Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witaj re:D No naprawde masz sie teraz fajnie w pracy na luzaka chodzisz do pracy:D I tak trzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda, a gdzie ciebie chłop porywa, na jaki romantik wyjazd???? hmmmm, czy możecie zabrać autostopowiczkę jakąś podczas przejazdu przez dolny śląsk - wyrwałabym się z miasta na chwilę:)))) Nikamo, a ty w robocie? Lola - a jak dietka. ja się jeszcze nie ważyłam, ale powoli zaczyna mi się podobać to zdrowe odżywianie, może wejść w nawyk... ciągle jeszcze się nie zagoniłam do ćwiczeń... @ mi się skończy, to poćwiczę z eMem;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha nie ma to jak dobrze sie ustawić:) REA oni jeszcze zatęsknnią za Tobą wiem jak to jest ,jak zmieniłam pracę to teraz dzwonią z poprzedniej firmy i tesknia za mną. Ale korzystaj teraz z tego póki mozesz ! A CO !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak babolki, ale pozostaje jeden małoznaczący aspekt - będę teraz na utrzymaniu eMa, a jak sobie o tym pomyślę, to mnie trzepie, zawsze byłam taka niezależna i na wiele rzeczy było mnie stać. pensja nie presesowska,ale zawsze była, i była moja! ale co tam, ja wiedźma znajdę pracę jakby co, nie wiem, czy tak "fantastyczną" jak do tej pory, ale utrzymać sie utrzymam, ciągle mam jednak nadzieję, że zrobię coś dobrego w firmie i może zostanę u siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA a tak zapytam Ty chcesz odejśc z tej firmy czy musisz? Bo poradzisz Sobie to pewne,jak nie ta to bedzie inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem sorki ale rozmawialam z bratem:D Rea mi cos tam spadlo ale nie duzo moze 1kg ale sniadan nie jem i tylko 1 posilek przez dzien.No mi sie podoba ta dietka bo widac ze chudne wlasnie zaraz ide cwiczyc bo jak chodze do pracy to tylko 400kcl zrzucam a jak mam wolne to 800 tkze musze isc na 30min.No zagon sie do cwiczen bo cwiczenia bardzo pomagaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, już nie daję rady tu, mama psychola dyrektora, z którym się nonstop kłóciłam, ma facet kompleksy, że jestem z prezesem na ty i dużo mogę, podkłada mi świnie, ciągle obgaduje, nie będę pracować w takich warunkach. szkoda mojego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, a patrzę na tą ławkę do brzuszków i mnie mdli. jak wracam o 6-7 do domu, po 10 godzinach, to to jest ostatnia rzecz, którą mam ochotę zrobić. w weekendy jest inaczej, mam energię, jeździmy dużo na rowerach, chodzimy. jak się zwolnię..... to :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola czys Ty oszalala!!! Jeden posilek na dzien?! Wiesz,ze tak to sie osiaga co najwyzej efekt jo-jo?? Sniadanie to nawazniejszy posilek w ciagu dnia.Chcesz miec pozniej problemy z wrzodami itp?Ja sie tak wlasnie wrzodow zoladka nabawilam i zamiast glodu czulam przerazliwy bol! Jak mi nie wierzysz to zapytaj Chmurki-powie Ci to samo.Albo poczytaj.Zeby zdowo chudnac i nie ryzykowa jo-jo powinno sie jesc 4-5 razy dziennie,za to w malych ilosciach.Mozesz jesc owoce itp,ale jedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA________ A to się nie dziwie ,uciekaj Kobitko daleko bo szkoda zdrowia na takich debili!! Niech leczy kompleksy gdzie indziej... A co do ćwiczeń to ja juz od miesiąca sie zabieram ,mam stepper w domku tylko nie chce mi sie na nim chodzic ,tak sobie obiecuje że od poniedziałku ...tylko nie wiem od którego,ale wspomagacze kupiłam THerm line wpitalam ,moze mi cos pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja bralam spalacze tluszczu z firmy Trec-rewelacja.Kopa do cwiczen mialam takiego ze szok. Najpierw bralam sama L-karnityne,a potem spalacz w plynie.W smaku moze nie najlepsze,ale skuteczne.Teraz nie biore nic takiego,bo staraczki nie moga tego brac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Wlasnie skonczylam cwiczyc juz 400kcl mnie i teraz jedziemy na zakupy bede popoludniu.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babole! Wpadłam tradycyjnie Was podczytać, co i jak i zaktualizować tabelkę ;-) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 nowa81................26.05......30-32.................2 8.........5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............14....