Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ehh biore sie za prace..Jedna z dziewczyn sie pochorowala i widze,ze bede miec ciezki weekend,bo bede sama na wieczornych zmianach..masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, już zamawiam kuriera i wysyłam ciążowe fluidy z Białegostoku go Rzeszowa. Albo nie, widziałam ostatnio bociana, może niech on weźmie te fluidki w dziobek i niech leci do ciebie, będzie szybciej i skuteczniej. Już leci, wyczekuj cierpliwie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGNIK______ Dziękuję Ci kochana, w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak oczekiwać bociana z Białegostoku, tylko Ogniku.... wstążeczkę doczep czerwoną , żebym wiedziała, ze to już mój :) wypije jeszcze kawkę i zmykam po serek na sernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie dziś piękna pogoda ide sie myć i jade na cytologie. życze miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam dofinansowanie!!!!!! hura,hura,hura az sie poryczalam ze szczescia,dostalam,dostalam....otwieram swoj interesik!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajowo,teraz tylko fasolinki brakuje do szczescia,ale na to tez przyjdzie czas :) ok zmykam do fotografa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Już porozsyłałam boćki jeden do Ewiki,drugi do Anki,trzeci do Chciejki i czwarty do Patrycji ;) dziewczyny możecie wypatrywać....Ja się wybieram na zakupki przed świętami-masakra tyle ludzi zapasy każdy robi jak na wojnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____w końcu Ci przyznali jednak warto czasem czekać ;) A ja mogłabym mieć i pięcioro dzieci jestem dla nich stworzona po prostu KOCHAM DZIECI!Bez wyjątku ale wiadomo że najbardziej swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka______ widzisz:) mówiłam Ci kiedyś pindolku kochany zostań z nami, bo to najszczęśliwsza strona na necie i świecie :) i nie powiem Ci..... a nie mówiłam , bo teraz to już chyba sama wiesz, bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie melduje.... ale dzis mamy jajeczko i (preznecik w kształcie kaski) wiec mam duzo roboty bo trzeba sie wyrobic..... ale u mnie @ brak temp. poszla w dol ale @ niet.... dlaczego buuu..... i jeszcze mam dzis sluz jakis plodny..... ja juz nie moge ... babki wytłumaczcie mi jak to jest z tym sluzem,.... bo ja jak sie załatwiam grubiej to wtedy mam czy to przy kazdym wyproznianiu jest i to wcale nie oznacza ze sluz plodny i tak po prosu jest normalne.... ja przy sikancu tego tak nie zauwazam ale jak sie załatwiam wtedy mam dzis tez sluz normalnie jak białko jaja..... kiedy to zauwazacie..... ja chce @-ę...... oddajcie mi @-ę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKiczku_____ a robiłaś test? no niby jak tempa spadła to powinnas dostać @ no ale.... cuda i cudeńka się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Foliczku, ja na wykresach nie znam się kompletnie :( Mam jednak nadzieję, że @ szybko przyjdzie i od następnego cyklu zaczniesz monitoring :) Ja wczoraj byłam na USG i badaniu. Pani doktor powiedziała, że dzidziuś jest bardzo duży jak na swój wiek :) za trzy tygodnie będę miała USG 4D i test PAPPA i może już będzie widac płeć jeśli zanosi się na chłopca, pod warunkiem że zechce pokazać co tam ma ;) Tylko zastanawiam się nad wykonaniem tego testu. Co to zmieni jeśli okaże się, że dziecko jest chore? Tfu.., tfu..., tfu... przz lewe ramie! Jak mi radzicie? Robić czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda E tam nie rób nic (czasami dzidzi mozna zaszkodzic tylko streami) dzidzi ma byc zdrowa i bedzie nie mysl pesymistycznie....Ty jestes zdrowa mąz tez to i dzidziolek zdrowiutki.... a nie jestes w wieku 40 lat zeby dodatkowo robic jakies badanie które moze sa niepotrzebne..... ja nawet niechciałabym wiedziec czy chłopiec czy dziewczynka i na pewno nie bede chciała jak bede kiedys w ciazy... Pozdrawiam Ps ale to jest moje zdanie.... wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folikz rob tesciora?? ja juz od fotografa wrocilam,jutro mam jazde wiec przy okazji zdam papiery i dowiem sie kiedy mam egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POdczytuję was cały czas .... ale mam pieczenia..... cały czas cos siedzi w piekarniku :) ANIMODA______ wiesz z tymi badaniami to różnie jest, warto jednak wierzyć , że dzidziuś na pewno urodzi się zdrowy i tak na pewno będzie, bo po co mu jakiś małpiszon do szczęścia :) nie martw się kochana , bo wszystko jest dobrze lepiej wyślij jakiegoś małego fluidka do mnie, bo ja też juz chcę mieć humorki i stresy i całą resztę i brzuch i nawet kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka26 - nie ma sensu na testa wiesz przeciez ze temp. musi byc wzsza.... a u mnie dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA- ja też chce boćka ja tylko go pożycze i zaraz bym go dalej posłała PROSZE DAJ MI TEŻ BOĆKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foilk ty masz pewnie ten cykl przedłużony. podam ci co wyczytałam na ten temat: "W cyklach jednofazowych lub przedłużónych może być wiele dni suchych lub z niezmieniającą się wydzieliną, w których na krótko - 1,2,3 dni - pojawia się śluz, wilgotność, plamienie czy krwawienie. Dni te i jeszcze 3 następne po ich ustąpieniu uważamy za dni płodności. W nastęujących po nixh ponownie dniach niepłodności należy współżyć nie częściej niż co drugi dzień wieczorem." takze kochana ty się teraz nie skupiaj na tym wstrętnym @, tylko zacznij bzzzz, bo z tego wynika że mogły ci wrócić dni płodne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figielek Ja myśle ze powinnaś jak najszybciej kożystać z tego śluzu. u mnie dalej niema śluzu płodnego ale dobrze bo od jutra bedzie bzzz co 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata chyba chodziło ci o Folika a nie o mnie, bo mi narazie śłuz nie będzie potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migielek masz racje coś mi sie pokręciło w głowie sprzątak gotuje i na komp. patrze a zaraz do pracy musze lecieć. pewnie przez pośpiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że mój internet wreszcie zechce zadziałać! Kochane, przesyłam Wam ciażowe fluidki : ***************************************************************************************~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*****************************************************************************************************************************************************************************~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ łapać proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie się podziała REA_____ !!!!!!! LoLA _____ a Ty co? Babolu wracaj do nas :) pewnie nas podczytujesz czasem... hm.... mam nadzieję Mfigielek____ na jakiej stronie to wyczytałaś ? pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIMODA______ już złapałam .... teraz tylko czekać, dwoma łapkami łapałam , dziękuję:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze uda mi sie Was zarazić ;) To całkiem fajna zaraza, tylko czasami ma mniej fajne objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×