Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Kwiatki posadzone,obiadek sie robi.. Jeszcze tylko troszke porzadkow i spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek zobaczysz jak czas szybko poleci i juz niedługo bedziesz miała fasolke w ramionach.... a Ty liczysz i liczysz.... Mfigielek... oddaj mi @ bo nie mam a Tobie juz niepotrzebna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja chce podaje adres" FOLIK321 Warszawa - POLAND forum dla staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik oddaje ci wszystki z 10 m-cy, a nawet dłużej do 16:)) ale niech już w końcu przyjdze, wiem co to znaczy na to dziadostwo tyle czekać. przyjdzie - źle, ale jak go niw ma - jeszcze gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE!!!!! mfigielek... ja chce tylko jedna nic nie myslisz teraz a nastepny cykl chce juz z plusem Ty babo nie mysliesz nic.... popraw sie babo.... bo nieladnie z Twojej strony tyle miesiecy mi @owych nadałas dzieki wiesz.... ale Ty jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze foilik nie o to mi chodziło naprawdę. przepraszam:) no to sobie wybierz z tych 16 tą najlepszą, tzn najkrótsza i bezbolesną, zebyś mogła szybciutko działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik__ napisz jeszcze ile chcesz tych golabkow,bo nie wiem ile zapakowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.Niedlugo bede gotowe to zapakuje i wysle kurierem,zeby pod same drzwi dostarczyl jeszcze cieple. Ehh jutro juz do pracy,a tak milo bylo miec 3 dni wolnego... Nic to,za 3 miesiace bede miec 3 tyg wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Dawno się nie odzywałam, ale czytam, w miarę możliwości regularnie. Wzięłam sobie 2 dni urlopu, trochę trzeba chałupę odgruzować, bo zarosła po zimie. Wcoraj byłam u lekarza, w końcu mam już kartę ciąży. Wszystko jest ok, niedługo kończę pierwszy trymestr, a w piątek zaczynam 12 tydzień. A teraz tabelka POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Beata2611............24.04........29........TAK.......26 ..........4 ewika74...............28.04.......27..........tak....... .34 .........6 patrycja75...........07.05.......34......tak......33 ..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26.........28.03.......28-32......nie.......26 ..........5 Folik32...............03.04.......31-44.....nie........3 2..........5 Rea.................. 10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 nikulam.............. 19.04.......30-33......nie........30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............10..........7.11.2009........... 2 4. ... ... .... Animonda..............9..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4 Spacer w chmurach..5..........10.12.2009.........22................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie ma bab spadamy co raz bardzoej w dol... juz okna pomyte.... ??? bo Wam bede mazac po stronie.... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwujcie sie babki te co sa czesto a te co okna myja i sa na sloncu niech sie podenerwuja... a ja im dam cos do pocytania..... bo tylko poczytaja i na slonce.... a macie.... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz nic nie wiem z tego mojego cyklu..Wczoraj i przedwczoraj jajnik klul mnie jak na owu,ale to juz 20 dc..chociaz poprzedni cykl trwal 43dni,wiec..Ehh porobilo mi sie po tych pigulkach... Ja mam okna pomyte,posprzatane..teraz sie troszke polenie. Powtorke M jak Milosc ogladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam fajnie! u mnie przez okna ledwo co widać, zresztą moja połwa to bałaganiarz (może macie jakieś przepisy na wyleczenie go? ;-) ) i zanim zajade do domu to 19 i musze przed kompa siąść i dłubać i wstane o 21 zjem, umyje sie i jest 22.30 chwile odpoczać i kiedy te okna myć? eee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj byl taki sam..Palcem w domu nie kiwnal. Troche awantur,potem sie zbuntowalam i pralam tylko swoje rzeczy,jedzenie robil sobie sam i po dlugim czasie i probach buntu z jego strony doszlismy do porozumienia.Teraz jak ma wolne to odkurzaczem sprzatnie,smieci wyniesie,lozko poscieli-kiedys to bylo nie do pomyslenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat gotowac to on lubi i gotuje dla nas. Ale co przy tym nasyfi to paść można. Pranie wrzucam do pralki i tyle, on nie prasuje sobie i ja mu nie musze ... Ale przychodzi, to zrzuca ubranie po całym domu jak kroi to po podłodze w kuchni się wala i zaraz cała podłoga się klei. Jemu to nie przeszkadza i co tu zrobić? Owszem jak zagonie to posprząta, pozmywa... ale za chwile jest to samo...i te narzędzia...wszędzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do takich rzeczy to trzeba sie chyba przyzwyczaic..Ja codziennie rano z salonu wynosze jakies talerzyki,szklanki,skorki od bananow..Bo on zapomina..Oni chyba nie maja takiego zmyslu czystosci i im takie rzeczy nie przeszkadzaja.. Trzeba czasem pomarudzic,a kto jak kto,ale baba w ciazy chyba moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dziewczyna bonda nic nie powiem bo potrzebuje od Ciebie pomocy przeciez (gina)a marudz sobie a co niech ciezarówka marudzi byle na forum bo spadac zaczniemy a to nie wrozy dobrze.... pogłaszcze Cie... a nie bede ganic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha dobre.:):):) M wlasnie wrocil z pracy..wparzyl do domu wsciekly,bo gume zlapal,a ma dzis jeszcze prawie 500km do zrobienia,bo jedzie kumpla na lotnisko zawiezc..oczywiscie nie mogl kumpel leciec z lotniska oddalonego o 40km.Nie nie to by bylo za proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!witam wiosennie:)przepraszam,ze mało się udzielam ostatnio,ale mam tyle pracy,że jak do domu wracam to nie wiem nawet jak sie nazywam:)Oczywiście na Święta nic nie zrobione:(No nic na szczęście idziemy do teściów więc się zbytnio nie przejmuje tym gotowaniem i sprzataniem. co do matudzenia to każdej kobiecie wolno, a już z brzuszkiem w szczególności!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----jak tam u Ciebie? Za dwa dni powinna przyjść @, jakieś objawy?przeczucia?:) Foliku----który to już Twój dzień cyklu?Może ten warszawski smog (nie mylić ze smokiem bo to w Krakowie)tak na nas działa,że @ nie przychodzi o czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---35 to jeszcze tragedii nie ma, myslałam,że już tak jak u mnie było ..... masakra normalnie, w koncu @ dostałam po 10 dniach brania luteiny w 59dc! licze,ze to własnie sprawka tego warszawskiego smogu:)Obecnie jestem w 22dc od tej wywołanej @ i modle sie by tym razem przyszła normalnie....ciekawa sprawa nie móc sie doczekać @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jak tam objawowiczki ? REA_____ jak było w pracy? NIKULUŚ_____ :) zaraz Ci podeślę jakiegoś śledzika i babeczkę , bo ty bidulo taka zapracowana.... :( A u mnie ..... hmmmm.... nie wiem czemu robi mi sie śluz rozciągliwy, ale może to tylko dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×