Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Chmurko kochana ,ale o kim mowisz?? i Ty sie tym przejmujesz?! ludzie to bardzo zazdrosne istoty...ciesz sie swoim szczesciem,Twoim malym skarbem,ktore nosisz pod sercem :) ignoruj cala reszte,wazne ,ze ty jestes szczesliwa i Twoj partner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHMURKO_____ kochana empatia to cudowne \"coś\" i potrzebne bardzo ale najważniejsze jest nasze szczęście. Ciesz się skarbie tym co Cię pięknego spotkało i nie przejmuj się każdym i najważniejsze :) fluidków troszkę poproszę do Rzeszowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChMURKO_____ Niestety swiat taki jest, że nigdy wszyscy nie będą się cieszyć naszym szczęściem i zawsze się znajdzie jakaś zakała, jakaś zołza,małpa i takie tam inne.... Chmurko ale Ty masz fasolkę eMa i nas :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko____ Nie dopuść do tego, żeby miała wpływ na wasz związek i postaw od razu sprawy jasno kto jest ważny, a Twój M na pewno stanie po Twojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja jak tam bieganie ? :) ja tam jem na co mam ochote,bede miala stresu,latania,zalatwiania..schudne bez specjalnej diety ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpływ zawsze będzie miała o tyle, że jest jego matką, więc będę ją widywać, rozmawiać z nią. Jednak co do naszych decyzji, to będą one tylko NASZE i od razu przy informacji o mojej ciąży twardo obstawaliśmy przy naszych poglądach, z którymi ona się nie zgodziła. Trudno, ale tacy ludzie zawsze zatruwają moje samopoczucie. Zawsze się przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____________ ZALATANA JESTEM TROCHĘ, cały dzień pieczenie, przygotowania trwają:) zaraz idziemy z eMem na chwile do kościółka na adorację a później zajrzę tutaj o ile ktoś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, wpisałam sobie w tabelę tydz. 5. na podstawie wysokości bety, ale lekarz posłużył się diagnozą 6. tyg. wg OM, jutro zaczynam więc 7. tydz. Chciałabym iść na usg, zobaczyć, czy wszystko jest w porządku. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Beata2611............24.04........29........TAK.......26 ..........4 ewika74...............28.04.......27..........tak....... .34 .........6 patrycja75...........07.05.......34......tak......33 ..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26.........28.03.......28-32......nie.......26 ..........5 Folik32...............03.04.......31-44.....nie........3 2..........5 Rea.................. 10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 nikulam.............. 19.04.......30-33......nie........30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............10..........7.11.2009........... 2 4. ... ... .... Animonda..............9..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4 Spacer w chmurach..7..........10.12.2009.........22................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie przejmujesz..dziecko sie przejmuje,a tego napewno nie chcesz!!! nie mysl o tej zolzie...jeszcze bedzie prosila,zeby wnuka/wnuczke popilnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku____ ma poglądy.... nie dzisiejsze jak domniemam :( ale to chyba normalne, że kobieta chce urodzić dziecko i mieć część swojej wielkiej miłości, przecież nie złapałaś faceta na ulicy i hej siup jest fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam, że jesteście takie kochane, bo potrzebuję wsparcia. Mój M pomaga mi bardzo, ale teraz go nie ma obok, więc znowu smęcę. Pójdę spać, bo potrzebuję tego. Mocno Was ściskam i życzę udanego odchudzania. W każdym razie zaraz się kładę i uruchamiam system wysyłania BHCG wedle Waszego zamówienia, więc proszę się skoncentrować i przestawić na odbiór. Transfer potrwa całą noc, proszę w tym czasie wspomóc jego przepływ i wszcząć postępowanie zapładniające z Waszymi partnerami. Życzę przyjemnego odbioru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ucaluj dzidzie od internetowych ciotek klotek :) bedzie dobrze,ciesz sie swoim szczesciem,wypoczywaj..spijcie dobrze ,sciskam Was goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko nie przejmuj sie teściową one tak mają ze im sie nigdy nic nie podoba, teraz sie jej nie podoba ze jesteś w ciąży a jak byś nie była to by znów stękała ze nie macie dziecka. Wiem to po mojej byłej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 Dziękuje za boćka obiebuje że Ci go oddam przed 23.04 ja tylko go troche wykożystam i bedziesz go miała dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nikogo niema ja niedawno z pracy przyszłam ale jutro mam już wolne do po świętach hura:-) Ciesze sie bo już miałam dość tej pracy w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki moje kochane!!! Przepraszam, że do was nie zaglądałam - ale wróciłam do pracy i mam sajgon! zwalili na mnie całe stosy projektów, nie wiem za co się brać.... w d... z tym:) Chciejko - gratulacje wielkie, wiedziałam, że dostaniesz to dofinansowanie farciaro - widzisz, wychodzisz na prostą - cięszę się bardzo i trzymam kciuki, żebyście szybko zamieszkali razem:) Chmurko - nie patrz w ogóle na innych ludzi. Najwazniejsze jest to co czujesz ty i M. Nic innego i nikt inny. Zawsze znajdzie się ktoś, kto ma inny plan na nasze życie, nie ma jednak na nie wpływu. To co myślą inni niech będzie ich zmartwieniem, a o teściowych zmorach możesz z niektórymi babolkami rozmawiać do rana. temat rzeka. A gdzie mój Folik się podział? Czyżby trze chrzan????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zajączki Wielkanocne ;)REA_____ Folik pisanki skrobie pewnie i czasu nie ma.Ja sobie sztuczne kupiłam w czekoladzie ale wieczorem ugotuję prawdziwe tradycji musi stać się zadość!Po południu idę z mężem na drogę krzyżową a teraz jadę do Lublina.Miłego dnia babolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Csekoladowe jaja???:) No nic baby zyczę wam wesołych spokojnych świąt, objedzcie się okrutnie, potem się będziemy martwić co zrobić z wiszącymi brzuchami.... lejcie wodę w poniedziałek strumieniami! Pędzę gotować i malować JAJKA:) trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Babony:-) wreszcie sie obudziłam robie kawe kto pije ze mną ja robie to szybko zamawiać bo ide ode nastawić. AAAAAAAA wy brzuchatki też dajcie zamówienie co chcecie do picia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żadna nie chce nic do picia OK bede sama pić kawusie rozpuszczalną z mleczkiem:-) ide coś robić tylko niewiem od czego sie zabrać MIŁEGO DNIA ŻYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babolki. Gratuluje dofinansowania.Jak jedno sie uda to juz reszta pojdzie z gorki i sukcesem mi tu pachnie :) Ehh ja bede miec beznadziejne Swieta.Dzis do 23 w pracy,jutro tez, a w niedziele na 7..i takie to beda Swieta.. Milego gotowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza,kobity gotuja,sprzataja....my juz mamy prawie wszystko porobione z mama...tata pojechal jeszcze po ostatnie zakupy..dzis M przyjezdza...i...mam pierwsza rezerwacje lokalu na 30 osob !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich moich forumowych Koleżanek życzę już dziś po Groszku tej wiosny:)oraz dla Was i Waszych bliskich: Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypał w dłonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.... jaka... cisza.... mnie nóżki odpadają od kosteczek :( właśnie usiadłam na chwilę ale zaraz zmykam z moim M do kościółka,tylko muszę troszkę oddechu złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jest tu jeszcze ktoś. Ale mam dzisiaj dzień do d....y Byłam na zakupach w REALU i masakra co sie stało były buty z reeboka i niedrogie a ładne więc stwierdziłam ze je wezme bo co tam 150 zł i była metka w butach ale oderwana co sie okazało przy kasie ze to zła metka i z niższą ceną i wezwali policje ze podmieniłam cene zeby 20 zł zaoszczędzić. tragedia dopiero weszłam do domu i cała sie trzęse z nerwów.SZOK ale wiem jedno już to tego sklepu nigdy nie trafie. Niby policjanci powiedzieli zeby sie nie przejmować bo ich komendanta tez tak oskarżyli przez takie coś i ze to w realu jest na pożądku dziennym ale tyle nerwów i wstydu ze tragedia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×