Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Foliku, jak ty zamierzasz czekać, aż twóch chłop twoją owulkę wyczuje, to uzbrój się w cierpliwość, bo: dziecka nie będzie! oszalałaś? czy ty wyczuwasz u niego migrenę? a bolący ząb? wiesz kiedy? Babol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, a powodyr rogów spotyka się z dzieckiem? jakie mają kontakty? a jak twoje skarby się dogadują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cHCIEJKA WIESZ CO JEST NAJGORSZE TEN tWÓJ CHŁOP NIE ZDAJE SOBIE CHYBA SPRAWY NA CO NARAŻE cIEBIE I NAJWAŻNIEJSZE DZIECKO JAK BY BYŁO BO NAJBARDZIEJ DZIECI PRZEŻYWAJĄ ONE SĄ WTEDY ZAGUBIONE I NIEWIEDZĄ CO SIE DZIEJE I MYŚLĄ ZE TO ICH WINA A NIE RODZICÓW ZE SIE ROZSTAJĄ moja córeczka płakała i było z nią nie dobrze smutna i nie śmiała sie nic. CHCIEJKA uciekaj od niego jeśli nie jest jeszcze za późno dobra rada jak soibie to przypominam co było wtedy to mam dość Ja uciekam po dziecko do szkoły bo zaraz kończy może jeszcze uda mi sie wejść przed pracą pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA mój były bardzo żadko sie widzi z dzieckiem bo nie chce mu sie i ma troche dziecko w d....ie a teraz to do Torunia sie przenosi wiec pewnie dziecko szybko go nie zobaczy A z koim M nowym moja córeczka sie dogaduje jak z ojcem własnym przytulają sie bawią sie razem jest supe hi hi uciekam wpadne jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatako wpadaj wpadaj jeszcze bo musisz zeby corusia miała rodzenstwo... i moze w tym mocu jeszcze zycze tego.... A REA ponoc faceci wyczuwaja kiedy owulka.... niech wacha.... dziewczyna bonda tak trafila wiec moze i nam sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, puknij się:) wącha - dobre! mój wyczuwa, kiedy go ciągnę do sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu my mamy ciagac ich i w sypialni itd... ja wczoraj wysłałam go do sklepu zeby na obiad co kupil to ona dzownil 5 razy i pyta ile czego i jakie boszzze dlaczego ja musze o wszystkim myslec i owulka, i zakupy wszystko sprzatanie, on tylko zjesc do roboty i spac.... i od czasu do czasu bzyt.... a i jeszcze uwielbia sklep norauto (wrr) i jeszcze slubki i jakie pily, gwozdzie w castoriamie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik i Rea, super się Was czyta:D Ale macie rację, obie na swój sposób. Najlepiej jest radzić Chciejce, by odeszła od tego pana, ale z drugiej strony ona sama musi do tego dojść. My będziemy ja wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, mój się pyta jaki kolor skarpetek i w co sie ubrać... no!...takiego sobie znalazłam po latach poszukiwań. a ze sklepu dzwoni zawsze. zawsze, kilkanaście razy. nie wiem jak on firmę prowadzi, jak to jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI_____ ale wre dyskusja..... ChCiejka___________ rozumiem Cie , bo kiedyś miałam taka samą sytuację, tylko zamiast zdrad był alkohol ( poprzedni związek) suma summarum o to samo chodziło... kłamał ...potem przepraszał , kwiatki sradki czekoladki, łzy jak grochy i tak ciągle.mój były zmienił się nie do pozanania ... jak miałam otwierać coś swojego. Chciejko___ ja się boje , że on czeka czy Ci wyjdzie czy nie , czy będziesz miała kasę czy nie. Smutne to ale niestety... niektórzy tylko na to czekają. Nie zrób Kochana tego błędu co my, co ja....że pomimo...że skończyłam ekonomię...jakoś się przeliczyłam i zostałam z długami do dzisiaj. pomimo to i tak uważam , że dobrze skończyłam... bez dziecka z nim, bez ślubu a... kasę już prawie spłaciłam. Uważam i tak, że to była najgłupsza miłość a ja jak idiotka ślepo wierzyłam chociaż wszyscy w koło mówili , że to gość nie dla mnie Do złudzenia przypomina mi Twoją sytuacje.... Mówił , że kocha ale co to była za miłość - to teraz mogę powiedzieć, będąc z moim M. Miłość to spokój , zaufanie i radość ze wszystkiego. Ale nie wyobrażam sobie budzić się i bać o kim on mysli, czy zdradza czy nie. Między nami też były na początku zgrzyty ale kilka awantur i oboje