALNA tabelke, bo zostalam wycieta :DDD Jestem z Wami caly czas i czytam na biezaco :))) Pozdrowki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×