Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Chciejka ____ ja tez już nie mogę się doczekać, bo taką ładną tabelkę sobie zrobiłam hihih :) a tak ... wszystko mnie boli i czuję się do kitu, a jutro goście przyjeżdżają, pościel już wyprasowałam i się wietrzy a zaraz zmykam do pieczenia, a musimy z mamą trochę więcej napiec, bo sąsiada mam takiego po zabiegu, taki biedak cierpi... złamał nogę i stawy mu się rozeszły :( jutro wraca ze szpitala to mu życie osłodzę troszkę, bo jego mama nie umie piec A Ty kochana nie denerwuj się, bo musisz być właścicielką jak się patrzy :) jeszcze Ci się zmarszczki porobią na łokciach z nerwów Słońce :) i jak będziesz wyglądać... wiem z autopsji... hihi , bo mój eM tak mnie zawsze ostrzega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA WSZYSTKIM skutecznie przykladacie sie do upadku rynku kawy w brazylii...... no nic moze akurat moja jedna wypita po poludniu cos zaradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ktoras z fasolka na herbatke z cytrynka chociaz wpadnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic zadnych skorumpowanych cytrynka nie ma to moze jakies ciasteczko dorzucic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe co cie skusilo cytrynka czy ciasteczko he he witaj rea my to chyba jeszcze nie plotkowalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babole! Ostatnio byłam tylko na moment, zameldować co u nas:) Teraz też na chwilę, bo przyszłam mamie pomóc robić pierogi (z mięskiem i, nieoczekiwanie z jagodami, które przywiozła ciotka-byłam w szoku,że już są!) Więc zaraz zmykam... Odpowiadam Loli, bo ciągle o to pyta-w zasadzie nie jestem z samego Oświęcimia,tylko z okolicy. Tak jest łatwiej mówić, bo nazwa wioski, skąd pochodzę jak większości ludzi nic Ci nie powie, więc chyba nie ma sensu planować spotkań, bo mało prawdopodobne,żebyśmy się z Twoim M znali :) Klaudia, pytałaś mnie o ruchy, więc odpowiadam-ponad dwa tygodnie temu już czułam takie delikatne jakby łaskotanie od środka (nie bulgotanie i nie przelewanie, ale właśnie łaskotanie-jakby ktoś mnie od środka leciutko paluszkiem \\\"smyrnął\\\" :) ) Nie byłam na początku pewna, czy to jest to, o czym myślę, czy tylko autosugestia ale z czasem stawało się to bardziej regularne i mocniejsze... Teraz czuję,że fika koziołki-to już dość mocne \\\"pukanie\\\" w coraz to innym miejscu (na razie ma go pod dostatkiem). Nasz dzidziuś najchętniej fika jak zjem, (najchętniej coś słodkiego!) i położę się, albo siądę-jak chodzę to się układa do snu :) Niesamowite uczucie, mówię Wam! Mimo,że brzuszka nie widać, to dzięki temu wiem, że jest prawdziwe... Pierwsze usg miałam na przełomie 6/7 tyg ale głównie dlatego,żeby zobaczyć, co z dzieckiem, bo dzień wcześniej plamiłam... Na szczęście było ok-Mam zdjęcie, chociaż dziecko próżno tam szukać :) było widać pęcherzyk ciążowy-długości około 2 cm i maleńki groszek(ok.6mm) w środku o niewyraźnym kształcie z bijącym punktem (serducho już było słychać-badanie było robione na dobrym sprzęcie) :) Gin powiedział,że na tym etapie dzidziuś jest jak strzępek galaretki, albo fragment śluzówki... Mało to romantyczne, ale cóż... Więc cierpliwości, niedługo mam nadzieję, wszystkie zobaczą swoje cudo i choćby było tylko \\\"strzępkiem galaretki\\\", będzie to najpiękniejszy widok na świecie :) Potem miałam usg w 11 tyg-było już widać kształt dziecka, zarys kości ramiennej i nóżek, miało wtedy około 6-7cm, a w zeszłym tygodniu był prawie 18t.c i dzidziuś miał ok.13cm (trudno było zmierzyć, bo siedział prawie w kucki :) ) Pozdrawiam wszystkie serdecznie i 3mam kciuki za obecne brzuchatki i przyszłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na herbatkę z cytrynką chętnie jeszcze zostanę-pierogi mogą poczekać, chyba, że któraś bardzo głodna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M to zachodź do nas częściej, bo dobrze mi się ciebie czyta:)))) Orcio - herbatka u tadka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Lalki... Ja juz po Fochu.... i urlopie psychicznym od forum wrocilam ale co takie jakis nudziochy U mnie - to oczekiwania na @ i nowy cykl sie zacznie dzis niby sroda ale piatek napiłabym sie co ... mocniejszego zadna