Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam laseczki!Fermina_____ogromne gratulacje🌼Bardzo się cieszę tyle na to czekałaś chyba najdłużej z nas i pewnie traciłaś już nadzieję?A jednak warto czekać i się starać. Beatko____no faktycznie mamy wszystko tak samo-termin@,wiek i nawet cykl starań bo ja też 5 tylko zapomniałam poprawić.Ja jestem po wczorajszych chrzinach drętwa imprezka wolę wesela.Gotuję rosołek bo mężusia głowa boli po wczorajszym...;) Ferminko napisz co i jak było w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś trzeci dzień @ to wyobrażacie sobie jak się czułam wczoraj na tej imprezce?No ale co poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudia. U mnie tez dzis trzeci dzien.. Nawet ladna pogode dzisiaj mamy(jak na razie..) Alez mam dzis upierdliwych gosci...Zwlaszcza jedna baba..Wczoraj przyjechala.Zapytala czy ktos moglby pomoc jej z bagazem,to mowie,ze ok,ale to troche potrwa,bo jest impreza w hotelu i wszyscy zabiegani.No to ona mi,ze ok nie ma problemu,zostawi mi kluczyki od auta,bagaze sa z tylu to zeby je zaniesc do pokoju,bo ona ma teraz spotkanie.No to ok.Wydzwonilam w koncu jedengo z chlopakow.Pobiegl szybko do tego auta,ale jak wrocil to myslalam,ze mnie wzrokiem zabije..Przyniosl ubranie w pokrowcu i pare butow.........I dzis ona chce,zeby jej to zniesc spowrotem...no nie moge co za babsztyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem tez i ja.dzis ostatni dzien brania Luteiny a pozniej ma miesiaczka przyjsc zobaczymy jak naraze zadnych bol wskazujachych na okres niewiem.U mnie dzis ladna pogoda slonko swieci a do pracy mam na 11.Życze milego dnia.pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek tak strasznie mi przykro nie wiem co napisac bo zadne slowa tu nie pomoga.Wiedz ze jestesmy myslami z Toba,jak Lola napisala daj sobie troche czasu my tu bedziemy czekaly na Ciebie... U mnie @ dalej nie ma....dzis kupie test i jak do srody nie dostane to zrobie.Wrocilam do siebie dzis moze jutro ma byc pierwszy sprzet,a wiec lece do lokalu posprzatac itp..napisze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka Ok to fajnie ze doszlas juz do siebie,ja sie za niedlugo bede do pracy zbierala bo mamy na 11.Bede wieczorkiem.pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta dziewczyn? hallo !!! folik rea patrycja ewika bondowa i cala reszta pon dziewczyny dosc bzykania.... ja jeszcze przeziebiona jestem,nos zapchany spac nie moglam...podbrzusze boli sutki tez,ale same sutki piersi nie..znajac zycie to opoznia sie przez stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam ;) Po pierwsze gratuluję Ferminie :) bardzo się cieszę, ze się udało :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........14.................10.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................12.................14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..9..................03.12.09........22........... .... Mfigielek, bardzo mi przykro. Trzymaj się, bądź dzielna. JA też aktualizuję tabelkę, bo mam lekkie opóznienie. W środę USG i już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gdzie sie reszta dziewczyn podziala albo sa tak zapraacowane albo sie jeszcze nie obudzily.Niewiem.POBUDKA!!!! dziewczyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko - ogromne gratulacje... bardzo sie ciesze... i mysle ze to Św. Dominik sie przyczynił..... :) Pozdrawiam i tez ufam Temu na górze ze moje marzenia sie spełnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, właśnie gdzie jest reszta? Jak jestem ja, to nie ma Was :( Wobec tego idę sobie na słonku posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tak drętwo dzisiaj?Jak tam po weekendzie laseczki?Ja ogólnie jestem zadowolona.Biorę się teraz za sprzątanie bo jak zwykle po niedzieli największy bałagan.Fermina a Ty wytrzyj już nos i nam piszzzzz co i jak było?;)Czy miałaś jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już posprzątałam aby mi odkurzyć zostało.Anka,Beata to ten cykl jest nasz mam rozumieć?wszystkie trzy mamy podobny termin @ to chociaż jednej z nas niech się uda ;) REA co z Tobą?co tak zamilkłaś?Folik też dzisiaj powściągliwy....babole no pisać co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej,zeby nam wszystkim sie udalo na raz hehe.Ale by bylo fajnie co nie A mnie glowa dzis boli az mi sie niedobrze robi.. Co za dzien...to chyba od cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikamo74
