Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ORCIO___ ale powiedz mi , co mi to da? nie wierzę, że jestem w ciąży... dopiero robiłam kilka dni temu i wyszedł negatywny ale pewnie jutro kupię ,bo mnie strasznie brzuch boli i mam straszne wzdęcia i zatwardzenie.... ja się tak zastanawiam, ze może to jelita mnie bolą a nie brzuch,sama już nie wiem ORCIO____gdybyś wiedziała ile ja już kasy na te testy wydałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie staranka wiec jeszcze nie mam fazy na testy . ale znajac siebie to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje jesli wyjdzie jedna to nic ale gdy wyjda dwie mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sama wiesz co to bedzie . a jak u ciebie z tempka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dokładnie tak.... 23 - 36,5 24 - 36,8 25 - 37,1 26 - 36,8 27 - 36,9 28 - 37,0 29 - 36,9 30 - 36,9 31 - 37,0 32 - 37,1 33 - 37,1 34 - 37.0 35 - 36.9 ale wydaje mi się ,a raczej jestem pewna, że szyjka się obniżyła, jest daleko ale dotknę ją już końcem palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jednak trzymam kciuki zeby nie przyszla... najwyzej mi nawciskasz jak przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z autopsji szyjka sie obniza we wczesnej prawie tak samo jak na , o, z mala drobna roznica w odczuciu tzn jest bardziej gladko jak jest dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO____ nie nawciskam :) wiesz, co do jednego "objawu" miałabym... skłonność się...zgodzić hihi z moim eM, że... nigdy nie byłam taka spokojna jak teraz...ale ja to tłumaczę tym, że już tyle czasu się staramy, że zaczyna mi to powszednieć, że @przychodzi za każdym razem. a co do gładkości...zaraz sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... jest taka jakby miała więcej tych fałdek ale czy gładsza... aż tak to ją nie dostanę, żeby sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze juz nie sprawdzaj ,zeby nie zaszkodzic w razie gdyby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie juz cie nie nekac z tescikiem ale tych kciukow nie puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO____ wiesz u mnie to jest tak, że ja mam co rusz i co cykl to inne objawy... teraz np. na zmianę kują mnie jajniki, spałabym na okrągło , piekąco bolą piersi od spodu i są ciepłe, no i jest mi bardzo często zimno ale.... hihi w swojej karierze staraczkowej to ja już miałam tyle objawów, co nawet ginekologia nie słyszała :) więc tym się najmniej sugeruję, bo to pewnie mózg zakodował, że tak ma być jak miała Klaudia czy Ania hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co kojarze to obie zwlekaly z testami kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Patrycja - ja Tobie nadal kibicuję. Mi się nie udało, wiec może ty podciągniesz statystyki... :) Z całego serca Ci tego życzę! Ja jutro idę do gina na \"przegląd\" ;) Ta moja @ była zupenie inna niż wszystkie jakie miałam. Muszę sprawdzić czy wszystko ok przed nowymi staraniami. Narazie łykam sobie kwas foliowy i będę obserwować szyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO____ to Ty widzę.... faktycznie na bieżąco jesteś :) fajnie , że napisałaś i dołączyłaś do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie uwierzysz ale gdybym z wami nie zaczela pisac to nie mialabym wczoraj sily na staranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z usmiechem na ustach nogi na sciane zarzucilam i dzielnie przez 10min trzymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki.Widze ze cos wiecej napisane juz jest:D a ja juz po obaidku wykapana i teraz jak zwykle pije kawke testa na owul zrobilam o 17 i juz druga kreska jest bardziej widoczna zobaczymy co z tego bzzz wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo widze ze odgapilas odemnie u mnie to samo 15dc 2 kreski druda troche bladsza od pierwsze a temp tez mam 36,4 hehe widze ze chyba bedziemy podobnie albo tak samo jak sie uda heheD fajnie by bylo no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio widze ze ty teraz zamiast mnie siedzisz na topiku i podtrzymujesz go hehe a to dobrze a ja bylam w pracy od 8-17 takze dopwiero teraz jestem,a czy szaleje z owulka jasne dzisiaj bedzie bzz moze sie uda:D bo druga kreska ciemnejsza:D:D:D M_M nie odpisalas mi skad ty jestes?z oswiecimia?jak tak to moze sie spotkamy w PL albo pozanmy blizej bo moj eM tez jest z Oswiecimia fajnie by bylo co ty na to?odezwij sie na emaila jak mozesz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati A ja nadal potajemnie wierze i trzymam kciuki zeby Ci sie jednak udalo w tym cyklu:D zadziwiajaco wysoka masz tempke ale fajnie by bylo:D zrob jutro testa i upewnij sie bo po co masz sie denerwowacD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, walić szyjkę! Ja chcę bobasa Twojego, masz zrobić test za 2 dni. Ja Ci wróżę bąbla:) Ale trzymaj fason, udawajmy, że @ będzie:P Kobitki, jestem mało aktywna, bo miałam ostatnio słabszy dostęp do komputera. Niedługo to się zmieni, do tego czasu będę pisała tyle ile dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. Ja sobie z eMem siedze.Poszedl sie kapac wiec ja od razu do Was zagladam hihi Ja sie dzis nienajlepiej czuje.Caly dzien mnie mdli.Na widok zupy pieczarkowej o malo co nie zwymiotowalam..Ja sobie o niej przypomne to znowu mi sie wszystko podnosi. Przed chwila mnie taka ochota na delicje zlapala,ze wszystkie szafki przetrzepalam i wiecie,co??znalazlam! jedna paczka byla w szafce z boku,tak,ze nie bylo jej widac.Ucieszylam sie jak dziecko. Milego wieczorku Wam zycze.Zajrze pewnie jutro na chwilke,bo mam z eMem wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lolu ciebie jak kazdej z was nie da sie zastapic ,ja mam teraz kilka luzniejszych dni wiec moge popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pelnia optymizmu u mnie ,gorzej bedzie w okolicy 20stego. zacznie sie comiesieczna jazda z testami i jej podobne wiec korzystam z dobrodziejstwa cyklu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×