Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ORCIO ja teraz walcze z testami i mam cicha nadzieje ze jutro bedzie jeszcze mocniejsza:D ale zobaczymy. a gdzie reszta laseczek coz sie tak nie odzywaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ciazowymi walcze....... chociaz nie wykluczam owu w nastepnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a to ja z ciazowym moze bede walczyla tak kolo 30dc bo mam co 28dni a od jutra zaczynam luteine brac i niewiem czy to cos wplynie na owulke czy na pomiar temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ciekawa czy cos zmajstrowalismy?! jesli nie to chyba kupie te testy owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem ze licze na to ze skoro juz moglam sie wygadac i stres odpuscil to nastapi cudzik malutki i sie uda w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam Lola przyjemnego staranka Pati dalej trzymam blogiej nocki wszystkim wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO oki zmykaj ja tez ogladam M jak milosc a pozniej spac bo o 6 trzeba wstac bo na 7 do pracy a jeszcze dzisiaj bzz musi byc hehe:D dobranoc do jutra.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku__- trzymam dzielnie fason, udaje mi się udawać, że nic się nie stało hihi, bo nawet nie mam czasu myśleć czy fasolka jest czy jej nie ma, chociaż bardzo bym chciała, żeby była oczywiście. Cały czas mam wrażenie, że już dostałam @ mam już urojenia w drugą stronę :) a teraz moje kochane idę spać, bo mi się oczka kleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja nie śpię ;) Pati___i będziesz miała takie wrażenie ale @ nie będzie mamuśko jedna no przywitaj się z fasolką bo się na Ciebie pogniewa już na wstepie i dopiero będziesz miała...:D Babole dobrze ze nie muszę nic mówić tu z Wami tylko pisać bo tak mnie migdał rozbolał po tym weselu że nie mogę mówić i łykać. Anka___Beata____macie już jakiś brzuszek bo mi się wydaje że mam taki wydęty nawet dziś szwagierka zauważyła.Możliwe to?Jak ja w pierwszej ciąży dopiero gdzieś w 4 m-cu miałam cokolwiek brzucha.A może w drugiej jak już wszystko jest rozciągnięte to szybciej? Meg kiedy miałaś pierwsze usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki a ja tylko na chwilke i lulu ide bo padam ale dziś mialam dzień a miałam się oszczędzać a tym czasem taka zalatana jestem ze nie wzięłam tabletki duphaston ale na szczęście nic mi sie nie dzieje. ANIA witam w moim świecie ja to jem tylko truskawki bo co innego jest fe fe fe niedobre i mnie naciąga a najgorsze że musze gotować bo dziecko musi jeść po szkole obiadek ale co ja przy tym gotowaniu przechodze to szok to tak jakbym tortury miała. Orcio no tu sie lepiej starać o dzidzie i wiesz ja też sie tu nauczyłam badać śluz szyjke i lepiej znam moje ciało. LOLA widzisz krecha coraz mocniejsza wnet owu bedzie może do nas dołączysz PATI hi hi hi czuje ze dzidzia bedzie masz akie objawy jak ja senność dreszcze zimno i oczywiście brak @ i bardzo dobrze że jej niema bo tam fasolka gniazdko już swoje ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mi też sie wydaje że coś już odstawać zaczyna brzuszek koleżanka w pracy mi powiedziała żebym sie nie wypinała bo brzuch odstaje a ja nic nie robiłam tylko chyba już rośnie. Słyszałam że przy 2 ciązy szybciej brzuszek widać wiec może bedzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus pierwsze usg szybciutko bo niby mialo byc ich dwoje - cos mi lekarz straszonko zrobil wiec fasollka byla taka pol centymetra a potem prawie co 2 miesiace - musialam bo shize mialam ze cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio powiem Ci że chyba wszystkie staraczki się stresują ja też to przeżywałam bardzo nie do tego stopnia żeby plakac jak @ przyjdzie ale byłam zdołowana i zła czemu mi się nie udaje-wydawało mi się niemożliwe że w końcu mi się uda a jednak jestem w ciąży więc myślę że stres aż tak wielkiej roli nie odgrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba owulka ale mdli mnie strasznie i pracują jajniczki az nie dają spac !! Hormonki szaleją na maxa ! Ale testu nie kupie juz to przerobilam teraz na luzie co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beatko a dzis taki aktiv dzionek i wybil mnie ze snu kompletnie wiec zostaje z wami !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg ale w którym tc?widać już było płód i serce?bo mi robiła na koniec 6 tc to był tylko pęcherzyk ciążowy niby mówiła że tak może być i niech sobie spokojnie rośnie ale trochę się denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___ja mam tak samo z gotowaniem nawet nie mogę powąchać nie mówiąc o jedzeniu.Dziś na kolacje zjadłam orzeszki ziemne. A czemu bierzesz duphaston na podtrzymanie?coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus to bylo 11 lat temu :) ale byl to juz juz 6 tygodniowy plod - mam zdjecie fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJU jak dobrze że ja już to moje malutkie serduszko widziałam ale i tak sie martwie ale martwić sie bede dopuki nie urodze i mi lekarze powiedzą że jest wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia duphaston biore bo mnie ten brzuch cały czas bolał i sie martwiłam i kazałam ginowi żeby mi coś dał no to dał ale mówi że mam sie nie martwić że jest wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×