Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja tylko na chwilunie ;) Babole zacierać nóżki-są bociany widziałam na własne oczy.Oczywiście wiocha ma pierwszeństwo ;) dopiero potem lecą nad miasto hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kobitki. W koncu ladna pogoda dzisiaj,chyba pojde na spacer. Musze dzis kwiatki poprzesadzac i posadzic jakies w ogrodku. Nie moge sie doczekac wizyty u gina,bo nie wiem o co chodzi z tym plamieniem-raz jest a raz znika...Jajnik mnie klul jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie kwiatki poprzesadzalam...Moje kochanie kupilo mi wczoraj ziemie do kwiatkow po kilku tygodniach marudzenia i zgadnijcie co?Zabral ja ze soba do pracy,bo zapomnial wyjac z bagaznika...Az mi sie krzyczec chce,Boshe jacy oni sa dobijajacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc LALKI... co tam zapracowane ja tez.... juz chciałabym zeby była sobota.... tylko cosik sie troszke ochłodziło.... ma byc ciepło!!!! U mnie tesciowa wszystko wysprzatała w domku wiec jest juz wszystko wychuchane.... i nie odczuwam swiat fizycznie.... i tak ma byc !!! mycie okien bleeee i tych pierdól w na meblach bleeee.... ja moge jedynie ..... nic nie moge - ja bede jedynie u siebie sprzatac na swieta a u tesciowej nie mam jakos ochoty... ale mamie chetnie bym pomogła... Lalki ciazartóweczki ale Wam fajnie przynajmniej sobie w swieta w rodzinie o dzieciach pogadacie... XChciejka - fajnie ze nas podczytujesz...... a co u Ciebie kokretniej pisz tam co tam bylas nie bylas... ale jestes..... pisz co i jak..... Ciekawe co z nasz KATe.... moze juz sił nabrała na staranka... powoli powolutku mysle ze dochodzi - jak nas czytasz to pozdrawiamy.... trzymaj sie cieplutko..... lece na kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ! zapomniałam - nie ma @ ndal.... wrrrr..... ale mam to gdzies.... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka323 --- e tam mojej bratowej maż czyli moj brat byl lepszy - zrobil zakupy przedswiateczne..... w tym duzo zywnosciowych i pojechal z tym bo zapomniał na Moskwe.... a i pampersy dla dziecka.... a przyjedzie jak sie uda dopoiero w sobote....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam a u mnie z ranka wk****w. Wychodze rano a koło mojego samochodu leży koń na biegunach rozwalony (tak tak koń!) I już wiedziałam, że coś jest nie halo... Patrze na samochód a tam ktoś tym koniem przywalił w nigo i mam wkleśnięcie i zadrapanie :( pytam się ja po co k**a taki wandalizm??????? wiem, ze sie nie można denerwowac, ale rano się wkurzyłam, juz mi przeszło trochę i zaczynam dostrzegać absurd tej całej sytuacji. Ale martwie się też wizytą u lekarza, zastanawiam się czy da mi zwolnienie i jeśli mi nie da to będzie cienko :( Wiem ze ciąza to nie choroba ale z drugiej strony tyle się już napracowałam na te zusy i tyle odkładałam czasu zeby miec dziecko .... chciałabym odpocząc i lekko popracować, sama już nie wiem... marudzę chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku__ za takie cos to chyba moglby juz se zostac w tej moskwie ;) Bondowo,a nie mozesz nasciemniac lekarzowi,ze sie bardzo zle czujesz,ze masz zawroty glowy i itp?Albo popytaj wsrod znajomych o lekarza,z ktorym bedziesz mogla wprost porozmawiac i mu powiedziec,ze potrzebujesz zwolnienie.U nas taki byl-za flaszke albo papierosy napisal w zwolnieniu co chcesz,niestety zmarl bidulek.. Ja mialam dzieki niemu zwolnienie z wf-u przez cale liceum.Nie chcialam chodzic,bo mielismy walnietego nauczyciela-szczon zaraz p studiach i w kolko mialysmy cwiczenia typu krecenie biodrami i sklony,lubi przy tym pomagac prawidlowo wykonywac cwiczenia...