zmieniliśmy się. Jesteś tak kochana, nie pozwól sobie od początku, żeby ktokolwiek Cie nie szanował a nie dopiero osoba, która ma być Twoim mężem i ojcem Twojego dziecka. Cokolwiek postanowisz chcę, żebyś wiedziała, że my --- wszystkie foczki i tak będziemy z Tobą i możesz na nas liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA____________ no gratuluję, jedziemy na tym samym wózku :) :) my też kupiliśmy w sobotę Passata , tylko Twój jest nowszy :) my mamy jeszcze z tymi starszymi światłami, ale co tam :) cieszę się ... będziemy miały nowy temat hahhaha. Życzę Ci , żeby cudnie się prowadził i ci służył godnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, rozumiem o czym piszesz. Mój M nie prowadzi firmy, ale jest ogólnie bardzo zaradny w życiu, pracuje, studiuje, na pewno jest pewny siebie, typowy samiec w naszym związku, ale jak ma kupić spodnie... Plącze się po sklepie, pyta, które to są męskie? Jaki kolor ma wybrać, czy może wziąć te i przymierzyć? Tak, przymierz. To idzie i przymierza. I się zaczyna: nie, te złe, brzydki kolor, tu mu brzuch urósł i się mnożą argumenty. Jak coś znajdzie to jest dumny z... siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer.... widze lepiej juz ... hormony sie spokojniej zachowuja.... Rea moj o skarpetki jeszcze nie pytal ale pewnie niebawem jak się z Twoim na piwie spotkaja wirtualnie.... TY REA a moze to my powalone moze to tak ma byc.... wczoraj mu powiedziałam zeby kupil mieso mielone.... to dzowni i pyta a czy wieprzowe, czy wolowe... za chwile garazeryjne ? mowie nie swieze...mielone wrrrr (ale czy tam ono w sklepie swieze to nie wiem - a on ) nie wiem czy swieze... ja mowie to sprobuj.... no przecie ja tez nie wiem ale mowie mielone, na wage mieso.... wieprzowe.... to po co on dzowni i innych szuka.... wrrrrr..... ja to musze mu nawet kolor etykiety pokzywac... a jaki problem biedak miał z wyborem tunczyka... juz wie ze zołta nalepka to ten który ubie...i sie nie myli ale co zrobi jak nelepke zmienia... ????... tego go \"nauczyla\" opiekuncza mamusia.... wyreczala we wszystkim .... a ja powiedzialam ze jak sie urodzi dziecko (bo musi kiedys) to zeby nie bylo ze ona nie zmieni pieluchy a on do mnie ze jego to nie bedzie bo bedzie kase zarabiał..... powiedzialam mu kasa kasa.... a dziecko w gownie nie bedzie lezec... juz ja go wycwicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU_____ podłączam się do fluidów :)od Ciebie :) :) :) ale masz ze mną trzy światy :) ale nic , będzie miało Twoje dziecko koleżankę z Rzeszowa hahah jak fluidki dasz :) Miały być wczoraj naleśniki ale są dziś ... ze szpinakiem ... idę po mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wyćwiczysz napewno!!! no to masz to samo. ja kiedyś mu kazałam kupic kilka rzeczy i małe pomidory. wrócił bez pomidorów, a jak się zapytałam dlaczego nie kupił, odpowiedział, że były tylko duże.... już się przyzwyczaiłam, ale to jest straszne! w firmie prezes, robi oferty na grubą kasę, przyjmuje ludzi. nie wiem jak to działa, to dziecko we mgle.... ale co tam, ważne, że kochają i mają materiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - ja sie nie wypowiadam na temat zakupów, bo ja mu wybieram wszystkie ciuchy.... od skarpetek poczynając taka ich uroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham tego mojego \"Pana i Władcę\":) Już się lepiej czuję, Foliku, bo wyluzowałam. Zaczynam się cieszyć dzidziulkiem, ale chce go w końcu zobaczyć! Pati - mam z Tobą 10 światów:D Dokazujesz, figlujesz, śmiechy hihy, a ja tu muszę porządku językowego pilnować:P Beata i Pati - szczere współczucia z powodu takich ex-chłopów, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, aleście rozgadały! miło poczytać :) Chciejka dziewczyny mają rację, przemyśl to, chociaż rozumiem, że jest ciężko. Widzę, że wiekszość dziewczyn po perypetiach, ja tez sie ciesze, ze w poprzednim związku bez ślubu i dzieci, UFFFF, a teraz i on i ja szczesliwi w innych zwiazkach !!! A co do