Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ha ha zawsze tu zajrze jak którac cos polewa :) to sie nazywa wyczucie:) Cześc Wam wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - łeee jak zwykle mocne.... podaje kielonka lej wiekszy ten bo lejesz..... tak jakos malusko.... inne nie beda pic nie zostawiaj im.... skoro juz otworzyłas..... ale M-M tez pije.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kaszaloty jedne jedzenie przede mna chowaja..... niakomo.... ciekawe czy Tobie pierogi dadza maja zostawic w szafce.... ja tez na popijawe przychodze..... i zarcie ale M M dzis chowa przede mna.... bzdziagwa 2 w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na ciasto...właśnie tu jest u nas mały podział zdań, bo moja mama robi tradycyjne ciasto-z mąki, jajka i wody... i raz jej wychodzi dobre, a raz można by nim komuś okno wybić;) Natomiast ja swój przepis przywiozłam z pewnej knajpy gdzie latem dorabiałam, a kucharz znała się na rzeczy i robił ciasto tylko z wody i mąki... Tylko trzeba wodę zagotować i zaparzyć mąkę. Jak ostygnie wyrobić ciasto (ewentualnie jeśli trzeba, dodać jeszcze mąki) i gotowe-jest dużo delikatniejsze i zawsze wychodzi dobre* plus lepiej się klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pieknie, o moich pierogach się dyskusja wywiązała. jak to, przecież ja sobie pierwsza zamówiłam!!! A Folik, to ona obszuka wszystko i znajdzie, jak ja będę wtedy z bruksela rozmawiać i sie pocić, pracowników bronić, a ona bedzie moje pierogi palcem popychała...... M_M ja ciebie proszę, dobrze je schowaj i obwiń może w jakiś ręćznik, coby zapach był nie tak intensywny, bo ja będę głodna, jak się tam nakrzyczę:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dobra, dostaniecie wszystkie, tylko pomóżcie lepić! ;) Migiem mi tu do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M a ja nie bede cztac tu przepisów ino chce jesc.... i wtedy mozna czytac jak sie robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie proszę w alkoholizm nie wciągać! Ja muszę nie tylko o sobie teraz myśleć ;) Co najwyżej poproszę tego toniku i razem z Wami toasta wypiję, tylko musicie mieć dobry pomysł,za co pijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te pierogi to same bez zadnego wkładu w srodku - ciasto ciastem a co bedzie nabite w srodku.... ja to wiesz M_M taka troche wybredna jestem.... REA - ale smieszne z tym recznikiem ale smieszne.... wiesz juz bys nie pisała na forum o takich rzeczach zeby chowac przed odchudzaczka choc jednego pieroda - i w tym momencie mi łzy poleciały publicznie na forum - ruska.... wiesz.... lej wóde i do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja konce - bo juz mi sie we łbie kołuje.... musze co zjesc bo nie wytrzymam do 16.30 - to zostaw M_M te swoje ulepki w szafce tej co zawsze ciastak chowałysmy..... powiedz mamie zeby wiecej zrobila i to ciasto niech juz Twoje bedzie skoro zawsze sie udaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, dyć pisałam,że z mięsem kapustą i grzybami a drugie z jagodami w środku ;) Dobra, dobra, nie bocz sie już, zostawię w tej szafce co zwykle,jak obiecasz że z Reą się podzielisz, bo jej pierwszej obiecałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze aleście mi smaka narobiły tymi pierogami..Nie macie serca w srodku dnia pracy takie rzeczy wypisywać. REAAAAAAAA ! nalej cos jak jeszce zostało to przynajmniej zapije głoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, baby lecę te pierogi robić, bo zaraz ani Wy ani ja nie pojemy, jak się mamcia wkurzy :) Zajrzę do Was niebawem, obiecuję. Całuję wszystkie cmok cmok :* Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie ,, biednemu to zawsze piasek w oczy,, Dziewczyny pojadly popily i nawet karniaczka nie zostawily............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio - kto poxno przychodzi ten samo sobie..... hihi a warto było.... ale nie martw sie pierogi bede w szafce internetowej.... ale czy powiedziec której.... bo Ty dopiero sie dopisałas i nie wiem czy pozwola dziewczyny jestes w tabeli bo ja nie w temacie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO.... znalazłam jestes..... to cicho Ci powiem ze w szafce tam gdzie chowamy zawsze cicha jak nikogo nie ma chyba ze babsztyle zmyla cos bo mnie chca przechytrzyc i do innej szafki wloza jakiejs szczelnej a i REA powiedziala ze beda zawiniete recznikiem co bym nie mogła wyweszyc.... ale ja dam rade.... z kapucha.... z jagodami to nie chce bo strzelaja i sie pobrudze.... ale teraz sie gotuja M_M> 2 w 1 lepi z mama.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dam tobie kilka, skoro wróciłaś w nagrodę, FOLIK i DRYNKA tobie naleje jeszcze jednego ,a co!!! już po:) umowy po angielsku mam analizować, toż to ja tylko o pogodzie potrafie i chłopach:)))) cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ance dam te umowy, mowila, że dobra z anglika jest. Anka, na poniedziałek potrzebuję, no! Foli, masz napij się, bo się znowu obrazisz z znikiniesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie pije... M sie wkurzy a moze dzis przed @ bzyku zrobimy na humorek juz wypilam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, nie w tej gdzie ciastka, tylko tej gdzie flaszki stoją piątkowe! Przecież miały być ukryte. a jak pijemy i ja polewam ,to niezajrzałabyś tam dzisiaj! a że owinęte dobrze to i nie wyniuchałaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M - ale PYCHA!!!!!! Folik spróbuj jednego z kapustą..... to nie ze szkłem, jak od twojej teściowej, dobre są i nie będzie bolało!!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie babole są??? Halo wyżerka i popijawa!!!!!!! Klaudusia, Pati, Lolka, Becia, Anka (to tłumaczenie , pamiętaj).....Nikulam chlanie jest!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajajajaj jakie gorące..... .... a z jagodami jak...... M_M..... ja Cię poamietam w szafce miały byc nie tej ...... co były.... nonono....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietanki dokupiłam, macie dobrze Folik, że wróciłaś, obrażalcu, one pić nie chciały wcześniej...... no nie mówię o Nikulam, bo ona to chętnie do kieliszka zagląda:))) A Meggi lubiła z nami sie napić, Megii chodź do nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA wszystkie pewnie maja zajete palce w szyjkach.... tych wiesz których a mu mamy szyjki od butelek... hehehee zejda sie zaraz.... daj tego z jagoda... a niech tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×