Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Właśnie sobie poczytałam o tym że testy często wychodzą negatywnie chociaż się jest w ciąży bo 2 dni po terminie @ może jeszcze nie wykryć i znowu narobiłam sobie nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sama nie wiem o co chodzi wieczór poplamiło a teraz nic nie ma nawet żadnej plamki a temp spadła rano do 36.7 ha ha ale ta @ jest wredna niech już sie zacznie bo już tabele uaktualniłam Klaudia trzymak kciuki za CViebie moze jednak 2 kreseczki beda. Ja już oczy mam jak ropucha pierwszy raz tak dziwnie z tą @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję i niestety nie spadam na sam dół.... POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Beata2611............23.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......26........4 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 ewika74...............28.04.......27.........tak.......3 4 ..........6 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........14.................10.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............11...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............10.................10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................12.................14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..9..................03.12.09..........22........... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOO To żadnej z nas sie nie udało szkoda przykro mi jest. A teraz jestem u M i mu sie żale o tego wstrętnego @szona ha ha a ja mam w niedziele następną komunie mojego M i też prezęt trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M spi a ja siedze i rozmyslam...nos dalej zapchany oczy czerwone i napuchniete,jak bym ryczala cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola kochana..martwie sie tez powrotem,bo wiesz ja tego miasta nie znam i boje sie sama wracac w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm rozumie a moze przyjedzie po ciebie twoj eM albo przyjdzie niewiem jak uwazasz to juz Twoja decyzja.Ide jesc obiad.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M na kawalerskim bedzie :) chlopaki biora domek i robia grilla,wczoraj bylam z nimi po jedzonko i picie w macro...ja popilam na weselu wiec M teraz tez ma prawo tym bardziej,ze swiadkiem bedzie.Podzwonie po dziewczynach i zapytam jaki maja plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki to jak tam juz uwazasz,jak chces to idz a skoro on tez bedzie to jak tam uwazasz.Ja przy drinku spedze fajny wieczor ogladajac Jak oni spiewaja.Pozdrawiam i zycze milego weekendu.Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dalej nie ma ani śladu wczoraj w nocy tylko jakieś plamienie i my ślałam ze już sie zaczeła. Babolki kochane jak to jest z tą szyjką macicy jaka ona ma być jak @ ma być a jaka jak sie zafasolkuje POMOCY!!!!!!!!!! BO ZWSARIUJE FOLIK a Ty gdzie jesteś chyba wzięłaś sie porządnie za zalecenia gina hi hi i bardzo dobrze BRZUCHATKI SZYBKO BADAJSIE TE SWOJE SZYJKI moja jeszcze niedawno była taka jakby wysunięta a teraz musze za nią dalej grzebnąć zeby ją poczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola widze ze my to tak w wekeendy siedzimy ja dziś troche mało teraz na chwilke weszłam bo M przy aucie coś grzebie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka aktualizuję tabelkę i lecę do ; wprawdzie @ jeszcze nie przyszła ale 28.04 na pewno będzie bo beta wczoraj była ujemna. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Beata2611............23.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........14.................10.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............11...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............10.................10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................12.................14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..9..................03.12.09..........22........... .... Wczorajsza imprezka udała się nawet. Było fajnie, potańczyłam sobie, że aż mi buty odparzyły nogi. Życzę miłego weekendu. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata2611 No ja sie dzis nudze z rana posprzatalam,pozniej maz zrobil obiad roladki w sosie pomidorowym z Winiar z przepisu na... fajne pycha.A przed chwila wypilam lampke wina Martini,a pozniej mezus zapali w kominku i zrobi mi drinka z likieru.A teraz ide sie kapac i pozniej z pazurkami bede robic bo mezus wroci za jakies 30min.A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic ciekawego czekam nz@ ale nie idzie a szyjka sie dziwnie schowała ale jak ją dotykam to jest miękka a pare dni temu była bardzo wysunięta i twarda jak kamień i niewiem co to ma znaczyć czy to jednak oznaki dzidziusia czy @szona Lola jak wiesz to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra wszystkie zwiały to mały monolag hi hi wiec teraz ja tak siedze z najedzonym bnrzuchem i czekam na odpowiedz o szyjke i staram sie żebyśmy na sam dół nie spadły .............................................................. A teraz wiecie co robie dalej ssiedze i dłamsze tą moją szyjke coś tam poczytałam o tym ze w ciąży jest jakaś rozpulchniona i ma być zamknięta a teg to niewiem jak sprawdzić czy zamknięta czy otwarta POMOCY PLIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO TAM POPISZE SOBIE JESZCZE NIE MAM CO ROBIĆ wIECIEE CO ALE SIE DENERWUJE niewiem co te szyjki potrafią ze sobą robić czerna magia a i wiecie co nic a nic już brzuch nie boli tylko cycochy a raczej brodawki swędzą a cycochy wielkie dalej są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra przyjde tu wieczór jed na pole do M mojego ha ha pomoge mu przy aucie ja bede psuła a on naprawiał bo starego grata naprawia zeby mu jeździł na benzynie a ja już mam coś lepszego ha ha i super sie nim jeździ jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata no jestem juz wrocilam.A ja sie wogole na tej szyjce nie znam takze nic ci nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Ja juz po kąpieli ;) zajadam sobie ciasteczko zawsze przed @ i w trakcie nie mogę poskromić apetytu...Beatko mi sie wydaje że szyjka przed @ i w ciąży jest taka sama czyli nisko i miękka.Myślę że z czasem Ci się rozkręci jak nie w nocy to rano.Lola ale Ci dobrze z tym Twoim mężusiem u nas raczej jest na odwrót bo to ja dogadzam jemu zapiekanki,sałatki itd.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klaudia0405 No wiesz jak jest tylko po 2 latach po slubie,ale wiesz jakos nie mogena niego narzekac.Teraz wlasnie mi nalal kikierku z lodem wlasnie koncze juz ale moze mi doleje hehe.I ogladam Jak oni spiewaja,pazurki juz pomalowalam zeby jutro do kosciolkajakos wygladac.a ty co porabiasz przez weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Baboszki. Ja robie kawe i czekam na @ ktora mnie olała chyba dziś rano temp. 36.8 prawie 36.9 a nic sie nie zaczyna ani troche. chyba musze jakieś bzzzz zrobić może to mi @ wywoła bo jak sie zaczynało to gdzie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beata Ja tez dopiero teraz wstalam juz wstawilam rosolek na obiad i sie gotuje zaraz bedziemy jesc sniadanie bo pozniej na 11 do kosciola 30km musimy jechac i bede miala wszystko gotowe jak wrocimy.A kawke gdzies tak za 20min bee pila jestes jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. Ja wlasnie wstalam i pije poranna kawke. Dzis sie lepiej czuje,ale wczoraj byla tragedia,dala mi @ popalic. Dzis na popoludniu do pracy.Bedzie dlum ludzi,bo dosc popularne radio do nas przyjezdza i bede nadawac od nas z hotelu..A zawsze niedziele byly takie mile.Cisza spokoj. Milego dnia Babolki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×