Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

chmurko,Ty kochana z tymi oknami daj sobie na luz...nie przemeczaj sie...to sa poczatki ciazy wiec nie przesadzaj,a przy oknach trzeba sie naskakac,wymachiwac lapkami itp..okna poczekaja.. Folik zebys wiedziala,ze sie naszorowalam itp..wczoraj znowu z babcia eMa u lekarza bylam..wyglada jak juz bym byla w rodzinie..nawet szwagierka ze mna sniadanie zjadla....dziwna ta rodzina,lacznie z moim M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, piękna pogoda nie? Chmurko a skąd Ty jesteś? (pewnie pisałaś ale u mnie starcza skleroza he he) broszek he he a to się uśmiałam, rozumiem, że broszka ale broszek? ;-) wczoraj miałam kiepski dzien prze to auto, pewnie z 1000 bedzie w plecy ;( dzis czuję kłucia w podbrzuszu - chyba juz się zaczyna rozpychac fasola ;-) Nie mogę się doczekać wizyty u gina - znalazłam sobie jakiegoś ale nie mogę trafic z telefonem, ciągle nie odbiera :( a mój chłopek wczoraj poszedł pić z kolegami he he i mówi, że takie wypady to już chyba nie dla niego, bo już się czuje takim tatą :D śmiesznie to brzmi hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim. Ja niedawno wstalam. Jakies sniadanko trzeba by zjesc. Wczoraj caly dzien w chacie sprzatalam.Lazienki az sie swieca ;) A dzis w koncu kwiatki przesadze i posadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BONDOWA______ ty się n ie chichraj ze mnie :) a broszek..... hmmmm.... nowe nazewnictwo wprowadziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko witam w klubie :) ja tez z trojmiasta..dokladniej powiesz z kad czy chcesz to zostawic dla siebie? moze kiedys na kawke wyskoczymy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda.... jak pojdziesz do gina to mi podaj pozniej adres jak bedzie oki bo ja tez chce jakiegos z polecenia niby mam juz jednego nowego ale nie wiem jaki bedzie .... ale jak bedziesz miec o nim jakies zdanie to pamietaj o mnie dobra ???? pamietaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja tylko chce do faceta.... bab mam dosc sa jak na moj gust bardzo niedelikatne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja do baby nie pojde.Chociaz do gina zaraz po studiach tez bym nie poszla hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam moze kiedys wppominałam kidys do gina - wstydzilam sie zapytac czy jest bo az nie wierzylam ze ma na nazwisko fiutkowski.... szok .... ale spoko gosc.... ale naziwsko the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze nie poprawnie pisze.... bylam kiedys u gina o nazwisku Fiutkowski.... i nie wierzylam ze tak sie nazywa.... musiałam to jakos obejsc ale faktycznie tak sie nazywał.... ginekolog.... ale fajny gosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha dobre.Ide jakies sniadanko zrobic.Chce ktos kawki?Bo dwa razy do kuchni chodzic nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pije 1.Ograniczam sie,zeby pozniej bylo latwiej rzucic-to moj nalog.i tez pije rozpuszczalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po kawie a do kawy zawsze cos slodkiego... Anka na drugi raz pamietaj kawe pije przed 11.... wiec jakby co wtedy proponuj.... ok tylko pamietaj.... bo jak znam zycie znowu po 11 zapytasz ja pije 3 w 1.... nescafe... ale moze byc rozpuszczalna doleje sobie jak masz smietanke.... ale dzieki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez pije przed 11-u mnie jeszcze 11 nie ma.Musze pamietac,ze u Was godzina pozniej. Ja jestem spod trojmiasta.Starogard Gdanski-kojarzycie? Kilka miesiecy mieszkalam w Gdansku,ale nie spodobalo mi sie. Wielkie miasto to jednak nie dla mnie.No chyba,ze Poznan..ehh.. Duzo czasu tam spedzalam i jestem w tym miescie zakochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie kciuki za 30 min dowiem sie czy dostane dofinansowanie....ale napize o wynikach pozniej bo zaraz uciekam,kurcze M sie spoznia a fryzjerka juz dzwonila czy moge przyjsc predzej wrrr...mowilam,zeby mnie wczoraj odwiozl,ale on chcial jeszcze 1 noc ze mna spedzic...kochany jest,ale teraz bede spozniona a tego nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz biore sie za obiadek..M zazyczyl zobie golabki..:/ nie znosze ich robic,ale od czasu do czasu moge sie poswiecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka trzymam kciuki oby Ci dali oby Ci dali... jak bede robic błedy to znaczy ze za Ciebie nadal trzymam kciuki wiesz ... wtedy brakuje palcy do pisania... albo nie u nóg bede trzymac bo mnie nie rozczytacie.... ok.... zaraz buty zdejme i trzymam.... o nowy fryz... nie spozniaj sie bo teraz nalot na fryzjera jest przed swietami ja juz po w sobote bylam i juz mam spokoj.... i jestem blodi prawie hihihi...... Anka.... no wiec wlasnie kawa przed 11 Ty .... godzina zawsze .... pamietaj godzinke inaczej jak u Ciebie...... ja to w sumie moge sie dopasowac i o 10 wypije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjer? a co to takiego? Ja nie byłam ze 3 lata na pewno... nie pamietam kiedy byłam :) musze sie wybrac któregos dnia :P Chciejka oby Ci sie udało a potem nas zapraszaj na parapetówe :) A co będziesz serwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no umówilam się do gina w przyszły czwartek. Ale on nie ma u siebie usg więc w piatek będę miała jasność (on gdzieś kieruje) Folik, ja szukałam kogos kto już pracuje w szpitalu, a ze o św. Zofii dużo dobrego słyszałam to tam tez szukałam (no i jak dla mnie nie daleko ten szpital) i wybieram się do dr Kukulskiego http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=588&w=80182922&v=2&s=0 http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4513&highlight= http://www.znanylekarz.pl/lekarz-17388-piotr-kukulski-ginekolog-warszawa.php poczytaj i zapisz się a ja Ci opowiem jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer... widac ze jestes przeszczesliwa.... i dobrze i tak ma wygladac prawdziwa matka babka w ciazy.... dziewczyna bonda bierz przykład z kolezanki..... a dziewczyna b.... moze i dobry ten lekarz tylko szkoda ze nie ma usg napisz koniecznie jak bylo i jak to wyglada bo ja pewnie bede monitorowana.... juz jest o niebo lepiej ze podjelam decyzje o ginie.... wiec co wiec trzeba sie wybrac.... ja to owulki czuje nie mam.... i musze isc po te glupie wpomagacze.... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki:) kurczę nie mam czasu do was zaglądać, bo ciągle jakieś zakupy, porządki a to w ogrodzie a to pranie i wkoło macieju... no ale teraz w końcu siadłam na d... dziewczyna bonda mnie to się tak na początku rozpychała że hej, nawet w nocy mnie ból budził tak wszystko tam się przewalalo. czasem to naprwade było uciażliwe, a teraz to spokój. czaem tylko się odezwie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sobie dokładnie przeliczałam tyg ciąży. liczy się je ksiezycowo, tzn, każdy miesiąc ma 28 dni. no i liczę sobioe tak liczę i patrzę że skończyłam 9 m-c a tu do terminu jeszcze 4 tyg i w śmiech, że ja jakaś słonica jestem że będę 10 m-cy nosić ciąże, ale rzeczywiście tak wychodzi, tzn jak liczymy od pierwszego dnia @ to jest 40 tyg, a jak od zapłodnienia to 38, no i wtedy wychodzi albo 10 m-cy 28-dniowych albo 9,5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×