Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Foliku trzymam kciuki za jutrzejszego gina i pamietaj o równoczesnym zrobioniu tego testu owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jem, bo glod to moj nowy przyjaciel. tez powinnam sie wziac do roboty, wygladam jak swoja babcia. bede robic remont twarzy i pisac. lenia mam jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że to już prawie koniec tygodnia. Jeszcze dziś doprowadzę mieszkanie, jutro zakupy i weekend (po imprezce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy, ja też spadam, ostatnio wychodzę o czasie - nie się walą ci debile:) Folik - pokaż tam jutro panu ładnie, co w trawie piszczy, nóżki szeroko!:) Chciejko - trzym się babo, stoimy murem za tobą, cokolwiek zrobisz, tylko mądra bądź! Niki - deprecha minęła widzę i dobrze, każda z nas musi odchorować. Chmurka - ty się nic nie martw brakiem towarzystwa zaciążonego, już niedługo będziesz miała kilka nowych koleżanek! Ja idę odgruzować chatę i pobaraszkować w celach prokreacyjnych. PAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea miała rację, plujki jesteście i tyle. Czy może być coś ważniejszego od topiku "Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?" ?! Nikulam, jak humorek, lepiej? Opowiadaj co u Waści?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam dzięki wielkie za trzymanie kciuków narazie nie puszczaj bo i ja kolanka zaciskam.... Chciejka_____to Ty u niego jeszcze jesteś???Ja bym nie miała nerwów.To dla mnie żadne wytłumaczenie że po alkoholu do tamtej pisał skoro myśli o niej a nie o Tobie na cyku to coś tu jest nie halo.Dla mnie mój facet musi mnie WIELBIĆ i tylko mnie jakem baran!Gdybym wyczuła chociaż cień zwątpienia u niego to tyle by mnie widział choć bym go kochała.Trzeba mieć swoją godność żeby ten facet co się tak nad Tobą zastanawia żałował że stracił taką kobietę żeby pomyślał:\"Chciejka.....ta to miała klase!\"Mam takie pytanko ile twój M ma latek?A testa zrób jutro z rana i wyjdzie co ma wyjść.Ja czekam na @ i testu już nie kupowałam a brzuch mnie boli jak cholera!Ale narazie @ nie mam a wrażenie jakby za chwilę mnie miało zalać a tempa 37.3 oj!jak mnie kłuje lewy jajnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, w Twoim przypadku zaciskanie kolan jest niewskazane. Z resztą powie Ci to każda kobieta z tego topiku. My tu trzymamy się w rozkroku i w tym nasza siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia mnie brzuch czasami mocno boli,a czasami nic tak samo z piersiami.Jak rano nie dostane @ to zrobie testa.Chcialam jechac,ale musze go poobserwowac,zreszta chyba jeszcze trzezwo nie mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, jak samopoczucie? Pewnie serce Cię boli? Powinnaś mieć faceta, który będzie Cię nosił na rękach. Ty chcesz mu dać dziecko, a on nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale tylko na chwilke M zaraz bedzie..serce owszem boli,straszne rozczarowanie..czekam na odpowiedni moment,na kazdego przychodzi pora..jeszcze bedzie mnie wspomonal jak ktoras z was napisala :) dopiero doceni ile dawalam z siebie i ile chcilam dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co samopoczucie takie samo....ale sie narobi jak jestem w ciazy...chociaz watpie,ale wtedy kiedy nie powinno sie byc to sie jest...ale dosyc o mnie co u was kochane moje psiapsiulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka ____ skarbie wiem co czujesz i wiem co zrobisz..... będziesz tak długo jeszcze robiła... wiem... bo sama tak robiłam... i