Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Pati. Ja wlasnie posadzilam tylek.Cos mnie ostatnio naszlo.Bo tak najpierw racuchy,potem golabki,a teraz jeszcze ciasteczka zrobilam... M powiedzial,ze mnie na jakies badania wysle..Ja ostatnio pieklam jak bylam w podstawowce..No nie liczac swiat,ale to bardziej dlatego,ze musialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity,dzwonilam do urzedu ale oni oczywiscie maja czas na wszystko i niczego sie nie dowiedzialam....ale co tam do jutra poczekam... U fryzjera bylam..jutro lece do fotografa,fotki potrzebne sa do prawa jazdy.... I super wiadomosc(dla mnie :) ) bylismy z M u stolarza!!!! :) :) :) tylko czekac trzeba sporo ,ale to nic,najwazniejsze ze jest zamowiony...Moj kolega wiec moze z cena sie dogadamy,bo bedzie robil kuchnie,stol szafe i szafke na buty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko ja tez z Gdanska,tzn moj M,ale ja za jakis czas tez bo sie przeprowadzam :) juz spedzam tam wiecej czasu niz u siebie...tylko my nie z samego centrum gdanska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszyściuteńko i .....już nie mam siły nic pisać Kozy!Jestem wykończona!Ale na pocieszenie powiem tylko że krążyły dziś nade mną 4 bociany....;)Może mi chociaż jeden coś przyniesie???albo wszystkie cztery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia_____ No ładnie ..... cztery bociany - cztery fasolki :) ale ja Ci życzę raczej.... inną wersję - cztery bociany ..... jedna fasolka piękna i zdrowa za cztery bociany :) Chciejka_____ ale nam dostarczasz wrażeń :) jak w kalejdoskopie.... ale słonko cieszę się ,że się układa i że jesteś szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale.... u mnie odpukać jest cały czas dobrze,,,, no.... z małymi sprzeczkami , ale ja doskonale Cie rozumiem, bo kiedyś przezywałam dokładnie to samo co Ty i jak czytam , co piszesz to widzę siebie :) sprzed kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze historia skonczyla sie szczesliwie :) czyli u mnie jak dobrze pojdzie to w czerwcu powinnam mieszkac z M :) ale bedzie fajowo,jak sie nie rozmysli do tego czasu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Patrycja,kurcze moze my o tym samym facecie mowimy hheheh mmmmm co ja tu znalazlam pod poduszka,....wielllka czekolada Milka z nadzieniem truskawkowym...to chyba moj M zostawil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka_____ jeśli ma na imię Rafał, jest brunetem i mieszka w Paryżu hahhah to na pewno on..... za czekoladę dziękuję, bo się odchudzam , przynajmniej się staram :) nawet z moim M biegamy wieczorami :) tzn.... on biega a ja staram się jak mogę ale na razie mi nie wychodzi.... no cóż....trudno rywalizować z żołnierzem :) dziś to wymiękłam po pól kilometrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal,brunet prawie sie zgadza tyle tylko,ze mieszkal w Londynie i jest moim bylym narzeczonym heheh.Ja tez staram sie odchudzac,ale tesciowa mi w tym nie pomaga,bo caly czas wpychala jedzonko ,ale na slodkie teraz mnie naszlo...raz na jakis czas mozna sobie pozwolic :) no i te wszystkie wesela ktore mnie czekaja,jak tu sie odchudzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja już troszkę.... wytopiłam sadełka ale do ubiegłego lata brakuje mi jeszcze 5 kg, chciejka damy radę :) ja tez jestem tego zdania , ze nie ma co się katować, lepiej się poruszać trochę. Dwa lata temu robiłam codziennie marsze :) 5- km i było oki bez wyrzeczeń, teraz mam nadzieje, że też. A pochwalę się Wam , ze jem siemię lniane ohyda :( ale skoro pomaga na śluz.... to daję radę :) co się nie robi dla groszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie obiecalam,ze w tym miesiacu nie bede pisala jak sie czuje,jakie objawy itp...bez nakrecania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA_____ ANKA_____ gdzie podziałyście się? REA____ nic się nie odzywasz, wszystko oki? MEG_____ a Ty co Słońce? wracaj szybciutko do nas Brzuchatki pewnie się głaszczą po brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja jak zamieszkam u eMa to bede chodzila na takie dlugie spacery po plazy..chcemy kupic psa wiec bede miala towarzysza,jak mojego eMa nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka_____ obiecanki cacanki hahhaha jak objawy? Dawaj? który to dzień? bzzzz bzzz i nic mi nie powiesz? nie wierzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ Chciejka tej plaży to Ci zazdroszczę :) już zapominam jak wygląda morze hahahah ale tak to jest jak mieszka się nie na tym krańcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja ,ale ja nie widze problemu..zapraszam do siebie latem...my 2 ciezarne,a nasi panowie na rybkach :) co Ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×