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) ojej jak tu dzisiaj pusto...ja też wpadłam tylko się przywitać i zmykam na słoneczko, miałam dziś ciężki dzień, musze głowę dotlenić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, dziewczynki. Podpisuję się pod życzeniami dla Kate, nie znamy się, ale trzymam za Ciebie kciuki:) Mam wynik bety: 610ml/Uml, czyli 5. tydzień. miał być 6. licząc od OM, ale ja miałam owulacje dopiero ok 20. dc, więc w rzeczywistości 5. tydzień:) Nie opłaca mi się iść w tym tygodniu na usg, skoro dopiero za ok. 3 tygodnie coś zobaczę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Beata2611............24.04........29........TAK.......26 ..........4 ewika74...............28.04.......27..........tak....... .34 .........6 patrycja75...........07.05.......34......tak......33 ..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26.........28.03.......28-32......nie.......26 ..........5 Folik32...............03.04.......31-44.....nie........3 2..........5 Rea.................. 10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 nikulam.............. 19.04.......30-33......nie........30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80................9..........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek...............10..........7.11.2009........... 2 4. ... ... ....... Animonda..............9..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4 Spacer w chmurach..5..........10.12.2009.........22................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babole, miałam też dzień do bani. mój ostatni na zwolnieniu:((( jak sobie pomyślę, że jutro do tych debili, to aż mną trzęsie! Bondowo - no co ty, czego się boisz? masz powiedzieć, że masz dość mocne plamienia. na czerwono, plamki i jesteś bardzo osłabiona. zwolnienie gwarantowane:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, czekam na Was. Reo - jak się czujesz? Pati, Klauduś, Foliczku, Ferminko - co robicie? Ileż to ja Loli nie widziałam, Beta jest rzadko, Figielek pewnie głaszcze się ciągle po brzuszku, D. Bond wracaj, jesteśmy ciążowymi rówieśnicami:P Chciejko, jak z Twoim partnerem, jak sobie radzicie z nową sytuacją? Eviki dawno nie widziałam Nikulam - ładny nick:) M_M i Bombelek - Wy już macie fajnie, chciałabym dotrzeć z całym i zdrowym płodem, zobaczyć bijące serduszko, a ciągle wkręcam sobie te historie z obumarciem itp. Dobra, spokój:) Beta jak na razie chyba może być, co? Dziewczyny, wracajcie:) Anka, jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja dzis cale popoludnie ogladam filmy z moim..Fajnie tak sobie posiedziec i pogapic sie na cos ciekawego. Jeszcze jutro mam wolne :) Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Kurcze tak dawno się nie odzywałam, że pewnie mnie tylko z tabelki pamietacie :( Wpadłam ja zaktualizować, no i zameldować, że z moim małym bombelkiem wszystko super jak na razie. Wygląda całkiem ładnie :) A tak wogóle to ogromne GRATULACJE dla wszystkich nowych Brzuchatek! Strasznie się cieszę, że jest nas coraz więcej :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Beata2611............24.04........29........TAK.......26 ..........4 ewika74...............28.04.......27..........tak....... .34 .........6 patrycja75...........07.05.......34......tak......33 ..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26.........28.03.......28-32......nie.......26 ..........5 Folik32...............03.04.......31-44.....nie........3 2..........5 Rea.................. 10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 nikulam.............. 19.04.......30-33......nie........30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80................9..........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek...............10..........7.11.2009........... 2 4. ... ... ....... Animonda..............9..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4 Spacer w chmurach..5..........10.12.2009.........22................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Żeczywiście jestem tu bardzo żadko ponieważ święta idą i ostatnio oddechy nie mogę złapać u siebie w domu sprzątam i jeszcze u mojej chrzestnej matki bo jest chora i bedzie musiała mieć rozrusznik, no i dziecko szkoła ale poprawie sie wnet tylko święta miną,. BONDOWO wystarczy ze powiesz lekarzowi ze masz prace w której musisz dźwigać i martwisz sie o dziecko i da na 100% L4 mój gin powiedział ze jak zajde to od razu mi da L4 :-) bo troche dźwigam tej blachy dziennie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to ja dopiero po pracy przyszłam przed chwilą. JEST TU KTOŚ JESZCZE??