Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik, z opisu usg wynika, że wszystko jest ok. :) A może faktycznie przestać mierzyć tempkę przez jakiś czas. Sama mówisz, że odczuwasz teraz ból owulacyjny, więc mniej więcej bedziesz wiedziała kiedy jest owulka i czy jest? A może ten pan doktor nazywa się Rogiewicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLIKU___ kochana zdążyłam przeczytac , ciesze się :) ANIMODA_____ noże pod ostrowcem dorwie dla mnie i innych foczek bocką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja, mam nadzieję że wpadniecie na siebie (z boćkiem) gdzieś po drodze i będzie to spotkanie ze skutkiem brzemiennym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda to jest dr Kulik... a i dodał jeszcze ze mogłabym z 5 schudnac.... zapomniałam Wam powiedziec =- powiedzial ze to bardzo wazne przy robieniu dziecka.... gdyz zawzczyaj babki otyle maja problemy z zajsciem w ciaze a jak schudna - to zadne leki zadne specyfiki tylko odchudzanie duzo ruchu... i zaskakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik I widzisz a tak sie balas a jest wszystko w porzadku,ja tez poszlam do innej ginekolog i calkiem sie wyluzowalam a bylam taka spieta ze szok.Ale pobadala porobila badania i zyczyla owocnych staran,nic mi niema.a tak sie balam tez.Takze co staramy sie dalej moze sie uda:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foilk A to dobrze bo ja dalej zaczelam sie odchudzac bo moze faktycznie to w tym jest problem,postaram sie schudnac jak najwiecej i potem prubowac.hehe moze sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - z tym odchudzaniem to jest prawa... moja kol o ktorej pisałam załapała po 3 latach... ale byla przy kosci a przez ostatnie pol roku byla na diecie prrzez chorobe i schudła 10 kg i wlasnie przy tym jak schudła załapała - bo nic nie mogli znaleźć dlaczego nie moga wszystkie wyniki były ok.... a dzidzi niet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaskoczyłam podczas diety. A najfajniejsze jest to, że poszłam do poradni dietetycznej, zabuliłam kupe kasy i po trzech tygodniach diety - musiałam ją przerwać :) Ale, nie żałuję :) Folik, ale ten lekarz ma super podejście. Na luzie, bez stresu, bez zbędnego nakręcania itp. Naprawdę równy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik To jednak musze sie wziasc za siebie,duzo osob mi to mowi ze jak sie schudnie to wtedy szybciej sie zachodzi w ciaze.Zobaczymy musze 10kg schudnac zobaczymy w jakim czasie mi sie uda.No a teraz juz mnie nakrecilyscie i ide pocwiczyc i na rowerku pojezdzic.Bede za jakies 30min.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik no to teraz żadnych obserwacji tylko bierzcie sie za działania...;)no fajny ten doktorek z tego co piszesz.A z tą wagą to ja nie wiem?no na pewno otyłość nie jest wskazana ale zbytnia chudość też i jakieś drastyczne diety.Ja jak zaszłam w ciążę ważyłam 61 kg a teraz ważę 57 i tyle miesięcy starań może akurat teraz się mi udało ale mam wątpliwości.Jutro zrobię test i zobaczymy.Zrobie rano bo jak robiłam we wtork wieczorem to wyszła jedna krecha.Już sama nie wiem?Najdziwniejsze jest to że wczoraj tak mnie brzuch bolał a dziś nic cisza....nakupiłam już sobie tamponów,apapów i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to co trzymac kciuki.... on nie mowil o drastycznych dietach ale o tym zeby sie ruszac cwiczyc a nie daj boze glodzic... ale wiecej warzyw owoców... i tylko mnie prosze jessc Folik... ale ja wiem ze przytylam troche ale to przez to ze siedze 4 h w aucie... a pozniej 8 h w pracy i ruchu zero.... ale jesc musimy jesli chcemy zaciazyc... wiadomo... zeby nie bylo zludzen ze drastycznie sie odchudzamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żeby schudnąć to naprawdę trzeba jedzenie ograniczyć wiem coś o tym.W naszej sytuacji możemy ograniczyć słodycze,kolacje i to wszystko...Trzymaj kciuki Folik za mnie łykam Cię co drugi dzień ;) Dlaczego brzuch mnie nie boli????Jak byłam w ciąży to mnie pobolewał i zawsze na @ też mnie bolał a dziś nic!Wczoraj miałam termin@ i mnie bolał dość mocno a dziś nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Klaudia to juz chyba czas zatestowac.... zaciskam u nóg jak zawsze bo recami pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kladudia, a nie mozesz dzisiaj juz tego testu zrobić? Ja tez tak miałam, że czułam że zaraz mi cos poleci ;) a nic nie było. I miałam wtedy wielkiego stresa, bo