Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja nic nie rozumiem gdzie sie pochowały babsztyle .... no piatek to co juz weekendzik... lalki gdzie jestescie.... bezstresowo zyc nie znaczy ze bez wpisu codziennego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiec cóz znowu ruszamy z monologiem i opisem sytuacji zeby nie spadac w dół.... siedze i popijam herbatke... bez cukru... w drugim reku mam długipis koloru niebieskiego.... odkładam go do szuflady.... i znowu Wam wypisuje głupoty... a Wy głupolki zamiast zdawac relacje czytacie... ale ja pisze po to zebyscie czytały i co by nasz topik nie zdechł.... nikogo nie ma wiec spada w dol..... ja jak zawsze na posterunku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz biore zszywacz i dziurkacz i robie dziurki w kartce co by kartke mozna było wpiac tam gdzie trzeba .... kartak jest w polowie zapisana.... zapinam mechanizmem i odkładam na polke... znowu łyk herbaty... choc mam chec na druga kawe ale sie nie skusze... nie nie drugiej kawy dzis nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze nadal.... nic szczegolnego sie nie dzieje ale musze odebrac poczte... wiec to troche potrwa... a jeszcze pojde do kibelka na chwilunie malutka.... ide... wstaje ./.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak juz jestem i nadal nikogo nie ma a wiec Wy tez musicie za mna zatesknic. pa zegnam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, robiłam ten test na betę i co?,.......... ciąży nie ma więc dziś mogę na imprezce poszaleć. To ta pieprzona @ daje znaki już 1,5 tygodnia ;( A więc koniec z objawami i boleściami!!!!!!! Dość!!!!!!!!!!!Już więcej testów nigdy nie zrobię!!!!!!!!!!! Żegnam Was bo lecę zaraz na imprezkę ;) chyba się zaleję porządnie...... Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewiko---przykro mi,że jednak jeszcze nie w tym miesiącu:(Z pewnością niedługo się jednak uda!A może już w tym?może za wczesnie zrobiona ta betaTYMCZASEM BAW SIĘ DOBRZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----rzeczywiście ten gin wydaje się sensowny? Mówisz,ze wykluczył PCO?Mój endokrynolog własnie się zastanawia czy ja tego nie mam:(Jak stwierdzi,że tak to wybiore się do Twojego by wykluczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---Kochana baw się dobrze u teściów, odpocznij sobie...z tym spotkaniem w połowie drogi to fajny pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku---dziękuję za zainteresowanie:)Humorek rzeczywiście już lepszy, chyba miałam napięcie przed @:)Sama już nie wiem, tak czy siak od forum się uzalezniłam i choćbym miała tylko czytać to będę:)Jak tam z Twoją pracą? Nadal tyle stoisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko---w tej sytuacji to chyba lepiej,że test negatywny?Trzymaj się Kochana i nie daj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zwykle bywa pisze sama do siebie:)hihihi. REA---gdzie jesteś? dziś weekendzik!Mam czerwone winko, jakieś piwko i baileys...i nie mam z kim się napić:(Dobrze,że chociaż M niedługo z pracy wraca:)w takim razie lece jakiś obiadek "sklecić":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj,a moze ja sie z Toba napije ale ja mam martini chce ktos?biale pychotka mniam mniam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babole!No ja martini uwielbiam ale chyba nie powinnam bo w tym cyklu i tak nie odmawiałam sobie a to winko a to piwko wieczorem a @ nie ma....Już test mam w domciu i zrobię jutro rano ale strasznie się boję.Jakoś nie wierzę że w końcu ujrzę 2 kreski.To czekanie na wynik jest najgorsze!Wy też tak macie?Bo ja się baaaardzo stresuję.A Nowa jak na złość wyjechała na urlop i nie mam z kim pogadać ;( Ciekawe może jej się udało?Jak wróci to mi napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - niezła wizyta u gina, podobała mi się:) Ewika - napij się, nie myśl o tym... Odpuść, to może się uda? Sponton:) Animonda - długo Cię nie było. Jak ciąża? POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6......4 nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30......5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 Beata2611..........24.04.........29.........tak........2 6........4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 ewika74...............28.04.......27.........tak.......3 4 ..........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009..........24 . ... ... .... Animonda..............10..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................12..........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....7..........08.12.2009.... ...33................ Spacer w chmurach..9..........03.12.2009.........22...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczka dobrze ma teraz raj na ziemi bo jest ciepło i całe dnie spędza na dworze ;) A to będzie Twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jak się miewasz co u Ciebie?Jeśli jeszcze tu zaglądasz to napisz jak Twoje samopoczucie?Mam nadzieje że lepiej?Chyba nie zostawiłaś nas na zawsze?Lola jeśli masz kontakt z Kate to jej przekaż że my tu na nią czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie to czekanie i niepewność najchętniej już bym test zrobiła ale chyba zaczekam już do rana dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta!!!!!!!!! Czary mary... BETA!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×