nic nie leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, zwłaszcza, jak robię literówki i czasami sens wypowiedzi mi umyka, a szy zdania sam się przestawia... :) Chyba, że chodzi Ci o treść a nie formę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*szyk miało być-o tym właśnie mówię :) Rea, a jakie pierogi-te z mięskiem i grzybkami (muchomorów nie ma) czy z jagodami? Foliku, jak nie masz focha, to może też się dasz skusić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to po herbatce i pod pierogi może ginu z tonikiem? dostałam łapówkowy GIN i zaraz moge polecieć po tonik, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i sie okazalo ze juz musze uciekac po core do szkolki , bede za 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folki32
REA - witaj dawno Cie nie było kozo jedna...... M_M witaj oj Ty to juz powazna brzuchata..... mama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mocniejszych rzeczy to mam tylko wino czerwone-ostatnio nam teściowa przyniosła, ale za jakość nie daję ręki uciąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ,foszyco, wiedzialam, że wrócisz:)))) z nowym cyklem, cha cha M_M o treść, bardzo obrazowo piszesz i widzę to oczami, jak ciebie kopie maluszek, fajnie sobie to wyobrazić... jak to, jak każdy rodzaj i dużo poproszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole, ale musimy sie szybko upic bo o 14:00 mam znowu telekonferencje i potrwa to z godzine min szybkie rozdanie, lece po gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, no właśnie że NIE BRZUCHATA!!! Ja brzucha to mogłabym z lupą szukać... Mama koleżanki jak mnie zobaczyła ostatnio i zapytała się, który to już miesiąc, a ja,że piąty, to zrobiła *O-O* takie oczyska i bąknęła,że ona to w piątym już stóp nie widziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierogi BAbo szykować szkło, M_M dla ciebie tylko Tonik, lubisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M to ty niezłą figurę musisz miec... moment, czy ty mi swoje zdjęcie przesyłałaś??? leje, Folik, Orcia się zwinęła - pijemy same? halo, komu, komu drynka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-M- no nie marudz kochana.... brzuchtka jestes i koniec... !!!! ale Ci zazdroszcze bo ja tez ale z tłuszczyku... REA no dobra ale ja na diecie i pierogi.... ???? moge kurde M sie wkurzy znowu bede ziajac alkoholem..... ale dzis pociagiem.... tylko moze mnie rozbrac po drodze niezle bo goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, jak mnie zagadujecie, to pierogów nie będzie-mama strajk urządza i mówi,że sama nas żywić nie ma zamiaru ;) Więc pierogi będą, ale chyba po telekonferencji... Ugotuję duuużo i zostawię ci w tej szafce, wiesz, co Folik o niej nie wie, bo by zjadła sama, koza jedna... A skoro tylko alkohol jej w głowie, to nie wiadomo, co jej jeszcze strzeli do głowy;) Nie pij za dużo, bo na tej konferencji nie do rzeczy będziesz gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatym nie propozuje... M_M już piąty, ludzie, dla mnie czas stanął w miejscu, jeszcze pamiętam jak razem balowałyśmy, a ty nas tak załatwiłaś....... no moja koleżanka z roboty tez w piątym i już jest banieczka mała, też dopiero teraz widać.....od 3 tygodni.. gdzieś drugiego? ja muszę szybko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M ale ty jestes niefajna dzis w szafce - wlasnie wiem a wialsnie wiem gdzie..... a te pierogi to w koncu od kogo sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, jasne,że zdjęcia przesyłałam... pomyśl, może sobie przypomnisz w głowie mój obraz? Jedno zdjęcie było w sukni ślubnej... ;) Na figurę raczej nie narzekam, na to,że nie kumuluję tłuszczyku raczej też nie-ważne,żeby dzidzia rosła a nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje pierogi, co mam mamie mojej osobistej pomagać robić,a zamiast tego siedzę z Wami i plotkuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M dobra, tylko schowaj, bo Folik po węchu idzie za żarciem i może znaleźć.... a co w dlugi weekend mogę sobie pozwolić. pierogi to jedyna rzecz, ktorą mam opory gotować. zawsze mi ciasto z twarde wychodzi, M_M dawaj przepisa:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×