ciągle wmawiałam sobie, że się zmieni.... CHciejka to jest normalne uzależnienie dlatego Cię rozumiem. do rozstania trzeba dojrzeć. Ja wszystkich przyjaciół, którzy w wtenczas byli ze mną uważałam za wrogów, bo jak mogli o moim ukochanym takie rzeczy mówić, przecież obiecał, że się zmieni. Chciejka... wiesz kiedy sie opamiętałam? jak wylądowałam w erce na sygnale i jak na pogotowiu lekarz powiedział... niech się pani opamięta :) Ja Ci życzę jak najlepiej i proszę ... przemyśl to dobrze, czy warto? ja zniszczyła zdrowie nie tylko swoje ale i rodziców, którzy martwili się o mnie iii...... nerwy przyjaciół, którzy byli pomimo wszystko ze mną ale przeżywali to strasznie. Ty nie rób tak, nie niszcz wszystkiego, bo ja wiem co teraz myslisz, że.... nie potrafisz zyc bez niego, że sobie nie poradzisz, że to najlepsze co mogła Cie spotkać, a z miłości potrafisz znieść i przebaczyć mu wszystko. Jestem z Tobą... chcę , żebyś to wiedziała, tak jak inne foczki , wszystkie martwimy sie o Ciebie:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACEREK_____ hmmmm gdzie moja fluidalna brzuchatka?:) a inne brzuchatki co? już nie dają fluidów mi :( no dobra ... to teraz ja Wam daję :) ANIMODA______ gdzie ten obiecany bociek? bo jajo już pękło a jego ani hu hu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ... trzymam siuski nie wiem czy test robic czy czekac....z M oczywiscie do kitu wypominam mu to co zrobil na kazdym kroku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Laski!Chciejka no to w tym przypadku to lepiej że nie jesteś w ciąży.Sprawa się musi wyjaśnić i uspokoić przemyśl wszystko na trzeżwo oceń sytuacje bo my z boku widzimy wszystko inaczej.Tak jak Patrycja napisała że pewnie jeszcze nie raz Cię zawiedzie a Ty mu wybaczysz aż w końcu miarka się przebierze i go zostawisz bez żalu ale do tej decyzji musisz dojrzeć i swoje wycierpieć.A co on na to twierdzi?ze niby po co utrzymuje z tamtą kontakt? A wracając do mnie to dziś 31 dc wczoraj już myślałam że dostanę @ lada chwila tak mnie brzuch nawalał ale nie przylazła i dziś też nic po południu chyba kupię test i jutro rano zrobie.Jak już termin @ minął to wiecie że wcale nie korci już na testa bo boję się że niestety wyjdzie mi jedna krecha.Cyce bolą normalnie ale brzuch przestał a wczoraj bolał dołem i kłuło i ćmiło.....Brzuchatki powiedzcie czy na początku miałyście wrażenie że zaraz was zaleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia napewno tak bedzie,juz pisac i myslec mi sie nie chce na ten temat..a ty kochana zrob test mam nadzieje,ze jestes :) Aha M mowi,ze nie musi z nia utrzymywac kontaktu,ale ja mu nie wierze.czekam na kolejna jego gafe..ja tez odwalilam numer w niedz ztanczeniem,ale tez sie spilam ostro i zrobilam mu niezla awanture i powiedzialam za duzo..ale co powiedzialam to nie napisze,bo swiat jest maly i moze ktos to przeczyta kto nie powinien...pisalam juz ,ze musze wybrac sie do psychologa i jak znajde troche czasu tu napewno to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babolki. Chciejka masz naprawde mocne nerwy Babolku..mnie juz by tam nie bylo,bo bym go uszkodzila... U mnie dzis 36dc,od dwoch dni jakies brazowe plamienie,a @ ani widu ani slychu...Pojde dzis chyba do apteki po to cudo na wywolanie,bo juz mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lalki... a teraz raport z wizyty u gina.... która kosztowała mnie troche stresu... otóz... lekarz gigus nie z tej ziemi polecam jesli ktos sie stresuje tam na pewno sie odstresuje.... Warszawa... zapraszam... najpierw