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Możecie mi powiedzieć, co się z tym Folikiem dzieje?! FOLIK< FOLIK!!! Wzywam Cię do porządku! A jak chyba wiesz, ciężarnej sie nie odmawia ;-) Zresztą, nie masz wyjścia, jak Ciebie nie będzie to ja też się już nie pojawię! To szantaż, ale mam nadzieję,że mnie do tego nie zmusisz, co? No, nie bądź beksa, chodź do nas z powrotem... Babolki, ja sobie nadal siedzę na L4 tym razem dostałam do 4.czerwca-ze względu na to nisko ułożone łożysko-gin kazał mi się oszczędzać, co też czynię z chęcią-już się nie nudzę w domu, przestawiłam się z trybu praca-praca-odpoczynek na odpoczynek-odpoczynek-odpoczynek ;-))) A co z innymi brzuchatkami? Animonda była, aktualizowała, to się chwali-pozdrawiam ;-) a co z Mfigielkiem, Ognikiem, Bombelkiem i Ferminką (powinnaś już kochana uwierzyć i wskoczyć do dolnej tabelki!) Dajcie jakieś oznaki życia, dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,przepraszam, Ferminka już jest na dole ;-) Ale ze mnie gapa! Ale ostatnio w ogóle jestem jakaś rozkojarzona... To chyba przez te hormony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M co słychać? Humorek widzę dopisuje, więc czujesz się dobrze. a jak szanowny przyszły tata? podparłabyś słowem Chmurkę, ta co najbardziej chciała fasolę, została nagrodzona wszystkimi ciążowymi dolegliwościami naraz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciężarówki nie dopisują... nawet Ferminka przepadła ostatnio, nie otwiera korowodu.... jak Folik nie wyjdzie z nory, to będę pierwszą w kolejności stażu weteranką... Może to i dobrze, bo weterankom się najbardziej należy? nie wiem Dobra zapisuję się na czerwiec, bo głupio będę w tabeli wyglądać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, a tu jeszcze Ziarenko Lnu przede mną jest, o!!!! a co to za dezercja koleżanko? chodź tu do mnie, popraw mi humor, bo sama zostałam na placu boju.... reszta to nowe nabytki i nie pamiętają starych czasów.... chodź, chodź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę, Rea, idę-ja to też pamiętam stare dobre czasy ;-) Co prawda nie byłam z Wami od początku, ale prawie ;-) Ja niestety, dolegliwościami ciążowymi się nie mogę pochwalić-na początku co prawda niewielkie mdłości były, ale minęły za co chwała Ci Panie ;-) Waga też na razie ani drgnie, za to dzisiaj musiałam sobie kupić nowy biustonosz-z rozmiaru 75C jak dotychczas na 75D ;) Ale humorek dopisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawić humor mogę chyba jedynie tym, co mam w barku-resztę likieru bananowego z podróży poślubnej ;-) Ostatnio troszkę go zużyłam, pączując tort urodzinowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Rea dlaczego ja nadal nie wiem, jak Wy wszystkie wyglądacie? To nie fair! Proszę się poprawić, ja też się chętnie fotami wymienię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, odpowiadam jeszcze na pytanie jak tam mój M w roli tatusia... No cóż, zwariował na tym punkcie ;-) Codziennie po pracy przykłada usta do mojego brzucha i wita się z maleństwem... No i sprawdza, czy mi przez dzień czasem brzuszek nie urósł, bo nie może się tego doczekać ;-) I pyta jeszcze, czy nie czuję już ruchów, bo skoro tak małe się wierciło na usg to jak to możliwe, że ja jeszcze nic nie czuję?! FACECI...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, teraz wszystkie uciekły? Nie bawię się tak! Buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!M_M już niedługo poczujesz ruchy i zapewniam Cię że to inne uczucie niż sobie każdy wyobraża ;) Chciejka____a kto to wszystko będzie przygotowywał?tzn.jedzenie w Twoim lokalu? Pati___dzięki za nazwę zaraz o tym poczytam. Animonda a Ty ile cykli się starałaś o dzidzię? Lola___-jeden posiłek dziennie to za mało przecież tak się nie da żyć jeśli się planuje ciążę to trzeba się zdrowo odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, dlaczego nie mamy fotek? wysyłaj szybko do mnie! M_,M no to dobrze, że jesteś, jak nie masz dolegliwości, to nie ma usprawiedliwienia za nieobecność... ale jak nic? kompletnie nic? ani cycki, sutki, ani senność? to oznacza, że jesteście z eMem dobrze genetycznie dobrani:) A on tatuś wzorowy jest, codziennie rozmawia, cha cha, no to dobrze, żeby nie było jak mojej koleżanki chłop: on będzie się zajmował, on będzie karmił i przebierał, a jak zrobiło pierwszą kupę to zawołał: Anka!!!! Chodź tu! Ona się zesrała!!!!! ale to jako anegdotkę, ostatnio cały czas słyszę o młodych tatusiach, jak kochają, fajosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, ja sobie wyobrażam, jak to może wyglądać, ale pewnie życie mnie i tak zaskoczy ;-) Na razie uważnie wsłuchuję się w swój organizm, może wcześniej coś wyczuje? Już też nie mogę się doczekać... A koleżanki co były w ciąży mówią mi,że brzuszek może mi nagle, tak z dnia na dzień wyskoczyć, więc też zaglądam co rano czy już jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M a siedzisz w domku cały czas? Odpoczywasz? czy pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam dłuuugo brzuszka dopiero było cokolwiek widać w 5 m-cu i potem już rósł systematycznie ;) A co do ruchów to takie jakby muśnięcie na początku a nie ruchy wyrażne,raczej takie bulgotanie coś takiego ale bardzo miłe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×