ubrań... mój tez ze mną, a wybierać z nim - trauma, to takie, to siakie, to ciśnie, to za długie.... Jak bylismy dzinsy kupić (po moich naleganiach, bo ostatnie spodnie kupił sobie w dziale wędkarskim!!!, a że były po 70 zł to wziął dwie pary!ehhhh) to sprzedawca latał w ten i nazad, bo nie przepuściłam okazji :) dwie pary kupił i pasek mu wcisnęłam :D A pracy tez taki najmądrzejszy he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondowo - wesolutko u ciebie widzę! przemów tej babie do rozsądku też! tylko widzisz, oni tak potrafią przepraszać, łzy jak groszówki, kolana - AKTORZY a potem znowu to samo. ale ja czułam coś, czułam że coś jest nie tak. drań!!! no, już się uspokajam, bo się będzie bała napisać cokolwiek, tak na niego nagadałam! Chciejko, jesteśmy z tobą, nie daj się omamić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na chwile hmmmmmmmmmmm coś dziwnego mi sie dzieje od godziny może dłużej dostaje skurcze macicy tak na chwile i przestaje za pare minut znów i tak cały czas i to tak boli ze oddechu złapać nie moge tak jeszcze nie miałam no chyba ze przy porodzie hi hi Może to ten @-szon takie kroki wielkie stawie i leci do mnie ale ja nie chce bede płakać jak znów przylezie świnia jedna @ A co do tych ubrań to mój M kupuje sam nawet mi sie podobają ale jak coś na obiad to daje kase i mówi zebym kupiła bo on nie przyniesie tego co ja chce w sklepie jest ciemny ha ha a ja go kocham i tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata przeciez jestes w ciazy ... tak.... co tam wymyslasz z ta @ - ciaza ma byc nie @... cos dziwnego sie dzieje.... no moze i dziwnego.... bo szybko zalapałas pewnie... wiecie co lalki kazda co zaciazy to ucieka od nas... no oprcz BONDA rzadko ale jest - i spacer... a tak wszystkie sio.... jak tak to chca by ich wpierac a tak sio na inny topic... na innym co podczutuje baby sa od poczecia do porodu i dalej i porod razem przezywaja a tu... a dajcie spokoj wredne.... momo ze ciezarowki sa wredne... a wiec moze co u kate.... pamietacie ja co niektore... moglaby sie odezwac dziwuszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyciągnełam tabele.... nie mogłam jej znalezc.... POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6......4 nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30......5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 Beata2611..........24.04.........29.........tak........2 6........4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 ewika74...............28.04.......27.........tak.......3 4 ..........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009..........24 . ... ... .... Animonda..............10..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................12..........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....7..........08.12.2009.... ...33................ Spacer w chmurach..8..........03.12.2009.........22...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sobie zobaczcie jak co niektore z nami brzuchatki czeto gadaja.... jak tak to caly czas.... a teraz nawet nie powiedza czy dzieci maja nogi juz paluszki, paznokcie.... nic .... normalnie tylko dochodza do testu pozniej do rzygania..... i juz ni ma nic.... nie nie wiemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Anulka22
Hej dziewczyny! mozecie mi powiedziec po ilu dniach/tygodniach/miesiacach pojawiaja sie pierwsze objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU ja jeszcze nic nie wiem może to ze fasolka sie tam coś rozpycha a może @-szon biegnie wkońcu ma być jutro do południa :-( ale niewiem co to bedzie mam nadzieje ze @ poszła odemnie na 9 miesięcy później niech mi robią tą cesarke i niech wraca @ wstrętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku Kochana ja obiecuje ze nie odejde z tąd nawet jak już zajde weszło mi w krew to siedzenie i pisanie na komp z Wami nawet w pracy o Was mśle. ok uciekam do pracy miłego popołudnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×