Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Spokojnie brzucholki nic sie nie martwcie :) cala ciąże sie na cos czeka a to na nastepne badanie, potem usg, krzywa cukrowa, pierwsze kopniaki i czkawki - ojj jak mi sie znowu tego chce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ZAKTUALIZUJE TABELKE BO JA DALWJ W 5 TYGODJeszcze raz PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?................... ...30........6 Annolia................02.07.........28.........tak..... ..27........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............18....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec......03.12.09..........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............7........29.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... .....23 NO MYŚLE ŻE JUŻ TO LEPIEJ WYGLĄDA;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG ja też tęsknie za tamtym czasem kiedy mała kopała i czkawki miała jak śmiesznie brzuch skakał to było cudowne. A teraz kochane Dziewczynki mamusia Beatka idzie spać bo rano o 7 wstaje dziecko do szkoły zaprowadzić i oczy na zapałkach bed musiała trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widze ze nikogo chyba już niema to mi przykro nie bedzie ze ide spać pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie boli brzuch , że normalnie spać nie mogę :( Nie ma Kochane fasolki, na bank nie ma :( szkoda ale trudno... wiecie czemu teraz tak mówię, bo ... właśnie badaliśmy szyjkę hihi i śluz nie jest już idealnie biały, co prawda żadnej krwi ,różu ani brązu ale ...nie jest już czysty , pewnie jutro rano tempa spadnie i dostanę @ no nic... przykro mi nie będzie... mój eM przebył ze mną rozmowę hihi i.... do starań ....gotowi ... start.... :)jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wybyłam z domu i poszłam na browarka z moją siostrą. Wypiłam 2 i szykuję się się spania. Litery mi sie mylą już.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja rob testa kochana :) u mnie tez nici z fasolinki juz to wiem,ale M powiedzial,ze by chcial,ze by bylo super...nie kumam tego faceta...glodna jestem az mnie ssie..chyba kuchnie odwiedze,ale kto to widzial o tej porze jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki z rana ja sie na 7 do pracy zbieram a widze ze wyscie wczoraj popisaly dosc troche a myslalam ze sie nikt nie odezwie. Pati i co zrobilas testa? trzymam kciuki:D a teraz ide jesc sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze jeszcze nikogo niema na topiku a takim razie ja zmykam do pracy.Bede wieczorkiem i mysle ze znowu beda dobre wiadomosci takie jak kiedys:D o fasolce:D Milego dnia. Pati powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! czesc Lola :) jak mi sie wstac nie chcialo...myslalam ze rano zobacze @ ale tu NIC sucho...brzuch twardy,czasami boli..piersi wieksze,ale nie bola..@ sie zatrzymala....PATRYCJA siostro jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikamo 74
Dzień dobry:) Pati____ coż to z uśmiech samotny sie u Ciebie pojawił? Czyzby?????? Ja cały czas Ci kibicuje i kciuki tzrymam::) Mnie tak jajka bolą drugi dzien że ledwo żyje . Ale ostatni dzień w pracy przed weekendem ,ale sie cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ no wreszcie poszło... coś mi się w kompie zablokowała i cały czas mi pokazywało, że ID strony nie istnieje przy wysyłaniu :( No nareszcie... już pisałam do Klaudii na maila ale sama teraz już mogę napisać otórz..... tempa spadła do 36.7 szyjki nie mam hihi ale czytałam, że ona nawet do godziny przed @ może się obniżyć, żadnego plamienia różowego bezowego ani nic z tych rzeczy nie mam, śluz czysty dużo i biały ale byłam na zakupach i strasznie rozbolał mnie brzuch więc @ na pewno nadchodzi...i niech szybko przychodzi , bo mnie męczą te dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kozy - róbcie te testy, po co się nakręcacie, zaraz wam dhlemi powysyłam, bo się widzę nie kwapicie. Ja dzisiaj mam telekonferencję, bo jestem członkiem międzynarodowych związków zawodowych - będą zwolnienia i dzisiaj cały dzień siedzę na telefonie. Odezwę się później:)))) TESTY!!!!! Ja wiem, że to miło pobyć w niepewności, ale przedłużacie sobie tak cykl!!! DO ROBOTY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO____ na pewno napiszę Ci dokładnie ten przepis na biszkopt , pamiętam , pamiętam... tylko jeszcze lecę po ser na sernik, niczym mój eM dzielny :) wróci z pracy to ja upiekę :) Jeden stres mam dziś już za sobą :) mój eM zaliczył wszystkie egzaminy :) ale jestem dumna z niego. Powiem wam, że ja na drążku to ani raz się nie podciągnę hihi taka ma niedorajdę wf-ową :) Chciejka___ siostro ja czekam na @ bo ciąża to raczej nie jest. A Ty na fasolkę.... :) jak masz być szczęśliwa to niech Ci się spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA__-- ale ja się wcale nie nakręcam , widzisz tu jakieś nakręcanie? Wiem , że nie jestem w ciąży, zrobiłam jeden test, wyszedł negatywny i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ słonko ja nie na pewno sobie nie przedłużam , wiesz.. nie chcę brać tabletek na wywołanie @ więc cierpliwie czekam :) co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dnia wszystkim . Pati jestes dzielna, tylko pozazdroscic rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka_____ siostry, siostry jak nic :) ale jeszcze się okaże , że ORCIO to tez nasza siostra hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka____ a Ty kochana dziś odpoczywasz taj jak zaleciłam :) ??? ORCIO___ no... ja też chcę być z Ciebie dumna za dwa tygodnie jak fasolka się zadomowi na dobre :) u Ciebie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nie, juz bylam po towar teraz wpadla na sniadanko i kawke i lece do lokalu...nerwa mam znowu na wszystko wrrrr gdzie ta @ bo mnie hormony rozwalaja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×