Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik, patrz, ciężarówki wychodzą dzisiaj spod kamieni,a ciebie nie ma? weź ty się puknij babolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to,że w domu nie mam neta, jak przychodzę do mamy pozaglądać w garnki (apetyt mam coraz lepszy!) to klikam z Wami ;-) Co do objawów, to czasami mnie pobolewa podbrzusze-to normalne, macica się rozciąga (mówię wtedy do eMa,że Małe wojuje ;-)) poza tym, jak pisałam, musiałam kupić większy biustonosz, ale cycki mnie już nie bolą jak na początku. Zresztą wtedy to też nie było jakoś strasznie... M chyba będzie zaangażowany w takie zwykłe sprawy związane z dzidzią,bo jego siostra urodziła się,jak on miał juz 10 lat, więc część obowiązków nie jest mu obca, ale właśnie co do tego przewijania z "grubszą sprawą" nigdy tego nie robił, tylko wołał mamę, więc może być, ajk u Twoich znajomych :-) Rea, wyślę Ci na maila moje namiary na nk, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno, a może ty zapylona jednak i masz nas już w nosie? radzę tobie, żebyś była jednak chora, bo jak cię trzepnę, to zoabaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, posżło! Pisałam wcześniej,że mam L4 jeszcze do 4 czerwca, więc siedzę sobie w domku i odpoczywam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M je nie mam konta na nk! wyślij mi na maila, jest w stopce a cycki to ty miałaś spore, czyli może być tak, że natywnie duże cycole nie bolą , tylko malutkie to ja będę miała spokój:) jak sie wezmę do roboty, i jak moja teoria się sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdjęcia zobacz sobie na nk, wysłałam Ci na maila namiary... A Ty mi jakąś fotę na mojego maila wyślij, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... musiałabyś sobie założyć konto żeby obejrzeć zdjęcia. Ok, juz kumam, postaram się wysłać na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co pamiętam to się zwolniłaś i miałaś iść do swojej firmy, tak? czy mi się pokićkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokićkało Ci się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, poszły foty ;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, niezła lasencja z Ciebie! Ale widzę że blondynki rządzą! ;-) Co prawda, wyobrażałam sobie Ciebie jako ognistą brunetkę, taką małą, zadziorną babę, a tu proszę, blondyna jak si ę patrzy! Ale charakterek w oczach widać ;-) Nie ma dwóch zdań, i te pazurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, śliczna ta Twoja niuńka! Zresztą, miała po kim urodę odziedziczyć ;-) Fajnie, ciekawe, kiedy moje dzidzi będzie takie duże? PS. zdjęcia już poszły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognista brunetka? Oj ja przecie anioł, także z charakteru...;) do rany przyłóż, a wy zadziora! No M_M blodynek jest większość na naszym forum. Wiadomo jest im łatwiej w życiu;) do brunetek - to za kawały o nas:) M_M ty jesteś lasencja, jaką masz figurkę, nie boisz się jej stracić;) rozstępy, 30 kg do przodu i takie tam drobnostki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M nawet sie nie obejrzysz a dzidzius sie urodzi i szybciutko urosnie. Blondyny górą cha cha!Zgrabna laska jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta wyjazdowiczka Animonda też mogłaby się nam OBJAWIĆ:))) ANAKONDA:))))))) tak mi się kojarzy, oprócz przysmaków kocich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale M_M ja ciebie sobie jako brunetę wyobrażałam, wysoką, to mi się akurat udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, co tam... Najwyżej po ciąży jakaś dieta cud i będę jak nowa ;-) Poza tym, jeśli nadal będę tyła tak, jak do tej pory, to mi to nie grozi chyba (muszę się jakoś pocieszyć!) A wiesz, z tymi blondynkami to racja, tylko czasem trudno ustalić, która jest naturalna, a która farbowana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest takie miejsce gdzie da się sprawdzić..... tak chłopy mówią:)))) ja naturalna, ale z lekkim balejagem:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brunetkę?! Nigdy w życiu!!! Kiedyś tylko miałam taką fazę,że szamponem koloryzującym się na rudo zrobiłam, ale to był błąd (podobnie jak samodzielne rozjaśnianie włosów w domu...) To Ty mi wyglądałaś na brunetkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, czy ja wiem, czy chłopy mają rację? Ja mam naturalne blond włosy, ale "tam gdzie można sprawdzić" są ciemniejsze, z wiadomego powodu, że Słońce rozjaśnia włosy, a w rzeczone miejsce raczej rzadko zagląda(przynajmniej u mnie) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem głodna na tej diecie..... dziisaj gotowana wołowina z marchewą.....zaczynam sie przyzwyczajać, ale w pracy jestem głodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też, ale nie są czarne:) a takie są u tych brunetek, które w ogóle do nas dzisiaj nie piszą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co laski..?mnie dobija to,ze mam takie dlugie cykle.W tym owulke i tak mialam szybko,bo w 17dc,bo poprzednio byla w 25dc.A jak kontroluje to owulke to bym chciala wiedziec od razu czy sie udalo czy nie i dobija mnie to czekanie..ale chyba nie odbiegam tym od normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się muszę za chwilkę zmywać, bo my tu gadu-gadu a obiadu nadal nie mam, a pech chciał,że dzisiaj mój M akurat wcześniej kończy (o 16-muszę to sobie zapisac, bo rzadko sie zdarza!) i idziemy razem do dentysty... Ja byłam już wczoraj na kontroli, korzystając z wolnego czasu i ponagleń mojego gina, który jak widać dba o mnie kompleksowo :-) i okazało się,że mam dwa zęby mądrości z niewielkimi ubytkami, których należałoby się pozbyć... I tak nieźle, bo nie byłam już u dentysty z dobre 4 lata (ale mam genetycznie mocne zęby, więc luzik) A przy okazji przypilnuję mojego eM żeby u siebie też zrobił porządek, bo nasze dziecko nie może przecież mieć szczerbatego ojca! ;-) (sam oczywiście już od dawna ponaglany nie poszedł, a tak go przypilnuję-FACECI!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, ja też mam późno, 19-20 czasami 21, a w tym miesiącu nie miałam chyba nie becz, tylko chłopa męcz! co drugi dzień i nie będziesz musiała owu obserwować Folikowi lekarz powiedział co drugi-trzeci dzień przez CAŁY cykl do @. Mądry chłop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc, babolki-do zobaczenia, może jak ja sobie pójdę, to więcej zacznie wychodzić z konspiracji-kto wie, może nawet Folik się pojawi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm..Ja jestem brunetka i pisze... M_M wyslij mi jakies foty,bo sie tak Toba kobieto zachwycaja,ze az musze zerknac. O wiesz co,zajrzyj do mnie na nk-Anna Sztandke Irlandia-to moje namiary i zostaw namiar na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, ważne,że owulka jest,a nie kiedy! Ja też miałam późno-w 19, 20 dc Naszego szkraba "utrafiliśmy" w 19dc właśnie ;-) Więc trzeba uważnie obserwować swój organizm i się bzzz a na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×