Witam dziewczyny.Dołavzam do Was w staraniach .Ja rozpoczełam je w tym miesiącu ale chyba jednnak dostane @ tak sie przynajmniej czuje. Wieć w maju od nowa.Trzymam kciuki za was Wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figielku----ogromne wyrazy współczucia :(Strasznie mi przykro i nie wiem co napisać bo nie ma przecież takich słów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ja wreszcie po pracy i po spacerku z małą nauczyła sie na rowerze na 2 kołach jeździć i teraz musze z nią latać ANIA ja bym tą babe udusiła chyba albo bym jmej coś głupiego powiedziała znająć mnie bo ja nie umie trzymać języka za zębami jak coś myśle to mówie prosto z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mam nadzieje ze sie nam już uda w tym maju przecież taki piękny miesiąc bo Ania niestety musi poczekać jeszcze troche bo gin kazał. SPACERKU kiedy idziesz na USG?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie a propos gina :) Dzwonilam do niego po tym jak @ przyszla i powiedzial,ze w zwiazku z tym,ze przylazla sama i to wczesniej niz poprzednio czekanie nie jest konieczne.Mowil cos,ze wazne,ze dwa cykle mialam swoje ;) Usmiech mialam od ucha do ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja dzis troszke spraw zalatwilam jutro rano maszyny beda.. @ nadal nie ma...test kupilam jak jutro nie dostane to chyba zrobie.. strasznie cicho tu dzis bylo co jest dziewczyny,czy ja musze kolejna afere wywolac zeby szum sie zrobil? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chciejka!Che che dobre...;) Ty najlepiej potrafisz wywołać falę emocji na forum ;D No cóż mam począć że ja z eMem mam spokój?No mogłabym napisać że sobie podpił wczoraj na chrzcinach ale co to za afera?Ja nawet się z nim nie potrafię kłócić ale kiedyś to iskry leciały jeszcze przed ślubem i zaraz po musieliśmy się dotrzeć a w tej chwili znamy się jak łyse konie i nie potrafimy się na siebie gniewać więc ja nawet nie próbuję Cię przebijać z aferami ;) A ciekawe jak Ci test wyjdzie?Bo masz 2 dni spóżnienia?A boli Cię coś? Anka____To super!Więc staramy się wszystkie trzy w tym samym czasie.Ale narazie nie w głowie mi figle bo brzuch mnie nawala jak nie wiem i nic nie pomaga.Co bierzecie na @?bo ja no-spę i apap wcześniej ibuprom ale teraz ze względu na staranka wolę unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, już w czwartek:D Nie chcę o tym myśleć, bo mnie nerwica weźmie. Boję się trochę. Teraz też mam taki mały \"problem\", bo ostatnio sobie pofolgowałam z dietą. Odstaje mi wałeczek na brzuchu, rosną boczki, czuję się pełniejsza. Od teraz będę się pilnować, bo boję się że już za 2 m-ce będę gruba. I nie chodzi mi o figurę samą w sobie, tylko o to, że to za wcześnie na takie tycie, cholera. Jak bobas urośnie, to niech dzierżawi ile wlezie, ale teraz ma ledwie kilka mm, a ja czuję się już jak pączek. Klaudia, fajnie, że z mężem się tak dobraliście. Niech Ci brzuch wymasuje. Ja swojego lubego zawsze do tego zatrudniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bola mnie sutki i czasami podbrzusze ...tak juz po terminie wiec wynik bedzie raczej wiarygodny,bo juz jeden test robilam ale to bylo 2 dni przed terminem wiec trudno powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko dobry pomysł z tym masażem ;) No dobraliśmy się ale trochę to trwało zanim zrozumiałam że to jest właśnie miłość mojego życia. Chciejka no to testuj jutro i pisz co tam Ci wyjdzie bo ciekawa jestem ;) A jak tempka i śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×