Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

He he... troszke opalenizny rzeczywiscie by sie przydalo :D Niestety ten angielski klimat bleee- rozumiesz??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, ja sie pokazalam, cobyscie o mie nie zapomnialy :D i juz spadówke robie :( Musze sie do pracy szykowac - nocki (!!!)- masakra... Postaram sie jutro zajrzec w godzinach Waszego nasilenia pogaduszek, o ile tylko uda mi sie zwlec z wyrka :D:D:D Paaaaaaaaaa ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Angiolettko kochana, wiem wiem, ze o nick chodzi, ale tak w realu tez nie zaszkodzilo by ciemniejszego kolorku heh.. No to dobrej nocki i kolorowych snow o Aniolkach buzkaaaa megaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO za to ja dziś pierwsza:P Bo wczoraj mnie katywnie nie było, tylko tak na podgladzie. Kurde ja w pracy nie mam internetu, a w domu, to mąż za plecami.. :) Celcia , współczuje tej nocnej pracy..brr. ja teraz piszę o 8:30 a szaro i ciemno za oknem, ąz spojrzłama na inny zegarek, bo przesło mi przez mysl, że to 6 dopiero , a mi sie coś popiep.. Kate, jak dobrze że Ty z nami, że Wy z nami:)Ale bedziesz mial nepsodzianke na Świeta dla babci, ech, kążad by taka chciała:)Dziewczyna bonda i Folik, a Wy aby pewnie, .że takiego podarku nie będziecie miały na Święta:) Ja przedwcozraj pisałam,że ide sie starac, ale jakoś tak drink zadział usypiająco na nas oboje więc wczoraj sobie odbiliśmy. Choć to chyba ciut za wcześnie. Ale..szczęściu w tym wypadku trzeba mocno pomóc:) Angioletto, hihi zaśmiałam się z Twojego wpisu, że Ty też chcesz pod zaciązone:) Tak, tak, ale parami, tzreba wtedy kogoś pociagnać pod tabelke:) Więc według tej nowej, mojej zasady hihihi za Kate teraz szybciutko musi byc któras nastepna:) Choć po dwie w miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szybko piszę i takie błey! Aż teraz sama się zastanawiam, co miało oznaczać słowo w moim pierwszym zdaniu w poście wyżej : katywnie ..hmmm.Ide po kawe:)Ale witam, mam nadzieję ze u Was jaśniej, za oknem i na duszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, co Ty myslisz o tych swoich testach, skloro one takie pozytywne i z tego , co zrozumiałam, rozbieżne z Twoimi obserwacjami co do owulki? Oszukują nas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha 32 , Ty się teraz dołączaj, a nie "jakby co". JAKBY CO, to załozymy nowy topik, juz gdzieś nawet był tytuł:) Ale się sama rozpisałam, to z tesknoty za Wami, i za tym, że kiedy Wy tu stronami się rozpisujecie, to mnie ma..buuu:( Ok zmykam na kawe, i na folik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... druga jestem bo fermina (o dziwo!) mnie wyprzedzila..... fermina - co do tych testów to nie rozumiem juz w gole nic a nic ... tak jak pisałam miałam pozytyw... przedwczoraj.... ale juz mi sie skonczyly i sie nie stresuje.... ale moze cos u mnie z tą owulka rzeczywiscie nie tak bo wczoraj miałam bardzo duzo sluzu jakby plodnego... nic juz nie rozumiem dlatego przytulanie bylo co by nie przegapic tematu.... a dzis 27dc wiec jakies dziwne rzeczy sie ze mna dzieja.... Ale mam pytanie - poniewaz ja zauwazm ze jak najwiecej sluzu to mam gdy sie załatwiam.... czy Wy tez tak macie czy przy kazdym sikaczu to zauwazacie.... no i dzis jajniki mnie nachrzaniaja... to czuje ewidentnie..... wiec albo @ albo.... nadzieja... :) A tak w ogole witam nowe kolezanki... zapraszamy do nakrecania sie :) zapraszam angioletto..... a o odchudzanku małym to ja pisałam a nie ferminka ... i prosze mi o takich smakołykach nie pisac.... jeszcze 2 tygodnie i bede sie wcinac.... zaraz poprawie tabelke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 kiki13--------------------32----------10.12-------------15.12-------------- Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?------------------1 Angioletto---------------24------------?----------------- -?--------------? ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------?----------------- -?--------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos zle to prosze poprawic... i uzupełnic bo w kolejnosci to juz nie wiem co i jak starałam sie odszyfrowac. ael trudno bo niektore dziołchy wcale nie wpisuja danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje.oczy jeszcze zaklejone,ale jestem:D Dzis pracuje do 19(waszej 20) wiec bede berdzo zmeczona:( Foliku przepraszam,,faktycznie masz racje:D ale kochana obietnice Ci na forumzłożylam co?hehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 kiki13--------------------32----------10.12------------- 15.12-------------- Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?----------- -------1 Angioletto---------------24------------6/12--------24/12--------------1 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------?----------------- -?--------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim straraczkom nowym i starym i wystaraną również pozdrawiam Folik, z tym śluzem to dziwnie, w sumie tez mam go teraz więcej niż kiedy testy wykazywały owulację ... a treaz jak robiłam to wg testu nie mam owulacji, ale na wszelki wypadek wczoraj popracowaliśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda,uspokuj sie kobieto! przeciez mozemy tam isc razem,prawda? no,spokojnie tam mi prosze byc:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha,kurde moze sie tam przeniesmy zanim Kate wstanie,potem ona i tak nas stamtad wywali hahahaha:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zawsze sie umieszcza nastepna zaciążoną na dole zeby daleko skakac nie musiala do drugiej tabelki hahaha:D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mys jestesmy według daty @ ustawione w tabelce A fermina Ty chcesz do II tabelski a nic nie ma przy Tobie tylko niewiadome.... wiec prosze uzupełnic i wrzuc sie gdzie potrezbakoleno... a Ty na dole kolezanko .angioletto .... tez bys napisała kiedy @ planujesz i testowanie bo tez nie wiem na koncu nie oznacza ze zaraz spadniesz do kate w poczekalni trzeba troche pobyc..... wiec pisze dane i siup w swoje miejsce.... datowane mysle ze blizej gwiadki siewyrobisz albo na nowy rok.... bo skoro ma 4dc.... zycze zebys do kate poleciała ale... najpierw popraw tabelke a pozniej siup do meza na przytulanie... oj bedzie sie działo.... dziewczyna bonda..... ale tak jak pytałam kiedy zauwazasz ten sluz... czy cały czas czy raczej przy sikaniu.... bo ja przy załatwianiu sie najbardziej.... ale to chyba normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×