trzy dni wczesniej test wyszedł mi juz pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie chcę robić znowu wieczorem tylko wstrzymać się do rana dla pewności.Robiłam we wtorek i nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Baboszki U mnie @ ani śladu nawet jeszcze nie zaczyna mi sie plamić a to dziwne bo ze dwa dni przed @ mam takie plamienia a tu nic a dziś termin tej wrednej @ a brzuch pobolewa jak na @ jajnik lewy kłuje co jakiś czas. ja niewiem ale jak przez pare dni nie dostane @ to pójde na BETE bo jakiś czas temu koleżanki bratowa robiła 3 testy i były negatywne a dziecko jest hi hi gin mi też mówił ze te testy to coraz gorsze robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego odchudzania to ja już nie chce jestem chuda jak nieszczęście jem dużo owoców warzyw i wszystkiego poza słodyczami bo nie lubie Niewiem mam jakieś takie dziwne nastroje wczoraj mnie wszystko tak denerwowało ze w pracy gościa takiego opieprzyłam później w wc w pracy płakałam a dziś też mam płacz na końcu nosa. Mam nadzieje ze to fasolka i chormony szaleć zaczęły FOLIK jale masz fajnego gina ale ja też z mojego jestem bardzo zadowolona jest super i potrafi wyluzować człowieka hi hi i zawsze pyta kiedy rodzimy to mu mówie ze sie nie chce zrobić i zeby mi pomógł ha ha to jak chłop od razu o jednym myśli i sie śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik trzymaj kciuki ale niewiem co to bedzie jestem przybita już mam dość czekania chce wreszcie tą fasolke mieć będe płakać jak @ przyjdzie tak ze nikt mnie nie uspokoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko.... bedziesz plakac.... to dobrze płacz jest dobry równie jak smiech na wszystko.... zycze fasolki jak najbardzoej z calego serca... ale gdyby Ci sie nie udało (sio!sio! ) to poplacz ale wracaj do nas i nastepne jajo chodujemy a teraz placz bo pewnie hormony Ci dzidzia przestawia :) oj chyba tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem byłam w szkole po dziecko. dziwne bo zamiast temp spadać to ona do góry idzie dziś mialam 37.4 ale niewiem może jakiś stan zapalny. Nie nastawiam sie na dzidzie bo nie chce sie nakręcać bo później rozczarowanie jest. Wczoraj zrobiłam gorącą kąpiek myślałam ze to przyspieszy @ ale nie pomaga. Foliku powiedz czym jeszcze można @szona wywołać tylko tak zeby jak by to dzidzi bylo to zeby nie zaczkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcale nie doswiadczona Ci powiem czym mozna.... otóz... głupol jestes i przyspieczyc @ ? raczej co wykaze ciaze.... wez testa kup i zrób... ja z doswiadczenia wiem ze nie warto czekac ze zrobieniem testu bo... tylko wydłuza to cykl zawsze jak testa zrobilam to na drugi albo 3 dzien pojawila sie @ ale o czym mowimy o jakiej @ u Ciebie temp. wysoka... ryczałka właczona opozniony @-szon... to cóz jedna odpowiedz... a cykle Ci sie czasem tak wydłuzały.... spoznial Ci sie okres.... kiedykolwiek.... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy mi sie nie spóźnia zawsze jest o czasie @ ale może jeszcze dziś przyjść bo dziś ma być zobaczymy. pewnie przyjdzie w pracy. Mam jednego tampona i podpaske też jedną bo coś jednak mi mówi zeby nie kupywać nic z takich rzeczy hi hi Dobrze ze Wy tu jesteście Baboszki kochane bo tak to z kim pogadać o takich rzeczach??? NIE CHCE CIE @SZONISKO WSTRĘTNE a sio a sio he he oże przeczyta ze jej nie chce widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że męcze i marudze ale jakiegoś dołka podłapałam od wczoraj a zaraz do pracy ide i koniec myślenia bo nie mam czasu w pracy myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze nie myslimy o tym choc to trudne... ale moze jakiegos procentu by sie napił... ??? co.... nikt nic nie ma....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ja mogę sie napić ale coś bez procentowego bo autem musze jechać a i w pracy z alkomatami chodzą niestety hi hi ale by było jak bym wypiła w pracy. Jest tak gorąco ze napiła bym sie piwka ale zimnegi jak lód. Folik a Ty dziś z M dajcie troche plemniczków dla jaja bo ono musi sie zafasolkować Chłopa pod pache i do sexiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DZIS to chyba zagonie chlopa do tego co potrzeba - powiem zalecenie lekarza... juz jak mu powiedziałam przez tel. co mowil gin to mowil ze chyba jakis dziwny ten gin... codziennie.... zdziwiony.... to mowie no dobra co drugi... to juz troche lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×