Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Zaktualizowałam, bo już chyba po owulce jestem POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6......4 nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30......5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 Beata2611..........24.04.........29.........tak........2 6........4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 ewika74...............28.04.......27.........tak.......3 4 ..........6 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009..........24 . ... ... .... Animonda..............10..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................12..........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....7..........08.12.2009.... ...33................ Spacer w chmurach..8..........03.12.2009.........22...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ wiecie co.... wczoraj był pik LH i skok tempy z 36.5 na 36.7 i według gin miała być wczoraj owulacja, ale... czemu dzis mam tylko 36,6 - tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szumu narobilam ula la :) macie racje przemysle to,zreszta powiedzialam mu to..powiedzialam,ze nie moge byc z kims kto zmienia zdanie co 2 tyg,sam nie wie czego chce,pisze z ex i do ktorgo nie mam zaufania....niestety jakies plany byly np slub jego znajomych za tydz,wiec idziemy razem.....kazalam mu to przeczytac na trzezwo i postarac sie zrozumiec jak ja sie czuje..ufalam mu..chociaz ostatnio mialam go na oku i nie mylilam sie.Powiedzialam ze nie zycze sobie zeby utrzymywal z nia kontakt,no chyba ze on chce to prosze bardzo ,ale ja w trojkaty bawic sie nie bede!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze zrobie tesciora co? wyjdzie juz iarygodny wynik? @ spodziewam sie jutro,tyle tylko ze nic nie czuje,nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko---jak zwykle zgadzam się z REA---co to znaczy,że on po 7 mc dopiero na tym weselu przekonał się,że Cię kocha a wczesniej starał się o dziecko? Na maxa nieodpowiedzialny!!!Zgadzam się tez z tym,że skoro po 7 mc on sie wacha nie jest pewny ma mieszane uczucia to co bedzie po 3 latach? albo jak u mnie po 7?albo po 15.....? Ja bym go zostawiła, ale ja ani nikt tutaj na tym forum nie jest Toba no i nie zna całej sytuacji więc...przemyśl Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati---Kochana tez to znalazłam:)Czytałam nawet o tym na różnych forach ale nie znalazłam nikogo kto już to brał tylko takie co się zastanawiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---sytuacje z pomidorami mialam identyczną!:)teraz dla pewności pisze 5 małych pomidorów lub 2 duże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam dzieki :) wszystkie wasze wypowiedzi biore pod uwage..mam mega metlik w glowie.szok jeszcze nie przeszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki. Chciejka ja nie wiem ale powinnaś się zastanowić co dalej. Może on coś zrozumie ale...... Ja w poprzednim związku tak Jak Patrycja miałam za przeciwnika alkohol. Też po libacjach były przeprosiny, kwiatki i inne cudaki. Potem przez jakiś czas był spokój a potem apiat od nowa. Przepijał nieraz całą kasę i jeszcze pożyczki z Providenta nabierał. A mi oczy mydlił. Ale powiem szczerze że jak by miał po boku jakąś babę to chyba bym go wtedy zabiła!!!!! Potem mi to zwisało i nawet chciałam żeby kogoś poznał bo nie czepiał by się mnie. Ale to już na szczęście historia. A u mnie dziś 23 dc. Chyba pójdę zrobić jutro betę bo po południu mamy imprezkę zakładową a tam to alkohol leje się strumieniami więc nie chciałabym zaszkodzić ewentualnie gdyby co..... Czuję cycuszki od pach, brzuch pobolewa i jajniki też. Ja myślę, że ta @ przyjdzie w środę ale żebym nie miała jutro wyrzutów przy podnoszeniu kieliszka ;) to zrobię sobie tą betę.Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika skarbie wszystkie macie racje dziekuje ze tak wszystkie odpisalyscie....ja tez zastanawiam sie nad testem,ale chyba dzis juz zapozno co? a jezeli chodzi o bete to nie wiem ile dni przed @ mozna zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno beta powinna coś wykazać już 10 dni po stosunku, a czytałam bajeczkę, że już 7 dni po. Dziwne, ponieważ samo zapłodnienie trwa ok 14 dni i dopiero po implantacji zarodek wydziela gonadotropinę kosmówkową. Radzę zrobić betę w rozsądnym czasie, albo test jutro rano i szybko meldować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię jutro bo laboratorium od 7-10. Wyniki po 14 ale w domu będę później to dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tylko się martwię bo dziś pierwszy raz zmierzyłam sobie temp. rano i wyszło 36,8. Czy aby nie za niska jak na mój 23 dc a cykle mam 27-dniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o interpretowanie poziomu temp., to nie można opierać się na pojedynczym pomiarze, ponieważ każda kobieta ma inne standardy. Np. ja na początku cyklu miałam temp. w przedziale 36,2-26,4, gdzie inne kobiety zaczynały od temp. wyższych. Musiałabyś mierzyć temp. najpóźniej od 6. dc i dopiero skonfrontować pomiary pod koniec cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam się, miał byc mój przedział 36,2 - 36,4. Nie mialam temp. 26 stopni:) Moja standardowa temp. w ciąży to 37.0-37.1, ale ostatnio nie chce mi się budzić na 7.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lalki czas do domu nie wiem jak tam w Polsce ale u mnie 16.30 sie zbliza.... wiec cóz czas człapac na pociag i na M-a poczekac trzeba... i doma (spacer).... hehehe.... Trzymajta baby za mnie kciucki za jutro co by mi lekarz nic złego nie powiedzial - tylko same dobre wiesci ze mam jajniki a w nich pecherzyki rosnace i pekajace..... i na zapłodnienie czekajace.... ufff.... 8,30 sie rozkładam zatem zacisnijta paluchy za mnie..... no.... to wszystko.... dzis nic sie nie dzieje..... no moze jakis numerek wieczeorkiem.... tylko ta tesciowa.... znowu sobie nie pokrzycze.... hehehehe..... pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że jedna temp. wiosny nie czyni - tak tylko zapytałam. Teraz zacznę mierzyć bo to mi się podoba. A jak długie cykle miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×