Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Już jestem musiałam sobie zrobić ciepła kąpiel bo cały czas mnie dreszcz trzepały. Spacerku czy Ty wymiotowałaś bo ja już nie pamiętam mnie narazie mdli i prawie nic nie jam bo na nic nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANiu Witaj hmm to ciekawe czemu mniej wyrazna dziwne.Nie wysylalas? i nie podalas mi nr konta ale to najwyzej po niedzieli.jestes na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie przejmuj sie tą kreską zależy jaki test ja zrobiłam inny może dlatego mocniej wyszła krecha.Jak Ty sie czujesz jak brzuch dalej Cie boli bo mnie od rana do południa to wogóle nie przestaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lola no i czekaj cierpliwie do owu i bzz ile wlezie i sił i ochoty starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny,w końcu weekend!!:) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3....... ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22.......... . Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Klaudia0405...........5.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............5........18.06......?????????????.. ........26..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata jasne juz sie przygotowalam na to moze trafie w owu:D to bedziemy prbowac i moze sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam kciuki żeby sie udało Lola ratuj bo sie martwie brałam tyle lekarstw przy tym zapaleniu płuc ze szok jak myślisz czy z dzieckiem bedzie wszystko ok ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek samopoczucie ok bo są 2 kreski a reszte same zmartwienia boje sie tego co wyżej napisałam. i chyba mnie powoli zbiera na wymioty he he i dobrze chciałam to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata bedzie nie panikuj ale najlepiento zadzwon do gina i zapytaj sie tak mi sie wydje nie jestem geniuszem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli z rana,potem na troche przestaje,znowu boli i przechodzi.Wieczorem boli bardziej.Teraz np mnie kluje..ale nie wiem czy to macica czy jelita hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola zadzwonie ale dopiero w poniedziałek bo dyiđ ju nie pryzjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Lola! Na smierc zapomnialam..to przez te mje dzisiejsze humory...zapytam ksiegowej i Ci napisze.Testy jutro rano wysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania spoko nic sie nie dzieje a pozniej sie na gg jeszcze zgadamy terz ide na film Pierwsza milosc.pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jelita te daj popali jakiejđ biegunki dostaam ju mam dosc Ja chzba ide poleniuchowac i pxniej moe wpadne a jutro mam brata wesele i wzspa sie tryeba Klaudia To bedyiemz sie bawic na weselu hi hi i pikolo bedyiemy moglz wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata tym się nie przejmuj, że wcześniej lekarstwa jadłas. wszystko będzie ok. a to że brzuszek pobolewa i śpiąco to tak ma byc. trzeba przejśc przez to, ale najwaznejsze że fasolka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam a jesycye klawiatura jest przciwko mnie i cos literz inaczej zacyelz wychodzic niz sa oznakowane ale jaja co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolus nie ma mnie na gg,bo mi przeszkadza jak ktos sie melduje.Bede jak sie wszyscy zamelduja,a przynajmniej wiekszosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymiotowałam, Beatko. Tylko miałam obrzydzenie do niektórych produktów spoż. Zmieniły mi się preferencje smakowe. Czasem coś obrzydziło na zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz odliczam dni do końca roku szkolnego,bo juz siły nie mam i jak przychodze z pracy to padam. a najgorsze mnie czeka w następnym tygodniu, bo zacznie mi się remont z wymienianiem wszystkich okien i malowaniu całego mieszkania. więc niezły bajzer się narobi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba źle jak mnie czyści co?????????? kurcze nie myślałam ze aż tak sie bede bała o moją kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Figielku. To tak różnie. Raz żyję, a raz wracają i męczą dalej. Senność np. tak czasem zaskakuj, bóle głowy, zawroty czasem. A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem juz film sie skonczyl a ja sobie jeszcze musialam kanapeczke zjsc i teraz jestem pelna chcialabym sie isc polozyc ale to jeszcze za wczas. Ania rozumie jak sie zamelduja to wtedy sie odezwij.czekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nikogo juz w piatkowy wieczor niema weekend sie zbliza szkoda.Takze ja zrobilam soboe druga kawke moze mnie na nogi postawi:D i czekam na Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 15 pokoi do zameldowania..ufff Widze,ze sie tu cisza zrobila..szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki..gdzie Wy jestescie?? Spacer wylaz spod koldry.. Mi tu smutno samej..:(:( buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×