Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Aniu, wysłałam CI na nk zaproszenie, ale co do mojej osoby, to nie wierz we wszystko, co o mnie mówią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby racja Rea tylko,ze mi sie w tym miesiacu tak porobilo,ze mi sie wcale bzzz nie chcialo,a jak do tego pomyslalam,ze musze,bo inaczej sie nie da fasolki zrobic,to juz w ogole mi sie nie chcialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M - ale pamiętaj, że nie można znieczulenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, ja miałam tak samo. W drugą stronę całkiem, feee teraz postanowiłam trochę inaczej to zrobić i nie liczyć, tylko działać. nie liczę i koniec i w czerwcu będę zapylona, bo mój chłop się już niecierpliwi i ja chyba odpoczęłam, 2 cykle spokoju, wiec mogę znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin powiedział,że można brać znieczulenie i nawet jak trzeba wyrwać, to się nie bać, a jak dentysta mi powie,że nie wolno, to zmienić dentystę! Musi tylko wiedzieć,że jestem w ciąży, wtedy odpowiednio dobiera dawkę i lek...Problem jest tylko, jeśli trzeba zrobiś prześwietlenie,a le to mi nie grozi...I myślę,że to nie mnie dzisiaj będzie potrzebne znieczulenie, hi hi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono M_M co do tej figurki to jednak kobity tu maja racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieje że od czerwca zaczniemy zapełniać ostatnią rubryczke w tabelce...I zamiast o owulca bedziemy sie uskarzać na dolegliwosci ciążowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ do 17 pracujesz? na szczęście to już niedługo :) NIKAMO pracujesz w biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do 17 w biurze ,a jeszcze jestem sama i jak nie mam pracy to dostaje świra.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati!Ja piję kawkę i jem babeczkę.... A co to jutro za sądny dzień dla Ciebie?bo nie kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki.Wlasnie niedawno wrocilismy do domu,i teraz czekam na obiad bo dopiero zrobilam takze od jutra zaczynam normalnie jesc 1 posilekrano sniadanie pozniej kawa z lekiem potem po poludniu obiad a w trakcie owoce jablka i winogrono i wieczorem lekka kolacja przed 6 Bo tak to nic nie chudne bez sensu.Stoje w miejscu:( A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki____ jest tutaj ktoś w ogóle... czy wieje pustką? Lolenko____ jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jestes?? Czy Cie niema.ja sobie siedze i pije kawke ale powiem ci ze dochodzi do mnie powoli ale wiecej na email napisze.oki.czekaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ nie uwierzysz Skarbie ale.... chyba ... jednak mamy coś wspólnego :) w tym temacie o którym pisałyśmy ;) napiszę Ci na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widze ze nikogo tu Niema takze spadam na film a pozniej spac.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki. Dziś dopiero teraz siadłam po pracy od 7 rano a o 14 po południu byłam z synem na komisji odwoławczej w Katowicach. Ale o tym napisze jutro. Padam!!! Ale ale bzzz obowiązkowo :D Pozdrawiam Was serdecznie do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×