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA zapomniałam zapytać bo ja mam mieć teraz owu wnet a leje sie ze mnie dosyć dużo śluzu ale takiego jak mleko buduń czy coś w tym stylu w każdym razie jest to białe a nie przeźroczyste. co to może być i dlaczego??????? PANI BONDOWO I SPACERKU BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE Z FASOLKAMI ALE NA USG JESZCZE CIUT ZA WCZEŚNIE BO TERAZ LEKARZ POTWIERDZI TYLKO CIĄŻE BO JA TEŻ BYŁAM TAK WCZEŚNIE U GIN W 5 CZY 6 TYG I NIC NIE POKAZAŁM MI I NAWET NIE POTWIERDZIŁA CIĄŻY I ZMIENIŁAM GIN I POWIEDZIAŁ ZE TO 7 TYDZ I SERDUSZKO MI POKAZAŁ:-) TO BYŁO CUDOWNE WAM TEŻ TEGO ŻYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza!Budzić się kobitki i pisać co tam u Was ja sobie wieczorkiem wszystko przeczytam. Beata____może masz jakieś zapalenie i stąd tak dużo śluzu białego? U mnie hmmmm....no cóż staranka idą pełną parą ;) i tylko tyle zdradzę...Miłęgo dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry..Chmurko---ja dalej u eMa jestem,jest dobrze :) dzis mnie odwozi do domku bo mam fryzjera umowionego,ale w piatek juz przyjezdza..sobote spedzamy z moja rodzinka a w niedz jedziemy z jego znajomymi do znajomych na mazury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laleczki ale sie rozpisałyscie ufff ale sie naczytałam ze na tej samej stronie moj wpis z wczoraj i dzisiaj bedzie.... U mnie@ brak ale mysle ze musze przyjac to jako normalka... jakis sluz sie rozciagliwy pojawił wyglada na plodny.... ale teraz... zwariowało wszystko u mnie ... ale nic nie poradze... walki ciag dalszy.... a i jakos przytylo mi sie spodnie mi nie chca wejsc na dupe... trzeba jednak zamiast na forum o dzieciach przejsc na forum o grubasach... ale ja wiem brak ruchu to powoduje... ja ciagle z ksywą OSY moge sie przemianowac na ksywę BĄK... phiii w sumie podobnie.... ... no dobra to tyle.... ide na kawe..... ale ciacho mam jesc..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki :) Wpadłam na chwilkę , bo nie mam czasu jak to przed świętami :) ale tu też cisza , nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie baby poszły myc okna bo jest ładna pogoda... i dobrze przynajmniej nie mysla o sluzach... ale co sie dzieje ogolnie mogłyby napisac.... REa jak w pracy .... Bombelek wszystkie Cie pamietamy tylko Ty o nas nie... i rzadko jestes... ale dobrze ze baby sie rozwija i wszystko gra.... Fermina... gdzie jestes.... tez myjesz okna... ? Chciejka wyszorowała tesciowej mieszkanie to teraz siedzi i nas podczytuje... ale dobrze przynajmniej teraz udawaj zes pracowita.... a pozniej juz tylko ogarniaj swoje mieszkanko... Spacerku - i co powoli dociera zes mamusia niedługo ??/ jeszcze jak zobaczysz kijanke... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Folik, dotarło:D Beta jest, teraz czekam na to 1. usg:) Nie wiedziałam, że tak to będzie wyglądało. Od czasu jak się dowiedziałam, to tylko się martwię, czy dziecko się dobrze rozwija, a kiedyś myślałam, że będę się skupiać bardziej na tych przyziemnych sprawach (ciuchy, kremy na rozstępy). Okropna ze mnie histeryczka, bo trzęsę się czy bobas dobrze zagnieżdżony, czy dobrze jem, a może by tak poleżeć:D Widzę, że inne babki mają trochę więcej luzu, dystansu, czekają spokojnie na usg, a ja sobie wymyślam nowe kwestie do przemyślenia:P Myjecie okienka, taaak? A ja mam brudne i nic mi się nie chce:D Muszę się wziąć porządnie do roboty, a nie użalać. Folik, jak tam staranka, M chętny do współpracy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERek_____ panikę Kochana to masz chyba po mnie hahhaha, ale nie martw się , broszek zagnieżdżony, jest mu dobrze i cieplutko i bedzie pięknym dzieciątkiem - wiem o tym :) bo geny już podziałały i wszystko przesądzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×