zrobil mi wywiad co z kim gdzie kiedy.... pozniej latka itp... i badanko... kazał sie rozebrac od pasa w dół. (głupi czy jaki) hehehe i na fotel... i co on tam zobaczył no wszystkiego nie bede pisac jakie wymiary macicy itp... ale: jajnik prawwy o wymiarach 43x18 mm z widocznymi pęcherzykami, budowa prawidłowa jajnik lewy - o wymiarach 36x23 mm, w bezposrednim kontakcie z macica, z widocznym pecherzykiem domunujacym o średnicy 15-17mm (ja tu wlasnie odczuwam ból - a on mowi i dobrze ma bolec bo niedlugo bedzie pekac) zatoka Douglasa - wolna Edometrium jednorodne o grubowski 11 mm W poprzednim cyklu ow. nie było... i tez powiedzial ze to normalne... Powiedzial zeby nie czekac na jajo z prawego jajnika bo w tym miesiscu za 4,5 dni bedzie puk z lewego domunujacego.... I najwazniejsze - na koniec wizyty powiedzial ze on nie widzi zadnego PCOS.... z usg... i nie wygladam na psoc-wiczke.... ja normalnie nie moge.... z tymi konowałami.... a i dodam jeszcze ze powiedzxial do mnie takie slowa - Prosze Pani chce Pani miec dziecko - to prosze sie bzykac codziennie od konca okresu do poczatku a nawet i w okres a z doswiadczenia wie ze co druugi dzien wystarczy.... bo maz sie zniecheci... i zebym za 4 mc-ce zbadała meza plemniki bo moze problem miec M ale o problemie to my pogadamy po 24 miesiacach wspozycia regularnego co drugi dzien.... i o ! tyle sie dowiedziałam..... na koniec podal mi reke i powiedziel zeby juz dzis plemniki zaaplikowac bo jajo moze sie pospieszyc.... i juz po skoku temp. to ja se moge..... a testy kazal wyrzucic no chyba ze lubie sie bawic.... a temp. mowil zeby mierzyc ale najlepiej tez tego nie robic choc.... jesli to mnie nie stresuje to moge ale chyba juz jestesm troche tym zestresowana..... a chcialam sie umowic na monitoring (kosztuje 100 zł) to powiedzial ze nie chce mnie na tym widziec bo ja mam owulacje i jak sie upieram to w nastepnym cyklu moge przyjsc a w tym w to konto kazal mi kupic buty nowe na wiosne i zebym nie wydawała pieniedzy na cos bez potrzeby.... no i wydaje sie byc rownym gosciem.... na serio polecam stres odplynał... w sina dal.... ufff ale sie napisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Kudre, no nie wiem co z tymi bocianami?! Zabłądziły czy co? Ja przez dwa dni byłam tak zaganiana, że nawet nie miałam siły siadać przed komputerem. No i chyba wrócę do pracy na jakiś czas, bo mi się nudzi samej w domu. Gdyby mój mąż codziennie wracał do domu po pracy, to co innego. A tak, siedzę sama i fixuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ wpadłam sie tylko pożegnać, bo wyjeżdżamy do teściów i wrócimy dopiero w poniedziałek popołudniu, będę za Wami tęsknić :( bo... play nie ma tam zasięgu i netu też nie bedę mieć Ale za to będę bliżej NIKUSI :) i Chmurki i FOLIKA i nawet ANI hahah Klaudia w poniedziałek maja byc u Ciebie dwie krechy i nic mnie nie obchodzi NIKUSIA____ my ciągle nie mamy czasu pogadac ze sobą , chyba się kiedys umówimy w połowie drogi :) FOLIKU najgorsze , że nie bedę wiedzieć co u lekarza ale mysle, że wszystko oki Chciejka____ proszę Cie tylko bądź kobietą z pełną godnością i szacunkiem dla siebie samej, bo tylko wtedy facet bedzie Cie szanował - PAMIETAJ BRZUCHATKI wysyłam dobrą energię dla wszystkich was REUSIA____ do napisania :) Trzymajcie sie i fasolujcie, żebym miała co czytac i czym się cieszyc jak wrócę BEATKA____ ty pomału tym swoim cudem jedź :) ANIA_____ wracaj, bo bocian czeka na Ciebie w Polsce :) Pa pa babolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×