Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Chciejka____ hahha dobra ale ta ciąża :) musi byc pewna, bo inaczej to jak hahhaha, a tak poważnie to troszkę daleko mamy ale dziękuję :) Ania____ Ty nie podczytuj tylko pisz jak sie czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzarlam sie ciastek az mi niedobrze...hehe Dobrze sie czuje.Ciekawe kiedy @ sie pojawi..Mam nadzieje,ze sie bocian nie zagapil i moze nam niespodzianke zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4:0 dla Barcelony,a graja z Bayernem Monachium..przerzucam pomiedzy tvn a tvp2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M zaraz bedzie i pewnie bedzie skroty meczow ogladac.. a ja sie szykuje do spanka bo wstaje przed 6... Milej nocki babolki i do jutra :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babki ja właśnie z pracy przyjechałam i siadłam wreszcie na mojej d.... bo cały dzień stałam Dziś byłam od rana tak zalatana ze rano udało mi sie wejść na komp. i poczytać troche to już do szkoły po dziecko musiałam lecieć i zakupy a póżniej kochana praca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Wszystkie gdzieś daleko odemnie mieszkacie ja taka biedna na samiutkim południu mieszkam prawie przy granicy Słowackiej a o morzu to ho ho pomarzyć byłam ostatnio jak miałam 15 lat a teraz 26:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze już wszystkie śpicie a ja myślałam ze sobie popisze z kimś:-( trudno ide też spać. potaram sie jutro wcześniej odezwać. Rano ide robić cytologie i do spowiedzi. HI HI od piątku bzzzzzz bzz w sobote ma być owu a w tym tygodniu nie było bzzzz bo nie mieszkam z moim M i sie mijamy na przeciwnych zmianach bo on pracuje na jedną zmiana a ja na 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armia żołnieżyków niech sie szykuje do wykonania zadania hi hi hi to bedzie wojna dla nich prawie;-) poważną misje muszą spełnić. w sobote bedzie dokładnie 8 lat jak zaszłam w ciąże z moją córcią może i teraz sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jak to miło wstać z rana i nie iść do pracy, oj jak miło. Leże sobie w łóżku i nigdzie się nie muszę śpieszyć. Obejrzałam sobie tabelkę, potrzeba nam tu nowych fasolinek, która następna? Kwiecień taki ładny miesiąc, wszystko się budzi do życia... mam nadzieję, że kilka nowych fasolek zakiełkuje. :) Wysyłam wam mnóstwo ciążowych fluidów, więc nie spać już, tylko łapać, łapać i korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Drogie Panie. Ja juz w pracy.M mnie podwiozl,bo leje strasznie i mam w zwiazku z tym jeszcze pol godzin.. Ogniku to ja lapie te fluidy tylko cos nie rowno rozeslalas,bo kurcze kazdy z innej strony nadlatuje. Jak sie dzis czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mój chłopina pomył wszystkie okna, poprał zasłonki, firanki.. ciąża to fajny stan :) Ja ogarnęłam trochę chałupę i już mamy czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujemy się świetnie, rano energia aż mnie rozpiera. Chciejko, a co tam u Ciebie? Jak tam robienie prawka idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognik i tak powinno byc :p Anka ja spiaca jestem,przez ostatnie noce spalam z M,a dzis niestety u siebie...sama..ale jutro juz bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik dzis jade foty robic i daje papiery na egzamin,ale u nas sa straszne kolejki..wiec pewnie to jeszcze troche potrwa...polowe godz mam wyjezdzonych..wiesz zeby miec plynnosc w jezdzie..nie chce miec za duzej przerwy przed egzaminami,wiec trzymam godz,oszczednie jezdze hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA____ a gdzie to leje, bo w Rzeszowie świeci słonce przynajmniej na razie BEatka_____ nie jesteś sama :) z południa, ja też mieszkam daleko , bo w Rzeszowie. a Klaudia np. pod Lublinem Chciejka_____ spania nie ma OGNIK_____________ zresztą też, ja też już wstałam, zresztą zawsze wstaję o 6 razem z moim M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaak mi sie spac chce... Rano jak zadzwonil budzik nie wiedzialam co sie dzieje.Kto wymyslil wstawanie o takiej godzinie..? Usiadlam na lozku i pomyslalam o kolezance,ktora od 4 rano juz pracuje..I tak jakos lepiej mi sie zrobilo.. Chciala wracac do Polski i pracowac w Biedronce no to teraz ma.Praca od 4 rano do 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja ja jak jestem u M to potrafimy sie budzic o 5-5:30 ale wstajemy pozniej heheh od rana obowiazki ma chlopina,jeszcze z lozka nie wstanie,a juz pracowac trzeba....czasami strajkuje,ale niestety wieczorami nadgodziny musi brac heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, zachowaj sobie kilka godzin jazdy przed samym egzaminem, coby z wprawy nie wyjść, ja też tak robiłam, a nawet dokupiłam sobie kilka dodatkowych godzin. Pati, ja też od 6 już nie śpie, wieczorem dzidzia już o 20tej do łóżeczka mnie gna, ale za to wcześnie wtajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGNIK_____ ja tez tak chcę, wyślij proszę i dla mnie fluidka :) choćby takiego maciupkiego.... tylko czy doleci, bo znając życie też mieszkasz gdzieś mad morzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_____ zapomniało mi się, ze Ty przecież za granicą mieszkasz :) ale Aniu wysyłam Ci słoneczko takie promieniste z Rzeszowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×